For using this site, please activate JavaScript.

Matches Aug 31, 2019

Matchday 3
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 1:3 RB Leipzig RB Leipzig
Matchday 5
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 2:2 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
 
SV Sandhausen SV Sandhausen 1:0 SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
 
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 2:2 SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
 
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 3:3 FC St. Pauli FC St. Pauli
 
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 0:5 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
Matchday 7
Chemnitzer FC Chemnitzer FC 0:1 TSV 1860 Munich 1860 Munich
Matchday 4
Southampton Southampton FC 1:1 Manchester United Man Utd
Matchday 3
Sevilla FC Sevilla FC 1:1 Celta de Vigo Celta de Vigo
  Athletic Athletic Bilbao 2:0 Real Sociedad Real Sociedad
Matchday 2 Bologna Bologna FC 1909 1:0 SPAL SPAL
Matchday 4 FC Metz FC Metz 0:2 Paris Saint-Germain Paris SG
Matchday 8 KS Samara Krylya Sovetov Samara 0:0 Dinamo Moscow Dinamo Moscow
  Ufa FK Ufa 1:2 FK Orenburg Orenburg
  Rubin Kazan Rubin Kazan 0:3 FC Sochi Sochi
  Loko Moscow II Lokomotiv Moscow II 2:3 FK Rostov II Rostov II
  Spartak II Spartak Moskow II 3:4 Zenit St. Petersburg II Zenit II
  Akhmat II Akhmat Grozny II 1:1 FK Tambov II FK Tambov II
  Arsenal Tula II Arsenal Tula II 0:1 CSKA Moscow II CSKA Moscow II
  FC Botosani FC Botosani 2:2 Academica Clinceni Ac. Clinceni
  FC Voluntari FC Voluntari 1:2 CS Universitatea Craiova CS U Craiova
Matchday 5 FC Emmen FC Emmen 1:3 PEC Zwolle PEC Zwolle
Matchday 3 Kayserispor U19 Kayserispor U19 0:3 Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
 
Kasimpasa Kasimpasa 0:1 MKE Ankaragücü Ankaragücü
 
Kayserispor Kayserispor 2:3 Galatasaray SK Galatasaray
Matchday 6 Desna Desna Chernigiv 0:0 Karpaty Lviv Karpaty
  KV Mechelen KV Mechelen 2:2 Royal Excel Mouscron Mouscron
Matchday 4 Beerschot V.A. K. Beerschot V.A. 1:0 Royale Union Saint Gilloise Saint Gilloise
Matchday 1 Thes Sport KVV Thes Sport 1:1 KFC Dessel Sport Dessel Sport
Matchday 8 Odense BK Odense Boldklub 0:0 SönderjyskE SönderjyskE
Matchday 7 NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 6:1 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
Matchday 17 PAVE Iisalmi PAVE Iisalmi 5:1 AC Barca AC Barca
  Toivalan Toivalan Urheilijat 1:1 Lehmon Pallo-77 LehPa
Matchday 7 Arka Gdynia Arka Gdynia 1:0 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
  Korona Kielce Korona Kielce 0:2 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
Matchday 8 Cherno More Cherno More Varna 1:1 FK Dunav Ruse FK Dunav
  Slavia Sofia Slavia Sofia 2:3 FK Arda Kardzhali Arda Kardzhali
Matchday 7 Ludogorets II PFK Ludogorets Razgrad II 2:2 FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv GO
  CSKA 1948 CSKA 1948 2:0 Strumska Slava Strumska Slava
Matchday 8 NK Bravo NK Bravo 1:0 NK Triglav Kranj NK Triglav
Matchday 10 Bad Kötzting 1.FC Bad Kötzting 3:2 VfB Straubing VfB Straubing
  SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf 4:0 TV Aiglsbach TV Aiglsbach
  SV Grafenwöhr SV Grafenwöhr 2:5 SV Fortuna Regensburg F. Regensburg
Matchday 9 SV Schwaig SV Schwaig 5:0 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld
  FC Unterföhring FC Unterföhring 5:0 TSV Ampfing TSV Ampfing
  VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos 3:0 Kirchheimer SC Kirchheimer SC
  SB Traunstein SB Chiemgau Traunstein 4:0 SC Eintracht Freising SE Freising
Matchday 3 FC Huchting FC Huchting 3:3 TS Woltmershausen Woltmershausen
  Melchiorshausen TSV Melchiorshausen 1:3 SV Türkspor Bremen-Nord SV Türkspor
Matchday 4 VfL Westercelle VfL Westercelle 0:3 Rotenburger SV Rotenburger SV
  Drocht./A. II SV Drochtersen/Assel II 4:2 SV Ahlerstedt/Ottendorf Ahlerstedt/Ott.
Matchday 7 SV Saar 05 SV Saar 05 Saarbrücken 3:1 FV Eppelborn FV Eppelborn
Matchday 6 Friedrichsberg TSV Friedrichsberg-Busdorf 3:0 TuS Collegia Jübek Collegia Jübek
  SpVg Eidertal SpVg Eidertal Molfsee 1:4 TSV Altenholz TSV Altenholz
  TSV Kronshagen TSV Kronshagen 2:0 Osterrönfelder TSV Osterrönfeld
Matchday 5 Scherpenberg SV Scherpenberg 3:0 TSV Meerbusch II Meerbusch II
  BV Cloppenburg BV Cloppenburg 3:0 VfL Wildeshausen Wildeshausen
Matchday 3 Eintr. Niesky FV Eintracht Niesky 0:1 FC Blau-Weiß Leipzig BW Leipzig
Matchday 4 FC Fahner Höhe FC An der Fahner Höhe 4:1 SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
  Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza 3:0 Eintracht Sondershausen Sondershausen
  Schott Jena SV Schott Jena 4:1 SV Ehrenhain SV Ehrenhain
Matchday 5 FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen 1:1 FC-Astoria Walldorf II FCA Walldorf II
Matchday 4 Füchse Berlin Reinickendorfer Füchse 5:1 VfB Fortuna Biesdorf Fort. Biesdorf
Matchday 5 SKV Rutesheim SKV Rutesheim 0:1 Calcio Leinfelden-Echterdingen L-Echterdingen
  VfL Pfullingen VfL Pfullingen 2:1 SSV Ehingen-Süd 1974 Ehingen-Süd
Matchday 7 Waldgirmes II SC Waldgirmes II 7:0 FV Breidenbach FV Breidenbach
Matchday 4 Grimmener SV Grimmener SV 3:3 Malchower SV 90 Malchower SV
  Bitterfeld-W. 1.FC Bitterfeld-Wolfen 1:3 BSV Halle-Ammendorf Halle-Ammendorf
  SV BW Zorbau SV Blau-Weiß Zorbau 0:1 FSV Barleben 1911 FSV Barleben
  VfL Theesen VfL Theesen 1:4 SpVgg Vreden SpVgg Vreden
  BSV Schüren BSV Schüren 0:2 FC Lennestadt Lennestadt
Matchday 20 Paraná Paraná Clube 1:1 Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova FC
  EC Vitória Esporte Clube Vitória 0:0 Botafogo Futebol Clube (SP) Botafogo FC
  Cuiabá-MT Cuiabá Esporte Clube (MT) 0:0 Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
Matchday 5 Lanús Club Atlético Lanús 1:0 Club Atlético Central Córdoba (SdE) Central Córdoba
  Estudiantes Club Estudiantes de La Plata 0:1 Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
  Defensa Defensa y Justicia 0:0 Club Atlético Banfield CA Banfield
Matchday 3 Belgrano Club Atlético Belgrano 1:0 Club Atlético Barracas Central Barracas C.
Matchday 8 Morelia Monarcas Morelia 1:0 Tiburones Rojos de Veracruz Tiburones Rojos
  Atlas Atlas Guadalajara 3:0 CF América América
Matchday 25 Vissel Kobe Vissel Kobe 2:3 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
  Júbilo Iwata Júbilo Iwata 0:2 Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
  Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 3:1 Gamba Osaka Gamba Osaka
  Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 0:0 Oita Trinita Oita Trinita
  Sagan Tosu Sagan Tosu 2:1 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Matchday 30 V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 2:1 Tokyo Verdy Tokyo Verdy
  Ventforet Kofu Ventforet Kofu 1:0 Omiya Ardija Omiya Ardija
  Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 1:1 Albirex Niigata Albirex Niigata
  FC Ryukyu FC Ryukyu 1:2 FC Gifu FC Gifu
  Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 1:2 Kagoshima United Kagoshima Utd.
  Tokushima Vort. Tokushima Vortis 2:1 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
  Monte. Yamagata Montedio Yamagata 0:0 Yokohama FC Yokohama FC
  Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 3:0 Ehime FC Ehime FC
Matchday 21 Iwate Grulla M. Iwate Grulla Morioka 1:1 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23
  Fujieda MYFC Fujieda MYFC 1:1 Gainare Tottori Gainare Tottori
  Kataller Toyama Kataller Toyama 2:1 SC Sagamihara SC Sagamihara
  Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 3:2 Nagano Parceiro Nagano Parceiro
  C. Osaka U23 Cerezo Osaka U23 0:1 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
Matchday 19 FC Osaka FC Osaka 1:5 Honda FC Honda FC
  Honda Lock Honda Lock 2:0 Suzuka Point Getters Suzuka PntGttrs
  FC Imabari FC Imabari 1:1 Verspah Oita Verspah Oita
Matchday 2 Shabab Al-Shabab Riyadh 0:0 Al-Faisaly Harmah Faisaly
  Al-Fateh Al-Fateh 0:1 Al-Nassr FC Al-Nassr
  Al-Wahda Al-Wahda Mekka 1:2 Abha Club Abha
Matchday 15 RKU FC Ryutsu Keizai University FC 4:0 Tokyo 23 Tokyo 23
Matchday 11 St.Andrews FC St.Andrews FC 1:3 Kansai University FC 2008 Kansai Uni '08
  Ococias Kyoto Ococias Kyoto 2:2 TIAMO Hirakata TIAMO Hirakata
Matchday 19 Leiknir Leiknir Reykjavík 2:0 Haukar Hafnarfjördur Haukar
  Fjölnir Fjölnir Reykjavík 6:0 Thróttur Reykjavík Thróttur
  Fram Reykjavík Fram Reykjavík 0:0 UMF Víkingur Ólafsvík Víkingur Ó.
Matchday 5 Potros UAEM Potros UAEM 1:1 Alebrijes de Oaxaca Oaxaca
  Tampico Madero Tampico Madero 2:2 Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros
  Venados FC Venados FC Yucatán 1:2 Mineros de Zacatecas Min. Zacatecas
  Sarajevo U19 FK Sarajevo Academy U19 3:1 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 FK Mladost U19
  Travnik U19 NK Travnik U19 1:5 HSK Zrinjski Mostar U19 Zr. Mostar U19
Matchday 20 Torpedo Minsk Torpedo Minsk 0:3 Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo Zhodino
Matchday 3 US Biskra US Biskra 1:0 ASO Chlef ASO Chlef
  NC Magra NC Magra 2:1 USM Bel Abbès USM Bel Abbès
First Round CA Khénifra Chabab Atlas Khénifra 5:4 on pens Renaissance de Berkane RS Berkane
  Salé AS Salé 2:0 Fath Ouislane Fath Ouislane
  USM Oujda USM Oujda 2:4 on pens IZK Khémisset Khémisset
  Hassania Hassania d'Agadir 1:0 Club Athletic Youssoufia Berrechid Berrechid
Quarter-Finals Pyramids FC Pyramids FC 2:0 Harras El Hodoud Harras Hodoud
Matchday 26 FC Locomotive FC Locomotive Tbilisi 1:1 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi
Matchday 28 Pohang Steelers Pohang Steelers 1:0 Seongnam FC Seongnam FC
Matchday 6 Drava Ptuj NK Drava Dakinda Ptuj 5:1 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
Matchday 26 Ottawa Fury Ottawa Fury FC 0:4 Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
  Charlotte Ind. Charlotte Independence 0:0 Charleston Battery Charleston
  Louisville City Louisville City FC 1:1 Indy Eleven Indy Eleven
  Real Monarchs Real Monarchs SLC 2:2 Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
  Tacoma Defiance Tacoma Defiance 5:1 San Antonio FC San Antonio FC
  FC Anyang FC Anyang 0:0 Daejeon Hana Citizen Daejeon Hana C.
  Seoul E-Land Seoul E-Land 3:3 Busan IPark Busan IPark
Matchday 23 FC Tucson FC Tucson 1:0 Chattanooga Red Wolves SC Red Wolves
Matchday 4 Cefn Druids Cefn Druids AFC 1:2 Aberystwyth Town FC Aberystwyth
  Bala Town Bala Town FC 0:1 Connah's Quay Nomads FC Connah's Quay
  Cardiff Metro Cardiff Metropolitan University FC 1:0 Newtown AFC Newtown
  Carmarthen Carmarthen Town AFC 0:1 Barry Town United FC Barry Town
  Airbus UK BFC Airbus UK Broughton FC 2:3 Caernarfon Town Caernarfon Town
Matchday 6 SKU Amstetten SKU Amstetten 2:4 SV Horn SV Horn
  SV Kapfenberg SV Kapfenberg 2:3 SV Ried SV Ried
  Blau Weiss Linz FC Blau Weiss Linz 1:0 FC Wacker Innsbruck FC Wacker
  FC Liefering FC Liefering 2:1 Young Violets Austria Wien Young Violets
  Grazer AK 1902 Grazer AK 1902 2:1 FC Juniors OÖ Juniors OÖ
  SV Lafnitz SV Lafnitz 0:3 SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
  Cardiff Cardiff City 1:1 Fulham FC Fulham
  Bristol City Bristol City 2:2 Middlesbrough FC Middlesbrough
Matchday 3 Hesperange Swift Hesperange 6:1 FC Mamer 32 FC Mamer 32
Matchday 8 CD Capiatá Deportivo Capiatá 0:6 Olimpia Asunción Olimpia
Matchday 5 Ayacucho FC Ayacucho FC 1:1 Sport Huancayo Sport Huancayo
  César Vallejo Universidad César Vallejo 2:3 Sporting Cristal Lima Sport. Cristal
Matchday 30 Waterford FC Waterford FC 1:1 Derry City Derry City
  Cork City Cork City FC 2:4 Sligo Rovers Sligo Rovers
  UCD University College Dublin 0:5 Dundalk FC Dundalk FC
  Shamrock Rovers Shamrock Rovers 1:0 Bohemian Football Club Dublin Bohemians
Matchday 25 Cobh Ramblers Cobh Ramblers FC 1:1 Cabinteely FC Cabinteely
Matchday 24 Warriors FC Warriors FC 2:1 Albirex Niigata (S) Albirex Niigata
Matchday 5 Carrick Rangers Carrick Rangers 0:1 Ballymena United Ballymena
  Glenavon Glenavon FC 0:4 Coleraine FC Coleraine
Matchday 6 Ards FC Ards FC 2:4 Portadown FC Portadown
  Dundela FC Dundela FC 3:1 Queen's University Queen's Uni
  PSNI FC PSNI FC 3:1 Dergview FC Dergview
Matchday 2 Chievo Verona Chievo Verona 1:1 FC Empoli FC Empoli
Matchday 20 La Calera Unión La Calera 0:0 CD Everton CD Everton
Matchday 3 Real Zaragoza Real Zaragoza 1:0 Elche CF Elche CF
Matchday 6 LB Châteauroux LB Châteauroux 0:1 ES Troyes AC Troyes
  Valenciennes FC Valenciennes FC 1:0 Clermont Foot 63 Clermont Foot
  FC Le Mans FC Le Mans 2:0 FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux
  AJ Auxerre AJ Auxerre 3:1 AC Ajaccio AC Ajaccio
  AS Nancy AS Nancy-Lorraine 1:1 Rodez AF Rodez AF
  SM Caen SM Caen 0:3 AC Le Havre AC Le Havre
  US Orléans US Orléans 0:1 FC Chamois Niort FC Niort
Matchday 5 Stade Lavallois Stade Lavallois 1:1 US Quevilly-Rouen Métropole Quevilly-Rouen
  US Avranches US Avranches 0:1 US Boulogne US Boulogne
  FC Villefranche FC Villefranche-Beaujolais 5:2 AS Béziers AS Béziers
  Bourg-en-Bresse Bourg-en-Bresse Péronnas 01 2:2 GFC Ajaccio G. Ajaccio
  Concarneau US Concarneau 2:2 SO Cholet SO Cholet
  Bastia-Borgo FC Bastia-Borgo 2:6 Le Puy Foot 43 Auvergne Le Puy Foot
  US Créteil US Créteil-Lusitanos 0:1 AS Lyon Duchère Lyon Duchère
  Pau FC Pau FC 3:0 Red Star FC Red Star FC
  USL Dunkerque USL Dunkerque 2:1 Sporting Club de Toulon SC Toulon
Matchday 11 Luch Luch Vladivostok 0:2 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
  Enisey Enisey Krasnoyarsk 1:3 Chaika Peschanokopskoe Chaika Pes.
Matchday 5 Gloria Buzau Gloria Buzau 0:2 CS Mioveni CS Mioveni
  UTA Arad UTA Arad 4:0 CS Sportul Snagov Sportul Snagov
  D. Calarasi Dunarea Calarasi 1:1 Ripensia Timisoara Ripensia
  ASU Poli ASU Poli Timisoara 0:0 Concordia Chiajna Chiajna
  Metaloglobus FC Metaloglobus Bukarest 2:0 Universitatea Cluj U Cluj
Matchday 7 KamAZ KamAZ Naberezhnye Chelny 1:0 Ural 2 Ekaterinburg Ural 2
  Lada Togliatti Lada Togliatti 1:0 Zvezda Perm Zvezda Perm
  Tyumen FK Tyumen 1:0 Lada Dimitrovgrad Lada Dimitrovgrad
  Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk 1:4 FK Chelyabinsk Chelyabinsk
  Volga Uljanovsk Volga Uljanovsk 2:0 Akron Togliatti Akron Togliatti
  Znamya Truda Znamya Truda Orekhovo-Zuevo 2:3 Pskov-747 Pskov-747
  Zenit 2 S-Pb Zenit 2 St. Petersburg 4:1 Luki-Energia Velikie Luki Energia V. Luki
  Veles Moskau Veles Moskau 1:2 Rodina Moscow Rodina
  Dolgoprudnyi FK Dolgoprudnyi 2:0 FK Leningradets Leningradets
  Torpedo Vl. Torpedo Vladimir 0:1 Olimp Khimki Olimp Khimki
  Murom FK Murom 3:2 Lokomotiv-Kazanka Moskow Kazanka
  Zvezda S-Pb Zvezda St. Petersburg 1:2 FK Kolomna Kolomna
  Khimik-Arsenal Khimik-Arsenal Tula 2:1 Ararat Moskau Ararat Moskau
  Kvant Obninsk Kvant Obninsk 0:6 Sokol Saratov Sokol Saratov
  Strogino Moscow Strogino Moscow 1:2 Zorkiy Krasnogorsk Zorkiy
  Rotor 2 Rotor 2 Volgograd 0:2 Saturn Ramenskoe Saturn
  M. Lipetsk Metallurg Lipetsk 0:1 FK Kaluga FK Kaluga
  FK Ryazan FK Ryazan 3:1 Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
Matchday 4 Excelsior SBV Excelsior Rotterdam 3:1 Helmond Sport Helmond Sport
  AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21 1:1 FC Dordrecht FC Dordrecht
  SC Cambuur SC Cambuur-Leeuwarden 3:2 FC Den Bosch FC Den Bosch
  NEC Nijmegen NEC Nijmegen 4:2 SC Telstar Telstar
  Utrecht U21 FC Utrecht U21 3:0 PSV Eindhoven U21 PSV U21
  FC Volendam FC Volendam 2:1 NAC Breda NAC Breda
  Ajax U21 Ajax Amsterdam U21 3:2 Almere City FC Almere City
  FC Eindhoven FC Eindhoven 2:1 Go Ahead Eagles Deventer Go Ahead Eagles
  TOP Oss TOP Oss 0:0 De Graafschap Doetinchem De Graafschap
  Moreirense Moreirense FC 1:0 Portimonense SC Portimonense
  Belenenses SAD Belenenses SAD 0:1 Boavista Porto FC Boavista
  Leixões Leixões SC 2:2 CD Feirense Feirense
Matchday 5 Belenenses U23 Belenenses SAD U23 1:0 Académica de Coimbra OAF Sub-23 Académica S23
  Benfica U23 SL Benfica U23 1:0 Estoril Praia U23 Estoril U23
  Portimonense 23 Portimonense SC U23 2:2 CD Aves U23 Aves U23
  Feirense Sub-23 CD Feirense Sub-23 1:1 CD Cova da Piedade U23 Cova Piedade 23
Matchday 4 Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC 5:0 Greenock Morton FC Morton
  Dundee United Dundee United FC 6:2 Dundee FC Dundee FC
Matchday 3 Osmanlispor Osmanlispor FK 2:2 Adanaspor Adanaspor
Matchday 6 Chornomorets Chornomorets Odessa 3:2 PFK Prykarpattya Ivano-Frankivsk Prykarpattya
  Stade-Lausanne FC Stade-Lausanne-Ouchy 3:0 FC Lausanne-Sport Lausanne-Sport
Matchday 2 AE Larisa U19 AE Larisa U19 1:4 Olympiacos Piraeus U19 Olympiacos U19
  Panetolikos U19 Panetolikos GFS U19 0:1 AO Xanthi U19 AO Xanthi U19
  PAO U19 Panathinaikos Athens U19 4:1 OFI Crete U19 OFI Crete U19
  PAOK U19 PAOK Thessaloniki U19 6:1 Panionios Athen U19 Panionios U19
  Ast.Tripoli U19 Asteras Tripolis U19 0:2 AEK Athens U19 AEK Athens U19
Matchday 4 FK Meteor U19 FK Meteor Praha U19 0:1 1.FK Pribram U19 Pribram U19
  Vikt. Plzen U19 FC Viktoria Plzen U19 3:2 on pens Slezsky FC Opava U19 SFC Opava U19
  SK Slavia Prag U19 SK Slavia Prag U19 3:2 FC Hradec Králové U19 Hr. Králové U19
  Z. Brno U19 FC Zbrojovka Brno U19 2:0 FC Banik Ostrava U19 Ostrava U19
  Sparta Prag U19 AC Sparta Prag U19 1:2 SK Sigma Olomouc U19 Olomouc U19
  Pardubice U19 FK Pardubice U19 3:2 FC Zlin U19 FC Zlin U19
  Slovacko U19 1.FC Slovacko U19 3:1 SK Dynamo Ceske Budejovice U19 Budejovice U19
  FK Zbuzany FK Zbuzany 1953 3:1 FK Teplice B FK Teplice B
  FC Pisek FC Pisek 1:0 SK Benesov SK Benesov
  FK Jablonec B FK Jablonec B 3:2 FC Slovan Liberec B Sl. Liberec B
  Ml. Boleslav B FK Mlada Boleslav B 2:3 on pens Slovan Velvary Slovan Velvary
  FK Prepere FK Prepere 1:3 FK Chlumec nad Cidlinou Chlumec n/Cidl.
Matchday 5 Frydek-Mistek MFK Frydek-Mistek 1:1 FC Viktoria Otrokovice Otrokovice
  1.SC Znojmo 1.SC Znojmo 0:0 FC Hlucin FC Hlucin
Matchday 7 Vitkovice MFK Vitkovice 1:3 FK Pardubice FK Pardubice
  Hradec Králové FC Hradec Králové 4:2 FC Vysocina Jihlava FC Vysocina
  Dukla Prague FK Dukla Prag 4:0 FC Sellier & Bellot Vlašim Vlašim
  Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec 1:1 FC Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
  Chrudim MFK Chrudim 3:2 FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj
  Baník Sokolov FK Baník Sokolov 1:1 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
  Skive IK Skive IK 1:1 HB Köge HB Köge
  Fremad Amager BK Fremad Amager 1:0 Naestved Boldklub Naestved BK
  Nyköbing FC Nyköbing FC 3:2 Kolding IF Kolding IF
Matchday 20 Odds BK Odds BK 3:1 FK Bodø/Glimt Bodø/Glimt
Matchday 3 NK Dubrava ZG NK Dubrava Tim kabel 2:2 NK Dugopolje NK Dugopolje
Matchday 21 TPS Turun Palloseura 3:2 Tampereen Pallo-Veikot TPV
Matchday 7 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 1:3 Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
  Chojniczanka Chojniczanka Chojnice 1:1 GKS Tychy GKS Tychy
Matchday 6 Unia Skierniewice Unia Skierniewice 0:1 Swit Nowy Dwor Mazowiecki Swit N.D.M.
  B. Koszalin Baltyk Koszalin 2:2 Grom Nowy Staw Grom N.S.
Matchday 5 Stal Brzeg Stal Brzeg 2:2 Slask Wroclaw II Sl. Wroclaw II
Matchday 6 Jutrzenka Jutrzenka Giebultow 1:3 KSZO Ostrowiec Swietokrzyski KSZO Ostrowiec
Matchday 22 Helsingborg Helsingborgs IF 2:0 Östersunds FK Östersund
  Elfsborg IF Elfsborg 1:1 IK Sirius Sirius
  Brage IK Brage 1:1 GAIS Göteborg GAIS
  Degerfors Degerfors IF 2:1 Halmstads BK Halmstad
Matchday 25 Zhetysu Zhetysu Taldykorgan 0:1 Ordabasy Shymkent Ordabasy
  Shakhter K. Shakhter Karaganda 0:4 Kairat Almaty Kairat Almaty
Matchday 4 Norwich U18 Norwich City U18 2:4 Brighton & Hove Albion U18 Brighton U18
  West Brom U18 West Bromwich Albion U18 2:1 Newcastle United U18 Newcastle U18
  Blackburn U18 Blackburn Rovers U18 1:2 Stoke City U18 Stoke U18
  Reading U18 Reading FC U18 3:3 West Ham United U18 West Ham U18
  Liverpool U18 Liverpool FC U18 4:3 Manchester United U18 Man Utd U18
  Sunderland U18 Sunderland AFC U18 0:2 Wolverhampton Wanderers U18 Wolves U18
  Man City U18 Manchester City U18 3:0 Everton FC U18 Everton U18
  Swansea U18 Swansea City U18 0:4 Tottenham Hotspur U18 Tottenham U18
  Arsenal U18 Arsenal FC U18 0:1 Southampton FC U18 Southampton U18
  Chelsea U18 Chelsea FC U18 1:0 Aston Villa U18 Aston Villa U18
  Derby U18 Derby County U18 4:1 Middlesbrough FC U18 Boro U18
  Fulham U23 Fulham FC U23 1:2 Newcastle United U23 Newcastle U23
  Derby U23 Derby County U23 2:2 Arsenal FC U23 Arsenal U23
  Norwich U23 Norwich City U23 2:2 Middlesbrough FC U23 Boro U23
  Everton U23 Everton FC U23 8:2 Southampton FC U23 Southampton U23
  Sunderland U23 Sunderland AFC U23 1:2 Aston Villa U23 Aston Villa U23
  Brighton U23 Brighton & Hove Albion U23 3:5 Blackburn Rovers U23 Blackburn U23
  Wolves U23 Wolverhampton Wanderers U23 0:2 Leicester City U23 Leicester U23
  Chelsea U23 Chelsea FC U23 2:2 Tottenham Hotspur U23 Tottenham U23
  Man Utd U23 Manchester United U23 2:2 West Ham United U23 West Ham U23
  Swansea U23 Swansea City U23 3:4 Stoke City U23 Stoke U23
Matchday 6 Deutschlandsbg. Deutschlandsberger SC 1:2 TuS Bad Gleichenberg Bad Gleichenb.
  Gurten Union Gurten 4:1 FC Wels FC Wels
  ATSV Wolfsberg ATSV Wolfsberg 1:1 FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09
  SC Kalsdorf SC Kalsdorf 1:0 SK Sturm Graz II Sturm Graz II
  Hertha Wels WSC Hertha Wels 1:1 SV Ried II SV Ried II
  Allerheiligen SV Allerheiligen 4:3 Wolfsberger AC II Wolfsberg II
Matchday 9 Aschaffenburg SV Viktoria Aschaffenburg 2:2 SV Heimstetten SV Heimstetten
  SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth 0:0 Türkgücü München Türkgücü Münch.
  VfR Garching VfR Garching 1:4 1.FC Schweinfurt 05 Schweinfurt 05
  1860 Rosenheim TSV 1860 Rosenheim 3:3 SV Schalding-Heining SV Schalding
  TSV Buchbach TSV Buchbach 0:1 SV Wacker Burghausen W. Burghausen
  FC Memmingen FC Memmingen 1:1 TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech
Matchday 8 SC Weiche 08 SC Weiche Flensburg 08 1:0 Eintracht Norderstedt E. Norderstedt
Matchday 7 Bischofswerda Bischofswerdaer FV 08 0:3 FSV Union Fürstenwalde U. Fürstenwalde
  Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 1:1 Germania Halberstadt G. Halberstadt
  Viktoria Berlin FC Viktoria 1889 Berlin 1:1 VfB Auerbach VfB Auerbach
Matchday 6 Bonner SC Bonner SC 2:3 Borussia Mönchengladbach II M'gladbach II
Matchday 5 Bruck/L. ASK-BSC Bruck/Leitha 1:3 SV Stripfing Stripfing
  Rapid Wien II SK Rapid Wien II 3:0 SV Leobendorf Leobendorf
  Mauerwerk FC Mauerwerk 5:1 FCM Traiskirchen Traiskirchen
  Marchfeld FC Marchfeld Donauauen 2:1 SC Wiener Viktoria Wiener Viktoria
  Ebreichsdorf ASK Ebreichsdorf 2:2 SV Mattersburg II Mattersburg II
Matchday 7 St. Johann TSV St. Johann 1:0 SV Grödig Grödig
Matchday 8 Hall SV Hall 1:0 FC Zirl Zirl
  SV Wörgl SV Wörgl 1:1 SC Schwaz Schwaz
Matchday 7 Langenegg FC Langenegg 2:1 SC Röthis Röthis
  Lauterach FC Lauterach 1:2 SC Austria Lustenau II A. Lustenau II
Matchday 6 Vejgaard B Vejgaard B 3:3 Jammerbugt FC Jammerbugt FC
  Aarhus Fremad Aarhus Fremad 4:0 Ringköbing IF Ringköbing IF
  Hellerup IK Hellerup IK 1:3 FC Helsingör FC Helsingör
  Vanlöse IF Vanlöse IF 2:0 Skovshoved IF Skovshoved
  VSK Aarhus VSK Aarhus 0:3 Brabrand IF Brabrand IF
  Bramfelder SV Bramfelder SV 1:5 HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
  Concordia Concordia Hamburg 1:4 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
  SC Victoria SC Victoria Hamburg 3:1 Meiendorfer SV Meiendorfer SV
  TuS Osdorf TuS Osdorf 1:2 Niendorfer TSV Niendorfer TSV
  FC Süderelbe FC Süderelbe 0:1 FC Union Tornesch Union Tornesch
  TuS Dassendorf TuS Dassendorf 3:0 Hamburger SV III HSV III
Matchday 9 TSV Wasserburg TSV 1880 Wasserburg 3:1 SV Donaustauf SV Donaustauf
Matchday 7 A. Ludwigshafen Arminia Ludwigshafen 2:0 TuS Mechtersheim Mechtersheim
  Wormatia Worms VfR Wormatia Worms 2:1 Hassia Bingen Hassia Bingen
  SV Röchling SV Röchling Völklingen 2:4 FC Hertha Wiesbach FC Hertha Wiesbach
  SV Gonsenheim SV Gonsenheim 4:2 TSG Pfeddersheim Pfeddersheim
Matchday 4 Westf. Rhynern SV Westfalia Rhynern 0:0 Hammer SpVg Hammer SpVg
  TeBe Berlin Tennis Borussia Berlin 2:0 SC Staaken 1919 SC Staaken
  Hohenstein-E. VfL Hohenstein-Ernstthal 1:3 Union Sandersdorf Sandersdorf
Matchday 5 Bremer SV Bremer SV 1:0 BSC Hastedt BSC Hastedt
  FC Oberneuland FC Oberneuland 3:1 TuS Schwachhausen Schwachhausen
  BTS Neustadt BTS Neustadt 0:1 Brinkumer SV Brinkumer SV
  Union 60 Bremen FC Union 60 Bremen 1:0 SV Werder Bremen III W. Bremen III
Matchday 7 Bardejov NFL Partizan Bardejov 2:0 MFK Ruzomberok B Ruzomberok B
Matchday 3 Post SV Wien Post SV Wien 2:4 FC Stadlau FC Stadlau
  Wienerberg SV Wienerberg 1:2 First Vienna FC Vienna
  Mannswörth SC Mannswörth 3:2 SR Donaufeld SR Donaufeld
Matchday 5 Rohrbach/G. USC Rohrbach/Gölsen 2:2 SV Waidhofen/Thaya Waidhofen/T.
  Scheiblingkir. USV Scheiblingkirchen-Warth 0:2 SCU Kilb Kilb
  Schrems ASV Schrems 1:0 SC Zwettl Zwettl
  SC Ortmann SC Ortmann 2:0 SV Gaflenz Gaflenz
  Kremser SC Kremser SC 1:1 SKN St. Pölten Juniors St. Pölten Jun.
  Deutschkreutz FC Deutschkreutz 0:0 ASK Kohfidisch Kohfidisch
  Bad Sauerbrunn SC Bad Sauerbrunn 6:2 FSG Oberpetersdorf/Schwarzenbach Oberp./Schwarz.
  Oberwart SV Oberwart 3:0 SV Güssing Güssing
  Siegendorf ASV Siegendorf 0:5 SV Leithaprodersdorf Leithaprodersd.
  Schallerbach SV Bad Schallerbach 0:1 SV Wallern SV Wallern
  SV Bad Ischl SV Bad Ischl 0:1 Union Weißkirchen Weißkirchen
  Micheldorf SV Grün-Weiß Micheldorf 1:0 SV Grieskirchen Grieskirchen
  Hamburg U17 Hamburger SV U17 4:1 Chemnitzer FC U17 Chemnitz U17
  St. Pauli U17 FC St. Pauli U17 2:1 FC Carl Zeiss Jena U17 CZ Jena U17
  U. Berlin U17 1.FC Union Berlin U17 1:3 FC Energie Cottbus U17 E. Cottbus U17
  Wolfsburg U17 VfL Wolfsburg U17 2:1 Hallescher FC U17 Halle U17
  D. Dresden U17 Dynamo Dresden U17 1:1 Hertha BSC U17 Hertha BSC U17
First Round Pirmasens U19 FK Pirmasens U19 1:5 VfL Bochum U19 VfL Bochum U19
  K. Offenb. U19 Kickers Offenbach U19 1:3 Borussia Mönchengladbach U19 M'gladbach U19
  B. Dortmund U19 Borussia Dortmund U19 1:2 RasenBallsport Leipzig U19 RB Leipzig U19
  Halle U19 Hallescher FC U19 0:1 FC St. Pauli U19 St. Pauli U19
  H. Rostock U19 FC Hansa Rostock U19 2:3 SSV Jahn Regensburg U19 Regensburg U19
  SC Borgfeld U19 SC Borgfeld U19 0:6 Bayer 04 Leverkusen U19 Leverkusen U19
  1.FC Köln U19 1.FC Köln U19 1:2 1.FSV Mainz 05 U19 Mainz 05 U19
  Ingolstadt U19 FC Ingolstadt 04 U19 2:0 SC Freiburg U19 SC Freiburg U19
  Düsseldorf U19 Fortuna Düsseldorf U19 3:6 on pens Hannover 96 U19 Hannover 96 U19
  SSV Ulm U19 SSV Ulm 1846 U19 4:2 AET TSG 1899 Hoffenheim U19 Hoffenheim U19
  E. Cottbus U19 FC Energie Cottbus U19 3:2 Hertha BSC U19 Hertha BSC U19
  Holst. Kiel U19 Holstein Kiel U19 1:2 SV Werder Bremen U19 W. Bremen U19
Matchday 4 Heiligenkreuz TUS Heiligenkreuz am Waasen 2:2 ASK Voitsberg Voitsberg
  Fürstenfeld SK Fürstenfeld 3:3 SC Bruck/Mur Bruck/Mur
  FC Gamlitz FC GamlitzFC Weinland Gamlitz 1:1 Ilzer SV Ilz
  Gnas USV Gnas 0:4 SV Lebring Lebring
Matchday 5 FC Hennef U17 FC Hennef 05 U17 0:0 Fortuna Düsseldorf U17 Düsseldorf U17
  VfL Bochum U17 VfL Bochum U17 0:2 Borussia Dortmund U17 B. Dortmund U17
  Unterrath U17 SG Unterrath U17 2:1 Wuppertaler SV U17 Wuppertal U17
  M'gladbach U17 Borussia Mönchengladbach U17 2:2 FC Schalke 04 U17 Schalke 04 U17
  Leverkusen U17 Bayer 04 Leverkusen U17 6:3 Alemannia Aachen U17 Aachen U17
  Pr. Münster U17 Preußen Münster U17 0:3 1.FC Köln U17 1.FC Köln U17
Matchday 6 Bleiburg SVG Bleiburg 1:2 ASKÖ St. Michael/Bleiburg St. Michael/Bl.
  Treibach SK Treibach 2:1 SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt
  SV Feldkirchen SV Feldkirchen 2:2 FC Lendorf Lendorf
  Spittal SV Spittal 2:2 SK Maria Saal Maria Saal
  KAC 1909 Klagenfurter AC 1909 2:0 VST Völkermarkt Völkermarkt
Matchday 5 FC Bayern U17 FC Bayern Munich U17 4:1 SC Freiburg U17 SC Freiburg U17
  St. Kickers U17 Stuttgarter Kickers U17 0:1 Karlsruher SC U17 Karlsruhe U17
  Gr. Fürth U17 SpVgg Greuther Fürth U17 1:4 TSG 1899 Hoffenheim U17 Hoffenheim U17
  Silz/Mötz SPG Silz/Mötz 6:1 SC Mils Mils
  Tirol II WSG Tirol II 3:1 SV Innsbruck SV Innsbruck
  Kundl SC Kundl 3:1 SV Fügen Fügen
  FC Söll FC Söll 0:0 Völser SV Völs
  Bergheim FC Bergheim 4:1 SV Hallwang 1968 Hallwang
  Adnet SK Adnet 2:1 SV Bürmoos Bürmoos
  Neumarkt TSV Neumarkt 4:1 UFC Altenmarkt Altenmarkt
Matchday 2 AKA Tirol U18 AKA Tirol U18 2:4 AKA Rapid Wien U18 AKA Rapid U18
  Vorarlberg U18 AKA Vorarlberg U18 3:1 AKA Burgenland U18 AKA Bgld. U18
Matchday 4 Urania Genève Urania Genève Sport 1:2 Servette FC U21 Servette U21
  FC Genolier FC Genolier-Begnins 6:2 FC Renens FC Renens
  FC Collex-Bossy FC Collex-Bossy 0:6 FC Veyrier Sports Veyrier Sports
Matchday 2 AKA Tirol U16 AKA Tirol U16 1:4 AKA Rapid Wien U16 AKA Rapid U16
  Vorarlberg U16 AKA Vorarlberg U16 3:4 AKA Burgenland U16 Burgenland U16
  AKA Admira U16 AKA Admira Wacker Mödling U16 3:1 AKA LASK Juniors OÖ U16 AKA OÖ U16
  AKA SV Ried U16 AKA SV Ried U16 1:1 AKA St. Pölten U16 St. Pölten U16
  Pafos FC Pafos FC 0:2 AEK Larnaca AEK Larnaca
Matchday 3 Winterthur U18 Team Winterthur/Schaffhausen U18 1:6 BSC Young Boys U18 BSC YB U18
Matchday 18 Kissat Mikkelin Kissat 2:2 HJK Klubi 04 Helsinki Klubi 04
  FC Honka II FC Honka II 4:1 Käpylän Pallo Käpylän
  KaaPo Kaarinan Pojat 1:1 Espoon Palloseura Espoon Pallos.
Matchday 24 Global Cebu FC Global Cebu FC 1:1 Philippine Air Force FC Phil. Air Force
  G. Archers Utd. Green Archers United FC 0:7 Stallion Laguna FC Stallion FC
Matchday 17 NuPS Nummelan Palloseura 4:2 Hangö IK Hangö IK
  HPS Helsingin Palloseura 2:1 Bollklubben-46 BK-46
  Tikkurilan Palloseura Tikkurilan Palloseura 3:1 Puistolan Urheilijat Puistolan
  LPS Laajasalon Palloseura 2:0 Malmin Ponnistajat Ponnistajat
  Atletico Malmi MPS/Atletico Malmi 1:1 Leppävaaran Pallo Leppävaaran
  FC Kontu FC Kontu 2:1 Riihimäen Palloseura RiPS
Matchday 4 Pogon U19 Pogon Szczecin U19 3:1 Korona Kielce U19 Korona U19
  Lech U19 Lech Poznan U19 1:1 Cracovia Krakow U19 Cracovia U19
  Jagiellonia U19 Jagiellonia Bialystok U19 5:1 UKS SMS Lodz U19 UKS SMS U19
  Slask U19 Slask Wroclaw U19 3:2 Arka Gdynia U19 Arka Gdynia U19
Matchday 24 Dep. Cuenca Deportivo Cuenca 1:1 Barcelona SC Guayaquil Barcelona SC
Matchday 28 Metta FK Metta 1:0 BFC Daugavpils Daugavpils
  Liepaja FK Liepaja 3:3 FK RFS RFS
Matchday 1 Kitchee Kitchee SC 5:0 Happy Valley AA Happy Valley
  Tai Po Tai Po FC 1:4 R&F (Hong Kong) R&F (HK)
  Yuen Long Yuen Long FC 1:2 Eastern SC Eastern
Matchday 23 D.N.H. Nam Dinh DUOC NAM HA Nam Dinh FC 1:1 Ho Chi Minh City FC HCM City
Matchday 20 Kara-Balta FK Kara-Balta 2:1 Alga Bishkek Alga Bishkek
Matchday 3 KF Dukagjini KF Dukagjini 0:4 FC Drita Gjilan FC Drita
Matchday 5 Pyunik Erevan FC Pyunik Erewan 4:1 FC Yerevan FC Yerevan
Matchday 6 West Armenia FC West Armenia 0:1 FC Lokomotiv Erewan Lokomotiv
  Alashkert II FC Alashkert II 1:2 FC Ararat Yerevan II Ararat II
  Urartu II FC Urartu Erewan II 0:0 FC Pyunik Yerevan II Pyunik II
Matchday 21 Karlslunds IF Karlslunds IF HFK 1:1 BK Forward BK Forward
Matchday 3 Ostbahn XI SC Ostbahn XI 0:2 1. Simmeringer SC Simmering
  Seitenstetten USC Seitenstetten 3:0 SC Melk Melk
  Wieselburg SC Wieselburg 2:2 FC Rohrendorf Rohrendorf
  Leopoldsdorf SC Leopoldsdorf/Mfd. 1:3 FC Mistelbach FC Mistelbach
  Vösendorf ASV Vösendorf 2:0 ASK Eggendorf Eggendorf
  Wolkersdorf SC Wolkersdorf 3:1 TSU Obergänserndorf Obergänsernd.
  Korneuburg SC Korneuburg 0:3 1.FC Bisamberg Bisamberg
  SVg Breitenau/Schwarzau SVg Breitenau/Schwarzau 1:0 SV Sierndorf Sierndorf
Matchday 4 Odense BK U19 Odense Boldklub U19 1:0 FC Copenhagen U19 Copenhagen U19
  Aalborg BK U19 Aalborg BK U19 1:2 FC Midtjylland U19 Midtjylland U19
  Bröndby IF U19 Bröndby IF U19 2:3 Esbjerg fB U19 Esbjerg fB U19
  Randers FC U19 Randers FC U19 1:6 Silkeborg IF U19 Silkeborg U19
  Naestved BK U19 Naestved Boldklub U19 5:2 Holbaek B&I U19 Holbaek B&I U19
  Viborg FF U19 Viborg FF U19 3:0 Naesby Boldklub U19 Naesby BK U19
  HB Köge U19 HB Köge U19 2:1 Akademisk Boldklub U19 Akademisk U19
  Roskilde U19 Roskilde B.1906 U19 5:1 AC Horsens U19 AC Horsens U19
Matchday 5 Henndorf Union Henndorf 2:2 SC Pfarrwerfen Pfarrwerfen
  Bad Hofgastein SC Bad Hofgastein 3:0 USV 1960 Berndorf Berndorf
First Round Almere City U19 Almere City FC U19 3:1 FC Volendam U19 Volendam U19
  Graafschap U19 De Graafschap Doetinchem U19 4:1 Fortuna Sittard U19 Fortuna U19
  FC Utrecht U19 FC Utrecht U19 1:2 Vitesse Arnhem U19 Vitesse U19
Matchday 9 1.FC Sonthofen 1.FC Sonthofen 2:2 SV Mering SV Mering
  FC Kempten FC Kempten 2:3 FC Memmingen II Memmingen II
  SpV Kaufbeuren SpVgg Kaufbeuren 2:2 SV Egg an der Günz SV Egg
  SC Ichenhausen SC Ichenhausen 1:1 TSV Gilching-Argelsried TSV Gilching-A.
  TuS Geretsried TuS Geretsried 1:1 FC Gundelfingen FC Gundelfingen
Matchday 17 Bhayangkara FC Bhayangkara FC 0:2 Persebaya Surabaya Persebaya
  Arema FC Arema FC 1:1 PSIS Semarang PSIS
Matchday 24 MZ Hakka Meizhou Hakka 1:0 Shaanxi Chang'an Athletic SX Chang'an At.
  BJ BSU Beijing BSU 3:1 Xinjiang Tianshan Leopard XJ T. Leopard
  QD Huanghai Qingdao Huanghai 3:2 Guangdong Southern Tigers GD Sou. Tigers
  SJZ Ever Bright Shijiazhuang Ever Bright 3:2 Changchun Yatai CC Yatai
  SH Shenxin Shanghai Shenxin (-2019) 1:4 Liaoning FC (-2019) Liaoning FC
  ZJ Greentown Zhejiang Greentown 2:0 Inner Mongolia Zhongyou IM Zhongyou
  NT Zhiyun Nantong Zhiyun 1:2 Guizhou Hengfeng GZ Hengfeng
  SC Longfor Sichuan Longfor (-2019) 2:0 Heilongjiang Lava Spring HLJ Lava Spring
Matchday 26 YC Helanshan Yinchuan Helanshan (-2019) 2:1 Baoding Yingli ETS (-2020) BD Yingli ETS
  JL Baijia Jilin Baijia (-2019) 0:2 Beijing IT BJ IT
  SX Longjin Shanxi Longjin 0:1 Zibo Cuju ZB Cuju
  IM Caoshangfei Inner Mongolia Caoshangfei 1:3 Qingdao Red Lions QD Red Lions
  HB Olle Elite Hebei Olle Elite 2:1 Dalian Chanjoy (-2019) DL Chanjoy
  LN SY Urban Liaoning Shenyang Urban 2:1 Yanbian Beiguo (-2019) YB Beiguo
  TZ Yuanda Taizhou Yuanda 2:1 Jiangsu Yancheng Dingli JS Yancheng
  GX Baoyun Guangxi Baoyun 0:1 Wuhan Three Towns WH Three Towns
  HB Chufeng Heli Hubei Chufeng Heli 0:0 Yunnan Kunlu YN Kunlu
  SZ Pengcheng Shenzhen Pengcheng 1:1 Nanjing Shaye (-2019) NJ Shaye
  JX Liansheng Jiangxi Liansheng 2:1 Chengdu Better City CD Better City
  HN Billows Hunan Billows 0:1 Suzhou Dongwu SZ Dongwu
  ZJ Yiteng Zhejiang Yiteng 4:2 Hangzhou Wu-Yue Qiantang HZ Wu-Yue Q.
  SC Jiuniu Sichuan Jiuniu 1:1 Lhasa UCI LS UCI
  KS FC Kunshan FC 5:0 Fujian Tianxin (-2019) FJ Tianxin
Matchday 2 Santa Lucia FC Santa Lucia FC 0:0 Gzira United FC Gzira Utd
  Mosta FC Mosta FC 3:4 Sirens FC Sirens FC
  Hamrun Spart. Hamrun Spartans 2:2 Gudja United FC Gudja United FC
  Al Khor Al Khor Sports Club 1:0 Umm Salal Sport Club Umm Salal
  Al Rayyan Al Rayyan Sports Club 0:0 Al Gharafa Sports Club Al Gharafa
Matchday 12 Ba FC Ba FC 3:0 Nadi FA Nadi FA
Matchday 2 Tractor Tractor FC 1:0 Persepolis FC Persepolis