For using this site, please activate JavaScript.

Matches Mar 1, 2020

Matchday 24
Werder Bremen SV Werder Bremen moved Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
 
Union Berlin 1.FC Union Berlin 2:2 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
 
RB Leipzig RB Leipzig 1:1 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
 
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 1:0 SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
 
FC St. Pauli FC St. Pauli 3:1 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
 
VfL Bochum VfL Bochum 4:4 SV Sandhausen SV Sandhausen
Matchday 26
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 0:1 FC Viktoria Köln Viktoria Köln
 
SV Meppen SV Meppen 1:0 MSV Duisburg MSV Duisburg
Quarter-Finals 1st leg Zanaco FC Zanaco FC 0:3 Pyramids FC Pyramids FC
  Enyimba Aba Enyimba Aba 1:1 Horoya AC Horoya AC
  Al-Nasr Bengh. Al-Nasr Benghazi 0:5 Hassania d'Agadir Hassania
  El Masry El Masry SC 2:2 Renaissance de Berkane RS Berkane
Matchday 28
Spurs Tottenham Hotspur 2:3 Wolverhampton Wanderers Wolves
 
Everton Everton FC 1:1 Manchester United Man Utd
Matchday 17 FC Santa Coloma FC Santa Coloma 4:0 Club Esportiu Carroi CE Carroi
  IC d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 5:0 FC Ordino FC Ordino
  UE Engordany UE Engordany 1:1 UE Escale Santa Coloma Santa Coloma
  Sant Julia UE Sant Julia 0:4 Atlètic Club d'Escaldes AC Escaldes
Matchday 26
Sevilla FC Sevilla FC 3:2 CA Osasuna CA Osasuna
  Athletic Athletic Bilbao 1:0 Villarreal CF Villarreal
  Espanyol RCD Espanyol Barcelona 1:1 Atlético Madrid Atlético Madrid
  RCD Mallorca RCD Mallorca 0:1 Getafe CF Getafe
 
Real Madrid Real Madrid 2:0 FC Barcelona FC Barcelona
  Lecce US Lecce 2:7 Atalanta BC Atalanta
  Cagliari Calcio Cagliari Calcio 3:4 AS Roma AS Roma
Matchday 27 FC Nantes FC Nantes 0:1 LOSC Lille LOSC Lille
  G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 1:1 OGC Nice OGC Nice
  Olympique Lyon Olympique Lyon 2:0 AS Saint-Étienne Saint-Étienne
Matchday 21
Rapid Vienna Rapid Vienna 3:1 SV Mattersburg SV Mattersburg
 
Sturm Graz SK Sturm Graz 1:1 Austria Vienna Austria Vienna
 
WSG Tirol WSG Tirol 1:1 FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
 
LASK LASK 5:1 TSV Hartberg TSV Hartberg
 
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 0:4 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Matchday 20 Tambov FK Tambov 0:0 Rubin Kazan Rubin Kazan
  Krasnodar FK Krasnodar 2:0 FK Ufa Ufa
  Sochi FC Sochi 1:2 Arsenal Tula Arsenal Tula
  FK Sochi II FK Sochi II 3:0 Arsenal Tula II Arsenal Tula II
Matchday 24
FC Luzern FC Luzern moved FC Basel 1893 FC Basel
 
NE Xamax Neuchâtel Xamax FCS moved FC Thun FC Thun
 
Servette FC Servette FC moved FC Lugano FC Lugano
Matchday 25 RKC Waalwijk RKC Waalwijk 2:1 FC Utrecht FC Utrecht
 
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 1:1 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
  Sparta R. Sparta Rotterdam 5:1 FC Emmen FC Emmen
 
Ajax Ajax Amsterdam 0:2 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Matchday 1 CS U Craiova CS Universitatea Craiova 2:1 Gaz Metan Medias Gaz Metan
Matchday 24 Denizlispor Denizlispor 2:0 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
 
Ankaragücü MKE Ankaragücü 0:3 Sivasspor Sivasspor
 
Galatasaray Galatasaray SK 3:0 Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
Matchday 20 Zorya Luhansk Zorya Luhansk 1:0 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
  Vorskla Vorskla Poltava 1:0 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
Matchday 26 Aris Saloniki Aris Thessaloniki 1:2 Atromitos Athen Atromitos Athen
  OFI Crete OFI Crete 3:0 PAS Lamia 1964 PAS Lamia
  Olympiacos Olympiacos Piraeus 2:0 Panetolikos GFS Panetolikos
  AE Larisa AE Larisa 3:0 Asteras Tripolis Asteras Tripoli
  Panathinaikos Panathinaikos Athens 4:1 Volos NPS Volos NPS
  AO Xanthi AO Xanthi 1:1 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
  Panionios Panionios Athens 1:1 AEK Athens AEK Athens
Matchday 19 AE Karaiskakis AE Karaiskakis Artas 1:2 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis
  PAE Chania PAE Chania 2:1 Panachaiki GE Panachaiki
  Ergotelis GS Ergotelis 1:3 APO Levadiakos APO Levadiakos
Matchday 21 Waremme RS Waremmien FC moved CS Onhaye CS Onhaye
  RCS Verlaine RCS Verlaine moved RFC Tilleur RFC Tilleur
  Couvin-Mariemb. RES Couvin-Mariembourg-Fraire moved RUS Rebecq RUS Rebecq
  RE Acren RE Acren-Lessines moved Solières Sport Solières
Matchday 28 KRC Genk KRC Genk 1:2 Club Brugge KV Club Brugge
  RSC Charleroi RSC Charleroi 2:0 Standard Liège Standard Liège
  Cercle Brugge Cercle Brugge 1:0 KAA Gent KAA Gent
Matchday 23 RFC Lüttich RFC Lüttich 1:1 Olympic Club Charleroi Farciennes Olym. Charleroi
  URSL Visé URSL Visé 2:1 KSK Heist KSK Heist
Matchday 21 KSCT Menen KSCT Menen moved KRC Gent KRC Gent
  KVK Westhoek KVK Westhoek moved KFC VW Hamme VW Hamme
  Dikkelvenne SC Dikkelvenne moved FC Knokke FC Knokke
  Pepingen-Halle SK Pepingen-Halle moved RC Hades RC Hades
  Ol. Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal moved KVV Vosselaar KVV Vosselaar
  Bocholt VV Bocholt VV moved Berchem Sport Berchem Sport
Matchday 23 Slovácko 1.FC Slovácko 2:0 SK Slavia Prague Slavia Prague
  Bohemians 1905 FC Bohemians Prag 1905 0:0 MFK Karvina MFK Karvina
  AC Horsens AC Horsens 1:2 Randers FC Randers FC
  Odense BK Odense Boldklub 1:1 Silkeborg IF Silkeborg IF
  Bröndby IF Bröndby IF 1:0 Lyngby BK Lyngby BK
  FC Copenhagen FC Copenhagen 3:2 Aalborg BK Aalborg BK
Matchday 24 Vozdovac FK Vozdovac 1:2 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
  Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 2:2 FK Spartak Subotica Spartak
  Proleter FK Proleter Novi Sad 1:1 FK Macva Sabac Macva
  Mladost FK Mladost Lucani 1:0 FK Cukaricki Cukaricki
  FK TSC FK TSC Backa Topola 2:1 FK Napredak Krusevac Napredak
  Radnik FK Radnik Surdulica 1:0 FK Rad Rad
  Radnicki Nis FK Radnicki Nis 2:1 FK Indjija Indjija
  Red Star Red Star Belgrade 0:0 FK Partizan Belgrade Partizan
First Round GrIFK U19 Grankulla IFK U19 3:4 on pens Etelä-Espoon Pallo EsPa
Matchday 24 Korona Kielce Korona Kielce 1:2 Lechia Gdansk Lechia Gdansk
  Arka Gdynia Arka Gdynia 1:1 LKS Lodz LKS Lodz
  Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 3:1 Slask Wroclaw Slask Wroclaw
Matchday 23 Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali moved PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
  Levski Sofia Levski Sofia 1:2 Slavia Sofia Slavia Sofia
  NK Triglav NK Triglav Kranj 1:1 NS Mura NS Mura
  NK Domzale NK Domzale 1:1 NK Celje NK Celje
Matchday 15 Jeunesse Esch Jeunesse Esch 0:1 F91 Dudelange F91 Dudelange
  Muhlenbach FC Blue Boys Muhlenbach 0:3 FC Rodange 91 FC Rodange 91
Matchday 21 AS Trencin AS Trencin 2:1 SKF Sered SKF Sered
  Pohronie FK Pohronie 0:0 FK Senica FK Senica
  Ruzomberok MFK Ruzomberok 1:1 MFK Zemplin Michalovce Michalovce
  Spartak Trnava Spartak Trnava 2:1 FC ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
  MSK Zilina MSK Zilina 2:2 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
  FC Nitra FC Nitra 0:1 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Matchday 22 TSV Lengfeld TSV Lengfeld (Bay.) moved SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf
  Kleinrinderfeld TSV Kleinrinderfeld moved SV Euerbach-Kützberg SV Euerbach-K.
Matchday 17 OT Bremen TSV Osterholz-Tenever 1:0 DJK Germania Blumenthal DJK Blumenthal
  SV Lemwerder SV Lemwerder 1:2 SV Grohn SV Grohn
  SG Findorff SG Findorff 1:4 SC Vahr-Blockdiek SC Vahr-Blockd.
  SV Türkspor SV Türkspor Bremen-Nord 5:2 TSV Melchiorshausen Melchiorshausen
Matchday 18 VSV Hedendorf VSV Hedendorf/Neukloster 3:1 FC Verden 04 FC Verden 04
  VfL Westercelle VfL Westercelle 2:4 SV Blau-Weiß Bornreihe BW Bornreihe
  Drocht./A. II SV Drochtersen/Assel II 3:6 Rotenburger SV Rotenburger SV
Matchday 16 SF Düren Sportfreunde Düren 10:00 AM Schwarz-Weiß Düren SW Düren
  Hertha Walheim TSV Hertha Walheim 1:1 FC Germania Teveren Germ. Teveren
  Arm. Eilendorf DJK Arminia Eilendorf 1:00 AM SV Eintracht Verlautenheide Verlautenheide
  GKSC Hürth GKSC Hürth 2:0 1.FC Düren II FC Düren II
  Erftst.-Lechen. SC Germania Erftstadt-Lechenich 5:1 Kohlscheider BC Kohlscheider BC
  SC Brühl SC Brühl 0:3 SV Grün-Weiß Brauweiler GW Brauweiler
Matchday 21 FV Bischmisheim FV Bischmisheim 0:2 VfB Dillingen VfB Dillingen
  Halberg Brebach SC Halberg Brebach 1:3 TuS Herrensohr TuS Herrensohr
  1.FC Reimsbach 1.FC Reimsbach 2:5 FC 08 Homburg II FC Homburg II
  Auersmacher SV Auersmacher 3:0 SpVgg Quierschied Quierschied
Matchday 5 SC Gitter SC Gitter 0:2 SSV Kästorf 1922 SSV Kästorf
Matchday 14 Braunschweig II Eintracht Braunschweig II 2:0 TSV Landolfshausen/Seulingen Landolfsh./Seu.
  TSC Vahdet Vahdet Braunschweig 4:2 SC Hainberg SC Hainberg
Matchday 15 Reislingen/N. SV Reislingen/Neuhaus 3:3 Vahdet Salzgitter KSV Vahdet
Matchday 22 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen 4:0 VfB Speldorf VfB Speldorf
  Jahn Hiesfeld TV Jahn Hiesfeld 2:0 ESC Rellinghausen 06 ESC Rellinghsn.
  SV Wermelskirchen SV Wermelskirchen 1:1 FSV Duisburg FSV Duisburg
  Burgaltendorf SV Burgaltendorf 1:1 MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf
  BW Mintard DJK Blau-Weiß Mintard 4:0 VfB Solingen VfB Solingen
  Duisburger SV Duisburger SV 1900 2:3 Schwarz-Weiß 06 Düsseldorf Schwarz-Weiß 06
  SV Genc Osman SV Genc Osman Duisburg 1:1 Sportfreunde Hamborn 07 Hamborn 07
  Düsseldorf-West SC Düsseldorf-West 3:0 Rather SV Rather SV
  1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach 6:0 PSV Wesel-Lackhausen PSV Wesel
  BW Dingden SV Blau-Weiß Dingden 1:0 DJK/VfL Giesenkirchen Giesenkirchen
  Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord 1:1 SV Hönnepel-Niedermörmter SV Hö/Nie
  Meerbusch II TSV Meerbusch II 1:4 SV Scherpenberg Scherpenberg
  ASV Süchteln ASV Süchteln 3:0 VSF Amern VSF Amern
  SV Sonsbeck SV Sonsbeck 1:2 VfR Fischeln VfR Fischeln
  Holzheimer SG Holzheimer SG 0:4 DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
  BW Lohne Blau-Weiß Lohne 4:0 TV Dinklage TV Dinklage
Matchday 21 SV Mehring SV Mehring (Rhld.) 2:2 SG Malberg/Rosenheim SG Malberg/R.
  Ahrweiler BC Ahrweiler BC 0:3 SG 2000 Mülheim-Kärlich Mülheim-Kärlich
  SG Mendig SG Eintracht Mendig-Bell 2:3 TSV Emmelshausen TSV Emmelshsn.
Matchday 17 Neustadt/Spree LSV Neustadt/Spree 2:2 Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
  SG Rabenstein SG Handwerk Rabenstein 0:4 FSV Neusalza-Spremberg FSV Neusalza-S.
Matchday 16 Teistungen FC Wacker Teistungen 1:0 SV Ehrenhain SV Ehrenhain
Matchday 20 FCA Walldorf II FC-Astoria Walldorf II 3:0 VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt
  TSG Weinheim TSG 62/09 Weinheim 4:0 SpVgg Durlach-Aue Durlach-Aue
  TSV Wieblingen TSV Wieblingen 0:1 VfB Eppingen VfB Eppingen
Matchday 21 TuS Makkabi TuS Makkabi Berlin 10:00 PM SFC Stern 1900 SFC Stern 1900
  Frohnauer SC Frohnauer SC 10:45 PM Türkiyemspor Berlin Türkiyemspor
  Hilalspor Hilalspor Berlin 11:00 PM SV Empor Berlin SV Empor Berlin
  Berliner SC Berliner SC 12:00 AM Eintracht Mahlsdorf E. Mahlsdorf
  TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888 1:00 AM SD Croatia Berlin Croatia Berlin
  Al-Dersimspor BSV Al-Dersimspor 1:00 AM Berlin Türkspor 04 Berlin Türkspor
Matchday 20 L-Echterdingen Calcio Leinfelden-Echterdingen 3:2 VfL Pfullingen VfL Pfullingen
Matchday 22 FV Biebrich 02 FV Biebrich 02 1:00 AM SV Zeilsheim SV Zeilsheim
  G. Schwanheim Germania Schwanheim 3:3 SG Kinzenbach SG Kinzenbach
  Langenaubach SSV Langenaubach 4:2 SV Bauerbach SV Bauerbach
  FC Gießen II FC Gießen II 3:3 FV Breidenbach FV Breidenbach
  TuBa Pohlheim FC TuBa Pohlheim 3:0 Spvgg Eltville Spvgg Eltville
  FC Waldbrunn FC Waldbrunn 1:00 AM RSV Weyer RSV Weyer
  SG Johannesberg SG Johannesberg 1:00 AM Türkgücü Kassel Türkgücü KS
  Barockstadt II SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II 3:1 SV Adler Weidenhausen Adler Weidenh.
  FC Körle FC Körle 1:00 AM Hünfelder SV Hünfelder SV
  Eichenzell FC Britannia Eichenzell 1:00 AM CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel
  Sandershausen TSG Sandershausen 5:3 Melsunger FV Melsunger FV
  JSK Rodgau JSK Rodgau 8:0 SV der Bosnier Frankfurt SV der Bosnier
  1.FC Erlensee 1.FC Erlensee 6:2 VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II
  Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960 moved FFV Sportfreunde 1904 Sportfreunde 04
  SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW 0:4 SG Unter-Abtsteinach Unterabsteinach
  Ober-Roden Germania Ober-Roden 1:1 Germania Großkrotzenburg Großkrotzenburg
  Neu-Isenburg SpVgg Neu-Isenburg 1:1 SV Unter-Flockenbach Unter-Flockenb.
Matchday 18 Kühlungsborn FSV Kühlungsborn 1:5 SG Aufbau Boizenburg SGA Boizenburg
Matchday 19 Gau-Odernheim TSV Gau-Odernheim 2:1 SG Rieschweiler SG Rieschweiler
  ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim 0:2 SV Morlautern SV Morlautern
  TuS Marienborn TuS Marienborn 0:3 FC Speyer 09 FC Speyer 09
  Vict. Clarholz Victoria Clarholz 2:1 SV Rödinghausen II Rödinghausen II
  Neuenkirchen SuS Neuenkirchen 1:3 Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
  GW Nottuln Grün-Weiß Nottuln 2:0 TuS Tengern TuS Tengern
  SV Spexard SV Spexard 3:1 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
  SpVgg Vreden SpVgg Vreden 2:1 VfL Theesen VfL Theesen
  VfB Fichte VfB Fichte Bielefeld 0:2 SC Roland Beckum SC Roland
  Delbrücker SC Delbrücker SC 1:0 SC Herford SC Herford
Matchday 21 Erkenschwick SpVgg Erkenschwick 0:1 Concordia Wiemelhausen C. Wiemelhausen
  Lüner SV Lüner SV 1:1 FC Iserlohn 46/49 FC Iserlohn
  Finnentrop/Bam. SG Finnentrop/Bamenohl 2:0 YEG Hassel YEG Hassel
  FSV Gerlingen FSV Gerlingen 1:2 TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen
  Wanne-Eickel DSC Wanne-Eickel 1:1 FC Brünninghausen Brünninghausen
  Westfalia Wickede Westfalia Wickede 2:4 DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel
  Lennestadt FC Lennestadt 6:2 BSV Schüren BSV Schüren
  SV Hohenlimburg SV Hohenlimburg 10 4:1 SC Neheim SC Neheim
Matchday 22 Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba (SdE) 1:1 Club Atlético Banfield CA Banfield
  Godoy Cruz Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba 1:3 Club Atlético Unión CA Unión
  Aldosivi Club Atlético Aldosivi 1:3 Club Atlético San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
  Lanús Club Atlético Lanús 1:1 Club Estudiantes de La Plata Estudiantes
  CA Rosario Club Atlético Rosario Central 3:1 Arsenal Fútbol Club Arsenal FC
Matchday 19 CA Alvarado CA Alvarado 0:2 Club Atlético Temperley CA Temperley
  CA Estudiantes CA Estudiantes (Buenos Aires) 2:0 Club Atlético Barracas Central Barracas C.
  Guillermo Brown Club Social y Atlético Guillermo Brown 1:1 Club Atlético Platense Platense
  GyE Mendoza Gimnasia y Esgrima de Mendoza 3:1 Club Villa Dálmine Villa Dálmine
  San Martín Club Atlético San Martín (SJ) 3:2 Argentino Agropecuario Agropecuario
  CA Mitre Club Atlético Mitre 0:1 Club Ferro Carril Oeste Ferro
Matchday 8 CF Pachuca CF Pachuca 1:1 Querétaro FC Querétaro FC
  América CF América 0:3 Club Necaxa Necaxa
  Tigres UANL Tigres UANL 3:0 UNAM Pumas UNAM Pumas
Matchday 1 FC Dallas FC Dallas 2:0 Philadelphia Union Philadelphia
  Orlando City SC Orlando City SC 0:0 Real Salt Lake City Salt Lake
  Nashville SC Nashville SC 1:2 Atlanta United FC Atlanta United
  Vancouver Vancouver Whitecaps FC 1:3 Sporting Kansas City Kansas
  Columbus Crew Columbus Crew SC 1:0 New York City FC NYCFC
  NY Red Bulls New York Red Bulls 3:2 FC Cincinnati Cincinnati
  Sounders FC Seattle Sounders FC 2:1 Chicago Fire FC Chicago Fire
  Los Angeles FC Los Angeles FC 1:0 Inter Miami CF Inter Miami CF
Matchday 7 CD América CD América de Cali 1:1 Deportivo Cali Deportivo Cali
  Alianza Petrol. Alianza Petrolera 0:1 Deportes Tolima Deportes Tolima
  Deportivo Pasto Asociación Deportivo Pasto 1:2 CD La Equidad Seguros SA CD La Equidad
  Rionegro Águila Rionegro Águilas 1:1 Envigado FC Envigado
Matchday 2 Yokohama FC Yokohama FC moved Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
  Gamba Osaka Gamba Osaka moved Vegalta Sendai Vegalta Sendai
  Oita Trinita Oita Trinita moved Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
  Urawa Reds Urawa Red Diamonds moved Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
  Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga moved Albirex Niigata Albirex Niigata
  Mito HollyHock Mito HollyHock moved Tochigi SC Tochigi SC
  Kyoto Sanga Kyoto Sanga moved V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
  JEF Utd. Chiba JEF United Chiba moved Machida Zelvia Machida Zelvia
  Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka moved Júbilo Iwata Júbilo Iwata
  Tokyo Verdy Tokyo Verdy moved Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
  Ventforet Kofu Ventforet Kofu moved Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
  Ehime FC Ehime FC moved Montedio Yamagata Monte. Yamagata
Matchday 6 Leones Negros CD Leones Negros de la UdeG 3:1 Cimarrones de Sonora Cimarrones
Matchday 21 Western United Western United FC 6:2 Central Coast Mariners Central Coast
  Melbourne City Melbourne City FC 1:0 Brisbane Roar Brisbane Roar
Matchday 20 Zr. Mostar U17 HSK Zrinjski Mostar U17 6:0 NK Celik Zenica U17 Celik U17
  Banja Luka U17 FK Borac Banja Luka U17 0:2 NK Siroki Brijeg U17 Siroki B. U17
  Zvijezda 09 U17 FK Zvijezda 09 U17 0:0 FK Velez Mostar U17 Velez U17
Matchday 21 Celik Zenica NK Celik Zenica 1:1 FK Radnik Bijeljina Radnik Bijelj.
Matchday 5 Carabobo FC Carabobo FC 0:0 Deportivo La Guaira Dep. La Guaira
  Yaracuyanos Yaracuyanos Fútbol Club 2:1 Estudiantes de Mérida Estudiantes
  Portuguesa FC Portuguesa FC 2:2 Zulia FC Zulia FC
Matchday 18 Khemis Zemamra Renaissance Zemamra 1:2 Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
  Beni Mellal Raja de Beni Mellal 0:0 Olympique Safi OC Safi
Fourth Round AS Djerba Association Sportive de Djerba 3:2 CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif
  Zitouna Cha. Zitouna Chammakh 0:1 US Monastir US Monastir
  AS Agareb AS Agareb 0:1 on pens AS Marsa AS Marsa
  Stade Tunisien Stade Tunisien 1:0 AS Soliman AS Soliman
  ES Metlaoui Etoile Sportive Metlaoui 1:0 AS Oued Ellil AS Oued Ellil
  AS Rejiche Avenir Sportif Rejiche 3:4 on pens Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
  Grombalia Sport Grombalia Sports 0:4 Club Athlétique Bizertin CA Bizertin
  US Bousalem Union Sportive Bousalem 0:1 EGS Gafsa EGS Gafsa
Matchday 1 Saburtalo FC Saburtalo 2:1 Chikhura Sachkhere Chikhura
  Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 0:2 FC Dila Gori FC Dila
  FC Locomotive FC Locomotive Tbilisi 3:1 FC Samtredia FC Samtredia
Matchday 23 USV Hercules USV Hercules 4:2 ADO '20 Heemskerk ADO '20
  Westlandia RKVV Westlandia 2:2 EVV Echt EVV Echt
  Quick DH HV & CV Quick 4:1 VV Gemert VV Gemert
  RKVV DEM RKVV DEM 0:0 VV UNA Veldhoven VV UNA
  Dongen VV Dongen 4:0 VV Hoogland Hoogland
  Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 1:2 ADO Den Haag U21 ADO U21
  HSC '21 HSC '21 Haaksbergen 0:3 SV Oss '20 SV Oss '20
  Groene Ster RKSV Groene Ster 3:1 FC Lienden Lienden
Matchday 18 FC Dornbirn FC Dornbirn 0:4 FC Wacker Innsbruck FC Wacker
Quarter-Finals St. Johnstone St. Johnstone FC 0:1 Celtic FC Celtic
Matchday 14 Mondercange FC Mondercange 2:2 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
  Steinsel  FC Alisontia Steinsel 1:4 FC Mamer 32 FC Mamer 32
  US Rumelange US Rumelange 6:2 Union Sportive Esch-Alzette US Esch
  Mertert-Wass. Union Mertert-Wasserbillig 1:1 FC Yellow Boys Weiler-La-Tour Weiler
  Hesperange Swift Hesperange 5:2 FC Jeunesse Canach Jeunesse Canach
  Junglinster FC Jeunesse Junglinster 1:1 FC RM Hamm Benfica Hamm Benfica
Group 1 Leiknir F. Leiknir Fáskrúdsfjordur 2:7 KR Reykjavík KR Reykjavík
Group 3 Thór Thór Akureyri 3:1 Thróttur Reykjavík Thróttur
Final FC Flora FC Flora Tallinn 2:0 JK Trans Narva JK Trans Narva
Matchday 16 Team Wellington Team Wellington 4:1 Eastern Suburbs AFC Eastern Sub.
Matchday 5 CSD Alianza Alianza Universidad 3:0 Deportivo Llacuabamba Llacuabamba
  USM Porres Universidad San Martín de Porres 2:2  Carlos A. Mannucci Mannucci
  Sport Boys Sport Boys Callao 3:3 Universitario de Deportes Universitario
  FC Carlos Stein FC Carlos Stein 1:1 Deportivo Binacional Binacional
  César Vallejo Universidad César Vallejo 1:1 Sporting Cristal Lima Sport. Cristal
Matchday 8 Rakhine Utd. Rakhine United FC 0:1 Yangon United FC Yangon Utd.
  Chin Utd. Chin United 1:3 Shan United FC Shan Utd.
Matchday 1 FELDA United FELDA United FC 1:1 Petaling Jaya City FC PJ City
  Polis DRM FA Polis DRM FA 0:0 Sabah FA Sabah
Matchday 4 Police Tero FC Police Tero FC 1:0 Samut Prakan City Samut Prakan C.
  Trat FC Trat FC 0:1 BG Pathum United BG Pathum Utd.
  Buriram Utd. Buriram United 1:1 Port FC Port FC
  Muangthong Utd. SCG Muangthong United 1:0 Chonburi FC Chonburi FC
  Ranong Utd. Grand Andaman Ranong United 2:1 Thai Union Samut Sakhon FC Samut Sakhon FC
  Phrae Utd. Phrae United 0:0 Udon Thani FC Udon Thani FC
  Navy FC Navy FC 1:0 Lampang FC Lampang FC
  Uthai Thani FC Uthai Thani FC 3:3 Chainat Hornbill FC Chainat FC
Matchday 1 Young Lions Garena Young Lions 1:4 Hougang United FC Hougang Utd.
  Tampines Rovers Tampines Rovers 1:0 Balestier Khalsa Balestier Khals
Matchday 36 Coventry Coventry City 1:0 Sunderland AFC Sunderland
Matchday 26 Pescara Delfino Pescara 1936 2:1 Ascoli Calcio Ascoli
Matchday 29 Reggina Reggina 1914 0:2 SS Monopoli 1966 Monopoli
  Rende Rende Calcio 1968 0:0 AS Viterbese Castrense Viterbese
  Rieti FC Rieti 1:2 Sicula Leonzio Sicula Leonzio
  Catania Calcio Catania 2:1 US Vibonese Vibonese
  Potenza Potenza Calcio 2:0 US Catanzaro Catanzaro
  V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 1:2 AZ Picerno Picerno
  Bari SSC Bari 2:1 US Avellino 1912 Avellino
  Ternana Ternana Calcio 2:2 AS Bisceglie 1913 Bisceglie
  Paganese Paganese Calcio 1926 0:0 Teramo Calcio 1913 Teramo
Matchday 6 Española Unión Española 2:0 CD Everton CD Everton
  Coquimbo Unido Coquimbo Unido 2:1 Deportes La Serena La Serena
  O'Higgins CD O'Higgins 2:3 Club Universidad de Chile U. de Chile
Matchday 26 Gümüshanespor Gümüshanespor 3:2 Amed SK Amed SK
  Hekimoglu Hekimoglu Trabzon 1:0 Hacettepe Spor Hacettepe
  Sanliurfaspor Sanliurfaspor 1:4 Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
  Sariyer Sariyer 0:5 Sancaktepe Futbol Kulübü Sancaktepe FK
  1922 Konya 1922 Konyaspor 4:0 Kirklarelispor Kirklarelispor
  Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 3:0 Corum Futbol Kulübü Corum FK
  Pendikspor Pendikspor 3:2 Manisa Futbol Kulübü Manisa FK
  BAK FK Baskent Akademi FK 1:5 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
  Samsunspor Samsunspor 4:1 Inegölspor Inegölspor
  Kahramanmaras Kahramanmarasspor 3:0 Elazigspor Elazigspor
  Sivas Belediye Sivas Belediye Spor 2:2 Van Spor FK Van Spor FK
  Usak Spor AS Usak Spor AS 3:1 GMG Kastamonuspor GMG Kastamonu
  Nigde Anadolu Nigde Anadolu FK 0:2 Bandirmaspor Bandirmaspor
  Karabükspor Kardemir Karabükspor 1:2 Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Bld
  Etimesgut Bld Etimesgut Belediyespor 0:2 Sakaryaspor Sakaryaspor
  Ergene Velimese Ergene Velimese Spor 0:1 Bayburt Özel Idare Spor Bayburt Idare
Final Aston Villa Aston Villa 1:2 Manchester City Man City
Matchday 30 CD Mirandés CD Mirandés 1:1 Girona FC Girona
  Elche CF Elche CF 2:0 CD Numancia CD Numancia
  Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña 0:0 CD Lugo CD Lugo
  CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 3:4 AD Alcorcón Alcorcón
  Real Oviedo Real Oviedo 1:0 CD Tenerife CD Tenerife
Matchday 23 ASU Poli ASU Poli Timisoara 0:0 FC Rapid 1923 Rapid 1923
  SCM FC Arges SCM FC Arges 1:1 CS Mioveni CS Mioveni
  Gloria Buzau Gloria Buzau 2:2 Universitatea Cluj U Cluj
  Desportivo Aves Desportivo Aves 1:3 FC Paços de Ferreira Paços Ferreira
  Marítimo CS Marítimo 1:2 SC Braga Braga
  Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 2:0 CD Tondela Tondela
  Varzim Varzim SC 2:1 CD Mafra Mafra
  Covilhã SC Covilhã 0:2 GD Chaves Chaves
  Estoril Estoril Praia 2:0 UD Vilafranquense Vilafranquense
  FC Porto B FC Porto B 1:2 UD Oliveirense Oliveirense
  Casa Pia Casa Pia AC 1:1 CD Cova Piedade Cova Piedade
Matchday 25 BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 2:0 Menemen Spor Menemen Spor
  Ümraniyespor Ümraniyespor 1:1 Bursaspor Bursaspor
  Istanbulspor Istanbulspor 1:0 Adanaspor Adanaspor
  Altay SK Altay SK 1:0 Altinordu FK Altinordu
Matchday 24 FC Vaduz FC Vaduz moved FC Winterthur FC Winterthur
Matchday 22 Ionikos Nikeas Ionikos Nikeas 2:0 Olympiakos Volou Olymp. Volou
  AO Kavala AO Kavala 3:0 GAS Ialysos 1948 GAS Ialysos
  Aspropyrgos Enosi Aspropyrgou 1:0 PS Kalamata PS Kalamata
Matchday 26 PAO U19 Panathinaikos Athens U19 1:0 Volos NPS U19 Volos NPS U19
Matchday 19 Nyköbing FC Nyköbing FC 4:2 Skive IK Skive IK
  Vejle BK Vejle Boldklub 1:0 HB Köge HB Köge
  Vendsyssel FF Vendsyssel FF 2:0 FC Roskilde FC Roskilde
Matchday 24 Smederevo FK Smederevo 0:0 FK Sindjelic Belgrad Sindjelic Bg
Matchday 18 Hajduk Split II HNK Hajduk Split II 2:4 NK Croatia Zmijavci Croat. Zmijavci
  NK Osijek II NK Osijek II 1:1 HNK Sibenik HNK Sibenik
  NK Rudes NK Rudes 1:2 NK Kustosija Zagreb NK Kustosija Zagreb
Matchday 5 Käpylän U19 Käpylän Pallo U19 2:0 Malmin Palloseura U19 MPS U19
  Ilves U19 Ilves Tampere U19 2:0 Kaarinan Pojat U19 Kaarinan U19
  FC Inter U19 FC Inter Turku U19 10:0 FC Haka U19 FC Haka U19
  PK-35 U19 Pallokerho-35 U19 0:3 Atlantis FC U19 Atlantis FC U19
Matchday 21 Olimpia Grudz. Olimpia Grudziadz 0:5 Stal Mielec Stal Mielec
  P. Niepolomice Puszcza Niepolomice 1:3 Chrobry Glogow Chrobry Glogow
  Podbeskidzie Podbeskidzie Bielsko-Biala 4:0 Wigry Suwalki Wigry Suwalki
Group 2 Karlskrona FK Karlskrona 1:2 Malmö FF Malmö FF
  AFC Eskilstuna Athletic Eskilstuna 6:1 Syrianska FC Syrianska FC
Group 3 Brommapojkarna IF Brommapojkarna 0:2 Hammarby IF Hammarby
  GIF Sundsvall GIF Sundsvall 1:4 Varbergs BoIS Varbergs BoIS
Group 4 Örgryte Örgryte IS 0:1 AIK AIK
  Kalmar FF Kalmar FF 5:0 Jönköpings Södra IF Jönköping
Group 5 Tvååkers IF Tvååkers IF 2:1 IFK Norrköping Norrköping
  Falkenberg Falkenbergs FF 1:0 Halmstads BK Halmstad
Matchday 1 Surkhon Surkhon Termiz 1:3 Bunyodkor Tashkent Bunyodkor
  Qizilqum Qizilqum Zarafshan 1:3 Nasaf Qarshi Nasaf Qarshi
Matchday 18 Sunderland U23 Sunderland AFC U23 0:3 Fulham FC U23 Fulham U23
Matchday 26 Ness Ziona Sektzia Ness Ziona 1:0 Ironi Kiryat Shmona Kiryat Shmona
  B. Jerusalem Beitar Jerusalem 2:1 FC Ashdod FC Ashdod
  Maccabi Haifa Maccabi Haifa 4:0 Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
  Vác Vác FC 0:2 FC Ajka FC Ajka
  Budafoki MTE Budafoki MTE 3:2 Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
  Nyíregyháza Nyíregyháza Spartacus 3:1 Kazincbarcikai SC Kazincbarcika
  Budaörs Budaörsi SC 4:1 Gyirmót FC Győr Gyirmót FC
  BFC Siófok BFC Siófok 1:3 Aqvital FC Csákvár Csákvár
  Szeged Szeged-Csanád - GA 0:0 Szolnoki MÁV FC Szolnok
  Haladás Szombathelyi Haladás 1:0 Dorogi FC Dorog
  MTK Budapest MTK Budapest 2:1 Duna Aszfalt Tiszakécskei LC Tiszakécske
  Vasas FC Vasas FC 3:1 ETO FC Győr ETO FC Győr
Matchday 21 Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow 2:1 Pogon Siedlce Pogon Siedlce
  Widzew Lodz Widzew Lodz 2:2 Olimpia Elblag Olimpia Elblag
Matchday 27 Penya Deportiva Penya Deportiva Santa Eulalia 4:0 Marino Luanco Marino Luanco
  UD Sanse UD San Sebastián de los Reyes 1:1 Getafe CF B Getafe CF B
  Inter de Madrid Internacional de Madrid 2:1 UD Ibiza UD Ibiza
  R. Majadahonda CF Rayo Majadahonda 1:2 Celta Vigo B Celta Vigo B
  Sporting B Sporting de Gijón B 2:0 Atlético Baleares Atl. Baleares
  Las Palmas Atl. Las Palmas Atlético 1:0 UD Melilla UD Melilla
  UP Langreo UP Langreo 1:0 Las Rozas CF Las Rozas CF
  Coruxo FC Coruxo FC 3:0 Atlético Madrid B Atl. Madrid B
  Pontevedra Pontevedra CF 4:0 Real Madrid Castilla RM Castilla
Matchday 26 Tokatspor Tokatspor 1:1 Karaköprü Belediye Spor Karaköprü Bld
  52 Orduspor FK 52 Orduspor FK 0:1 Düzce Spor Düzce Spor
  Yomra Spor Yomra Spor 1:0 Cankaya FK Cankaya FK
  Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor 1:1 Silivrispor Silivrispor
  68 Aksaray Bld 68 Aksaray Belediye Spor 1:0 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
  Kizilcabölük Kizilcabölükspor 2:2 1928 Bucaspor 1928 Bucaspor
Matchday 27 Depor. Alavés B Deportivo Alavés B 3:2 Real Sociedad B Real Sociedad B
  CD Tudelano CD Tudelano 3:1 Unionistas CF Unionistas CF
  Haro Deportivo Haro Deportivo 0:0 Barakaldo CF Barakaldo CF
  Salamanca CF Salamanca CF UDS 0:0 CD Guijuelo CD Guijuelo
  Calahorra CD Calahorra 0:0 SD Leioa SD Leioa
Matchday 26 Cizre Spor Cizre Spor 0:1 Turgutluspor Turgutluspor
  Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor 1:0 Kozan Spor FK Kozan Spor FK
  Elazig Bld FK Elazig Belediye Spor FK 1:0 Büyükcekmece Tepecik Spor Tepecik Spor
  Kocaelispor Kocaelispor 3:2 Karsiyaka Karsiyaka
  Fethiyespor Fethiyespor 1:1 Belediye Derince Spor Bld Derince
  Kemerspor 2003 Kemerspor 2003 1:0 1877 Alemdag Spor 1877 Alemdag
  Payasspor Payasspor 1:0 Ofspor Ofspor
Matchday 27 Atl. Levante Atlético Levante UD 1:2 CD Ebro CD Ebro
  AE Prat AE Prat 0:0 Lleida Esportiu Lleida Esportiu
  SD Ejea SD Ejea 0:1 CD Castellón CD Castellón
  Gimnàstic Gimnàstic de Tarragona 2:1 Valencia Mestalla Valencia B
  CF Badalona CF Badalona 2:2 CF La Nucía CF La Nucía
  Orihuela CF Orihuela CF 0:0 FC Barcelona B FC Barcelona B
  Hércules CF Hércules CF 0:0 FC Andorra FC Andorra
  CE Sabadell CE Sabadell 1:1 UE Llagostera UE Llagostera
Matchday 26 Pazarspor Pazarspor 2:3 1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Bld
  Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor 1:0 Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
  Somaspor Somaspor 2:0 Bayrampasa Spor Bayrampasa
  Darica GB Darica Genclerbirligi 1:0 Altindag Belediye Spor Altindag Bld
  Osmaniyespor FK Osmaniyespor Futbol Kulübü 2:1 Batman Petrolspor Batman Petrol
  Karacabey Bld Karacabey Belediye Spor 1:1 Muglaspor Muglaspor
  Nevsehir Bld Nevsehir Belediye Spor 0:0 Gölcükspor Gölcükspor
  Modafen Modafen 0:1 Malatya Yesilyurt Belediyespor Yesilyurt Bld
Matchday 27 R. B. Linense Real Balompédica Linense 1:0 Recreativo Huelva Recr. Huelva
  San Fernando CD San Fernando CD 2:0 Cádiz CF B Cádiz B
  UCAM Murcia UCAM Murcia CF 3:1 Yeclano Deportivo Yeclano
  CP Villarrobledo CP Villarrobledo 1:3 CD Badajoz CD Badajoz
  CF Talavera CF Talavera de la Reina 1:0 Sevilla Atlético Sevilla Atl.
  Mérida AD Mérida AD 1:0 Real Murcia CF Real Murcia
  CD Don Benito CD Don Benito 5:0 Villarrubia CF Villarrubia CF
  FC Cartagena FC Cartagena 0:0 Marbella FC Marbella FC
  Córdoba CF Córdoba CF 0:1 Algeciras CF Algeciras CF
Matchday 24 FC St. Pauli II FC St. Pauli II 3:0 SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen
  Holst. Kiel II Holstein Kiel II 2:0 Hannover 96 II Hannover 96 II
  G. Halberstadt Germania Halberstadt 0:0 SV Babelsberg 03 Babelsberg 03
  U. Fürstenwalde FSV Union Fürstenwalde 2:0 Bischofswerdaer FV 08 Bischofswerda
Matchday 22 SC Freiburg II SC Freiburg II 3:0 FK Pirmasens FK Pirmasens
  FSV Mainz 05 II 1.FSV Mainz 05 II 0:1 FC-Astoria Walldorf FCA Walldorf
Matchday 18 FC Münsingen FC Münsingen moved Etoile Carouge FC Etoile Carouge
  AC Bellinzona AC Bellinzona moved FC Black Stars Basel FC Black Stars
  FC Sion U21 FC Sion U21 moved Yverdon-Sport FC Yverdon-Sport
  Stade Nyonnais FC Stade Nyonnais moved FC Köniz FC Köniz
Group C Solomon Warrior Solomon Warriors F.C. 1:0 AS Tiare Tahiti Tiare Tahiti
  AS Magenta AS Magenta 3:0 Tupapa Maraerenga T. Maraerenga
Group D Ba FC Ba FC 0:6 Auckland City FC Auckland City
  Lupe Ole Soaga Lupe Ole Soaga 0:6 AS Vénus Mahina AS Vénus Mahina
Matchday 15 FC Biel-Bienne FC Biel-Bienne moved SV Muttenz SV Muttenz
  St. Gallen U21 FC St. Gallen 1879 U21 moved FC Paradiso FC Paradiso
Matchday 24 USC Paloma USC Paloma Hamburg 4:0 Meiendorfer SV Meiendorfer SV
  TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08 1:2 Niendorfer TSV Niendorfer TSV
  TSV Sasel TSV Sasel 0:2 HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
  Concordia Concordia Hamburg 2:2 SV Rugenbergen SV Rugenbergen
Matchday 20 Rielasingen 1.FC Rielasingen-Arlen 3:1 1.Göppinger Sportverein 1.Göppinger SV
Matchday 22 RW Walldorf SV Rot-Weiss Walldorf 0:1 FSV Fernwald FSV Fernwald
Matchday 16 FC Düren 1.FC Düren 3:1 Viktoria Arnoldsweiler Arnoldsweiler
  FC Hennef 05 FC Hennef 05 0:3 FC Hürth FC Hürth
  BW Friesdorf FC BW Friesdorf 1:2 SC Borussia Freialdenhoven Freialdenhoven
  Spvg Wesseling Spvg Wesseling-Urfeld 0:1 Siegburger SV 04 Siegburger SV
  VfL Vichttal VfL Vichttal 0:0 SC Fortuna Köln II Fortuna Köln II
  FC Pesch FC Pesch 2:2 Sportvereinigung Deutz 05 SV Deutz 05
  SV Eilendorf SV Eilendorf 0:1 SV Breinig SV Breinig
Matchday 22 1.FC Monheim 1.FC Monheim 0:1 SSVg Velbert 02 Velbert 02
  Ratingen 04/19 Ratingen 04/19 3:1 TVD Velbert TVD Velbert
  1.FC Kleve 1.FC Kleve 1:1 SF Baumberg SF Baumberg
  TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf 0:0 TSV Meerbusch TSV Meerbusch
  SW Essen Schwarz-Weiß Essen 1:1 SpVg Schonnebeck Schonnebeck
  SC Velbert SC Velbert 1:1 Cronenberger SC Cronenberger SC
  FC Kray FC Kray 1:3 SF Niederwenigern Niederwenigern
  1.FC Bocholt 1.FC Bocholt 2:2 SV Straelen SV Straelen
  VfB Hilden VfB 03 Hilden 2:0 SC Union Nettetal SC Union Nettetal
Matchday 20 Elversberg II SV 07 Elversberg II 10:0 Sportfreunde Eisbachtal SF Eisbachtal
Matchday 21 Hammer SpVg Hammer SpVg moved SV Westfalia Rhynern Westf. Rhynern
  RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen 0:1 ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund
  SV Schermbeck SV Schermbeck 2:2 FC Eintracht Rheine Eintr. Rheine
  Westfalia Herne SC Westfalia Herne 3:4 Preußen Münster II Pr. Münster II
  SC Paderborn II SC Paderborn 07 II 3:2 Holzwickeder SC Holzwickeder SC
  Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen 0:3 1.FC Kaan-Marienborn 1.FC Kaan-M.
  TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel 1:2 FC Gütersloh FC Gütersloh
Matchday 18 TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz 2:1 Blau-Weiß 90 Berlin BW Berlin
  TeBe Berlin Tennis Borussia Berlin 4:0 FC Hansa Rostock II H. Rostock II
  H. Zehlendorf FC Hertha 03 Zehlendorf 2:0 FC Strausberg FC Strausberg
  Greifswalder FC Greifswalder FC 0:1 SV Tasmania Berlin SV Tasmania
  CFC Hertha 06 CFC Hertha 06 0:0 Brandenburger SC Süd Brandenburg. SC
  Victoria Seelow SV Victoria Seelow 2:0 SC Staaken 1919 SC Staaken
  Ein. Rudolstadt FC Einheit Rudolstadt 2:0 FSV Martinroda FSV Martinroda
Matchday 20 ESC Geestemünde ESC 02 Geestemünde 2:2 Habenhauser FV Habenhauser FV
  SC Borgfeld SC Borgfeld 4:2 Leher TS Bremerhaven Leher TS
  BSC Hastedt BSC Hastedt 3:0 Bremer SV Bremer SV
  SFL Bremerhaven SFL Bremerhaven 2:3 SV Hemelingen SV Hemelingen
  SV Frisia 03 SV Frisia 03 Risum-Lindholm 2:0 Husumer SV Husumer SV
Matchday 23 SV Atlas SV Atlas Delmenhorst 1:0 TB Uphusen TB Uphusen
Matchday 24 Eintr. Northeim FC Eintracht Northeim 1:3 HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern
  G. Egestorf/L. 1.FC Germania Egestorf/Langreder 4:0 FC Hagen/Uthlede FC Hagen/Uthl.
  Arm. Hannover Arminia Hannover 1:1 MTV Eintracht Celle MTVE Celle
  Heeslinger SC Heeslinger SC 0:3 FT Braunschweig FT Braunschweig
  Spelle-Venhaus SC Spelle-Venhaus 1:4 VfV Borussia 06 Hildesheim VfV Hildesheim
Matchday 16 SR Donaufeld SR Donaufeld 1:2 Post SV Wien Post SV Wien
  WAF Brigittenau WAF Brigittenau 2:2 ASV 13 ASV 13
  Slovan HAC SK Slovan HAC 3:1 SC Mannswörth Mannswörth
Matchday 19 Leverkusen U19 Bayer 04 Leverkusen U19 3:3 Borussia Dortmund U19 B. Dortmund U19