For using this site, please activate JavaScript.

Matches Jul 22, 2020

Matchday 37 Watford Watford FC 5:00 AM Manchester City Man City
  Aston Villa Aston Villa 7:15 AM Arsenal FC Arsenal
Matchday 35 Atalanta Atalanta BC 5:30 AM Bologna FC 1909 Bologna
  Sassuolo US Sassuolo 7:45 AM AC Milan AC Milan
Matchday 33
FC Lugano FC Lugano 6:30 AM FC Zürich FC Zürich
Matchday 4 RoPS Rovaniemen Palloseura 3:30 AM Ilves Tampere Ilves
Group C Toronto FC Toronto FC 1:00 AM New England Revolution Revolution
  Montreal Impact Montreal Impact 2:30 PM D.C. United D.C. United
Group E Atlanta United Atlanta United FC 12:00 PM Columbus Crew SC Columbus Crew
Matchday 6 Shonan Bellmare Shonan Bellmare 10:00 PM Kashima Antlers Kashima Antlers
  Gamba Osaka Gamba Osaka 10:00 PM Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
  Sagan Tosu Sagan Tosu 10:00 PM Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
  Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 10:00 PM Yokohama FC Yokohama FC
  H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 10:00 PM FC Tokyo FC Tokyo
  Vegalta Sendai Vegalta Sendai 10:30 PM Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
  Urawa Reds Urawa Red Diamonds 10:30 PM Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
  Cerezo Osaka Cerezo Osaka 10:30 PM Vissel Kobe Vissel Kobe
  Oita Trinita Oita Trinita 10:30 PM Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Matchday 7 Thróttur Thróttur Reykjavík 7:15 AM Fram Reykjavík Fram Reykjavík
  Grindavík UMF Grindavík 7:15 AM UMF Afturelding Afturelding
Matchday 27 Western Sydney Western Sydney Wanderers 9:30 PM Melbourne Victory Melbourne
Matchday 33 Sporting CP Sporting CP 6:00 AM Vitória Setúbal FC Vitória Setúbal
  Desportivo Aves Desportivo Aves 8:15 AM SL Benfica Benfica
  FC Vaduz FC Vaduz 4:15 AM FC Lausanne-Sport Lausanne-Sport
  FC Winterthur FC Winterthur 4:15 AM FC Wil 1900 FC Wil 1900
 
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 6:30 AM FC Schaffhausen FC Schaffhausen
  Stade-Lausanne FC Stade-Lausanne-Ouchy 6:30 AM SC Kriens SC Kriens
Matchday 4 Ranheim IL Ranheim IL 5:00 AM Tromsø IL Tromsø IL
Matchday 9 Tukums FK Tukums 2000 3:00 AM FK RFS RFS
  Metta FK Metta 3:00 AM Valmiera FC Valmiera
  Riga Riga FC 5:00 AM FK Ventspils Ventspils
Matchday 18 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík 10:00 AM AB Argir AB Argir
  NSÍ Runavík NSÍ Runavík 10:00 AM Skála IF Skála IF
Matchday 5 Ba FC Ba FC 7:00 PM Nadi FA Nadi FA
Matchday 3 Rapid 1923 FC Rapid 1923 3:30 AM ACS Campionii FC Arges ACS FC Arges
  AFC Turris AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele 6:00 AM Petrolul Ploiesti Petrolul

Select date

Player birthdays

Coach birthdays