To use this site, please enable Javascript.

Matches Dec 7, 2020

matchday 10
Werder Bremen SV Werder Bremen 1:2 VfB Stuttgart VfB Stuttgart
 
FC Schalke 04 FC Schalke 04 0:3 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
 
SC Paderborn SC Paderborn 07 0:2 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
 
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 0:2 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
 
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 2:3 SV Sandhausen SV Sandhausen
matchday 14
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 2:1 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
 
SC Verl SC Verl 4:2 Hallescher FC Hallescher FC
Lesotho U20 Lesotho U20 1:30 AM South Africa U20 S. Africa U20
  Botswana U20 Botswana U20 1:30 AM Angola U20 Angola U20
  Comoros U20 Comoros U20 10:30 PM Zambia U20 Zambia U20
Qualifying Round 2nd leg Al-Hilal Al-Hilal Omdurman 1:0 Vipers SC Vipers SC
  Asante Kotoko Asante Kotoko SC 2:0 FC Nouadhibou FC Nouadhibou
  US Zilimadjou US Zilimadjou 1:1 Jwaneng Galaxy FC Jwaneng
  Al-Nasr Bengh. Al-Nasr Benghazi 0:2 CR Belouizdad CR Belouizdad
  Messager FC Le Messager FC de Ngozi 1:1 Young Buffaloes Simunye Young Buffaloes
  Enyimba Aba Enyimba Aba 1:1 Rahimo FC Rahimo FC
  ASKO Kara ASKO Kara 2:1 Racing Club Abidjan RC Abidjan
  Teungueth FC Teungueth Rufisque 2:0 Armed Forces Armed Forces
matchday 24 Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 4:0 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
  São Paulo São Paulo Futebol Clube 1:0 Sport Club do Recife Sport Recife
  Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 2:2 Sport Club Internacional Internacional
matchday 11
West Brom West Bromwich Albion 1:5 Crystal Palace Crystal Palace
  Sheff Utd Sheffield United 1:2 Leicester City Leicester
 
Spurs Tottenham Hotspur 2:0 Arsenal FC Arsenal
 
Liverpool Liverpool FC 4:0 Wolverhampton Wanderers Wolves
matchday 2 UE Santa Coloma UE Santa Coloma 1:0 Club Esportiu Carroi CE Carroi
matchday 12 Granada CF Granada CF 3:3 SD Huesca SD Huesca
  CA Osasuna CA Osasuna 0:2 Real Betis Balompié Real Betis
  Villarreal Villarreal CF 0:0 Elche CF Elche CF
  Alavés Deportivo Alavés 0:0 Real Sociedad Real Sociedad
matchday 10 Hellas Verona Hellas Verona 1:1 Cagliari Calcio Cagliari Calcio
  Parma Parma Calcio 1913 0:0 Benevento Calcio Benevento
 
AS Roma AS Roma 0:0 US Sassuolo Sassuolo
  Crotone FC Crotone 0:4 SSC Napoli SSC Napoli
  Sampdoria UC Sampdoria 1:2 AC Milan AC Milan
matchday 13 LOSC Lille LOSC Lille 2:1 AS Monaco Monaco
  FC Nantes FC Nantes 0:4 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
  G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 1:0 Stade Brest 29 Stade Brest 29
  Dijon Dijon FCO 0:0 AS Saint-Étienne Saint-Étienne
  SCO Angers SCO Angers 2:0 FC Lorient FC Lorient
  Stade Reims Stade Reims 0:0 OGC Nice OGC Nice
  FC Metz FC Metz 1:3 Olympique Lyon Olympique Lyon
matchday 10
TSV Hartberg TSV Hartberg 1:3 Rapid Vienna Rapid Vienna
 
WSG Tirol WSG Tirol 4:1 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
 
LASK LASK 3:0 SV Ried SV Ried
matchday 17 Rostov FK Rostov 0:1 FK Ufa Ufa
  Dynamo Moscow Dynamo Moscow 1:0 Arsenal Tula Arsenal Tula
  CSKA Moscow CSKA Moscow 2:2 FK Khimki Khimki
matchday 12 Akad Chertanovo Akademia Chertanovo Moscow 2:2 FK Rostov Academy Akademia Rostov
matchday 14 ADO '20 ADO '20 Heemskerk postponed VV UNA Veldhoven VV UNA
  Quick DH HV & CV Quick postponed RKVV Westlandia Westlandia
  USV Hercules USV Hercules postponed RKSV Groene Ster Groene Ster
  Unitas GVV Unitas postponed VV Dongen Dongen
  Hoogland VV Hoogland postponed RKVV DEM RKVV DEM
  EVV Echt EVV Echt postponed OFC Oostzaan OFC Oostzaan
  Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 postponed JOS Watergraafsmeer Watergraafsmeer
  HSC '21 HSC '21 Haaksbergen postponed HVV Hollandia Hollandia
  SV Oss '20 SV Oss '20 postponed VV Gemert VV Gemert
matchday 12 ACSM Poli Iași ACSM Politehnica Iași 0:2 CFR Cluj CFR Cluj
matchday 10
FC Luzern FC Luzern 2:3 BSC Young Boys BSC Young Boys
 
FC Zürich FC Zürich 4:0 FC Lausanne-Sport Lausanne-Sport
matchday 11
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 0:0 Heracles Almelo Heracles Almelo
  FC Utrecht FC Utrecht 1:1 ADO Den Haag ADO Den Haag
  AZ Alkmaar AZ Alkmaar 1:2 FC Groningen FC Groningen
  Heerenveen SC Heerenveen 2:2 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
 
Antalyaspor Antalyaspor 1:0 MKE Ankaragücü Ankaragücü
  Denizlispor Denizlispor 0:2 Fenerbahce SK Fenerbahce
matchday 14 SP Silvolde Sportclub Silvolde postponed RKZVC Zieuwent RKZVC
  VV Hoogeveen VV Hoogeveen postponed Alphense Boys Alphense Boys
  Alcides MVV Alcides postponed VV Emmen VV Emmen
  SDO Bussum SDO Bussum postponed SJC Noordwijk SJC Noordwijk
  RKVV Velsen RKVV Velsen postponed TAC '90 TAC '90
  Purmersteijn VPV Purmersteijn postponed VV De Zouaven VV De Zouaven
  Be Quick 1887 Be Quick 1887 postponed RKAVV Leidschendam RKAVV
  LONGA '30 LONGA '30 postponed HBS Craeyenhout HBS
matchday 16 Ross County Ross County FC 0:4 Rangers FC Rangers
  Celtic Celtic FC 1:1 St. Johnstone FC St. Johnstone
matchday 26 Figueirense FC Figueirense Futebol Clube 2:0 Clube Náutico Capibaribe Náutico
matchday 12 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 3:1 Rukh Lviv Rukh Lviv
  Zorya Lugansk Zorya Lugansk 3:1 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
  Desna Desna Chernigiv 1:0 Vorskla Poltava Vorskla Poltava
  Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 1:1 FK Oleksandriya FK Oleksandriya
matchday 11 OFI Crete OFI Crete 0:2 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis
  PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 2:0 Asteras Tripolis Asteras Tripoli
  PAS Giannina PAS Giannina 2:0 PAS Lamia 1964 PAS Lamia
  AEK Athens AEK Athens 1:2 Panathinaikos Athens Panathinaikos
matchday 15 KRC Genk KRC Genk 4:2 Royal Antwerp FC Royal Antwerp
  Beerschot V.A. Beerschot V.A. 0:1 KAS Eupen KAS Eupen
  Standard Liège Standard Liège 2:2 KV Mechelen KV Mechelen
  KV Oostende KV Oostende 2:1 KAA Gent KAA Gent
matchday 13 KVC Westerlo KVC Westerlo 2:1 Lommel SK Lommel SK
  RWDM RWD Molenbeek 1:1 KMSK Deinze KMSK Deinze
matchday 10 Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 1:3 SK Dynamo Ceske Budejovice C. Budejovice
  Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 0:2 FK Teplice FK Teplice
  Sparta Prague AC Sparta Prague 0:3 SK Slavia Prague Slavia Prague
matchday 11 SönderjyskE SönderjyskE 2:1 FC Nordsjaelland Nordsjaelland
  FC Copenhagen FC Copenhagen 2:0 AC Horsens AC Horsens
  Lyngby BK Lyngby BK 0:3 Randers FC Randers FC
matchday 17 FK Indjija FK Indjija 3:4 FK Spartak Subotica Spartak
  Mladost FK Mladost Lucani 3:2 FK Novi Pazar Novi Pazar
  Radnik FK Radnik Surdulica 2:0 FK Proleter Novi Sad Proleter
  Zlatibor FK Zlatibor Cajetina 0:1 Red Star Belgrade Red Star
matchday 14 Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica 1:5 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
  Hajduk Split HNK Hajduk Split 1:2 HNK Rijeka HNK Rijeka
matchday 12 Piast Gliwice Piast Gliwice 1:1 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
  Lech Poznan Lech Poznan 4:0 Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
matchday 15 Botev Vratsa POFK Botev Vratsa 0:1 Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
  Botev Plovdiv Botev Plovdiv 0:3 CSKA-Sofia CSKA-Sofia
matchday 16 NK Celje NK Celje 1:1 NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
  NK Maribor NK Maribor 3:1 ND Gorica ND Gorica
matchday 13 Honvéd Budapest Honvéd FC 2:2 MTK Budapest MTK Budapest
  Paksi FC Paksi FC 1:0 MOL Fehérvár FC Fehérvár
matchday 16 Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 1:3 ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
matchday 12 TSV Lägerdorf TSV Lägerdorf 1:00 AM TuS Hartenholm TuS Hartenholm
  GW Siebenbäumen SV Grün-Weiß Siebenbäumen 1:00 AM SSC Phoenix Kisdorf Phoenix Kisdorf
  Breitenfelde Breitenfelder SV 2:00 AM SV Henstedt-Ulzburg Henstedt-Ulz.
matchday 10 SpVg Porz SpVg Porz 1:30 AM TuS 05 Oberpleis Oberpleis
  FV Bad Honnef FV Bad Honnef 1:30 AM SV Wachtberg SV Wachtberg
  SC Rheinbach SC Rheinbach 1:30 AM SV Schlebusch SV Schlebusch
  TuS Mondorf TuS Mondorf 1:30 AM FV Wiehl FV Wiehl
  FV Endenich FV Bonn-Endenich 08 1:45 AM TSV Germania Windeck G. Windeck
  E. Hohkeppel Eintracht Hohkeppel 2:15 AM 1.FC Spich 1.FC Spich
  L.-Hohenlind SC Borussia Lindenthal-Hohenlind 2:30 AM SSV Merten 1925 SSV Merten
matchday 12 SG Geest 05 SG Geest 05 1:00 AM MTV Tellingstedt MTV Tellingstedt
  ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 1:15 AM ESC Rellinghausen 06 ESC Rellinghsn.
  ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 1:15 AM ESC Rellinghausen 06 ESC Rellinghsn.
  SG Rabenstein SG Handwerk Rabenstein 12:30 AM SG Dresden-Striesen Dresd.-Stries.
matchday 18 L-Echterdingen Calcio Leinfelden-Echterdingen postponed TSV Crailsheim TSV Crailsheim
matchday 16 DJK Donauesch. DJK Donaueschingen 1:30 AM FC 08 Villingen II FC 08 Villingen II
  FC Auggen FC Auggen 1:30 AM SC Durbachtal SC Durbachtal
matchday 12 W. Kinderhaus Westfalia Kinderhaus postponed VfL Theesen VfL Theesen
  SV Mesum SV Mesum postponed SV Grün-Weiß Nottuln GW Nottuln
  1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck postponed SpVgg Erkenschwick Erkenschwick
  TuS Tengern TuS Tengern postponed TuS Hiltrup TuS Hiltrup
  Pr. Espelkamp Preußen Espelkamp postponed Delbrücker SC Delbrücker SC
  VfB Fichte VfB Fichte Bielefeld postponed Lüner SV Lüner SV
  SC Peckeloh SC Peckeloh postponed SuS Neuenkirchen Neuenkirchen
  TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen postponed SC Herford SC Herford
  Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten postponed SV Rödinghausen II Rödinghausen II
  DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel 1:30 AM FC Brünninghausen Brünninghausen
  FC Iserlohn FC Iserlohn 46/49 1:30 AM Westfalia Wickede Westfalia Wickede
  TuS Bövinghausen TuS Bövinghausen 1:30 AM SC Neheim SC Neheim
  RW Deuten SV Rot-Weiß Deuten 1:30 AM DSC Wanne-Eickel Wanne-Eickel
  Wacker Castrop SV Wacker Obercastrop 1:30 AM Borussia Dröschede Bor. Dröschede
  SV Hohenlimburg SV Hohenlimburg 10 2:00 AM YEG Hassel YEG Hassel
  FSV Gerlingen FSV Gerlingen 2:00 AM BSV Schüren BSV Schüren
  SpVg Hagen 11 SpVg Hagen 11 2:00 AM SV Sodingen SV Sodingen
  Lennestadt FC Lennestadt 3:00 AM Concordia Wiemelhausen C. Wiemelhausen
Group A Agropecuario Argentino Agropecuario 1:0 Club Atlético Temperley CA Temperley
Group B Defensores Defensores de Belgrano 0:1 Club Atlético San Martín (Tucumán) San Martín (T)
Group C Guillermo Brown Club Social y Atlético Guillermo Brown 4:2 Club Atlético Mitre CA Mitre
Group 2 Independiente Club Atlético Independiente 1:0 Defensa y Justicia Defensa
Group 4 Newell's Club Atlético Newell's Old Boys 3:1 Club Atlético Lanús Lanús
  CA Talleres Club Atlético Talleres 0:0 Club Atlético Boca Juniors Boca Juniors
matchday 16 Palmaflor Atlético Palmaflor 0:0 CA Nacional Potosí Nacional Potosí
  Bolívar Bolívar La Paz 4:0 Royal Pari Fútbol Club Royal Pari
  Real Potosí Real Potosí 3:5 The Strongest La Paz The Strongest
  Oriente P. Club Deportivo Oriente Petrolero 2:3 Club Deportivo Guabirá Guabira
matchday 4 Cortuluá Cortuluá 2:1 Leones FC Leones FC
  Quindío Deportes Quindío 2:0 Llaneros FC Llaneros FC
matchday 7 Al Qadisiyah Al Qadisiyah FC 2:1 Al-Shabab Riyadh Shabab
  Al-Wahda Al-Wahda Mekka 1:2 Al-Ittihad Jeddah Ittihad
matchday 18 Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 2:0 FK Krupa na Vrbasu FK Krupa
  Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 0:1 HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
  Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 2:3 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
  B. Banja Luka FK Borac Banja Luka 2:2 FK Sarajevo FK Sarajevo
matchday 1 Hassania Hassania d'Agadir 0:1 Ittihad Tanger Ittihad Tanger
  Wydad AC Wydad Casablanca 2:0 Club Athletic Youssoufia Berrechid Berrechid
  FUS Rabat FUS Rabat 3:3 Raja Club Athletic Casablanca Raja Casablanca
  Stade Tunisien Stade Tunisien 2:2 Olympique Beja Olympique Beja
  ES Metlaoui Etoile Sportive Metlaoui 0:0 Union Sportive de Ben Guerdane US Ben Guerdane
  CA Bizertin Club Athlétique Bizertin 1:2 Etoile Sportive du Sahel ES Sahel
  AS Rejiche Avenir Sportif Rejiche 2:0 US Tataouine US Tataouine
  Esperance Esperance Tunis 2:2 AS Soliman AS Soliman
  EGS Gafsa EGS Gafsa 2:1 EO Sidi Bouzid EO Sidi Bouzid
  CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif 1:1 JS Kairouanaise JS Kairouan
Round of 16 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 3:0 Melbourne Victory Melbourne
  Vissel Kobe Vissel Kobe 2:0 Shanghai Port Shanghai Port
matchday 14 Marisca Mersch FC Marisca Mersch postponed SC Bettembourg SC Bettembourg
  UN Käerjeng 97 UN Käerjeng 97 postponed FC Mondercange Mondercange
  Schifflange 95 FC Schifflange 95 postponed FC Mamer 32 FC Mamer 32
  Junglinster FC Jeunesse Junglinster postponed Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
  FC Atert Bissen FC Atert Bissen postponed  FC Alisontia Steinsel Steinsel
  US Esch Union Sportive Esch-Alzette postponed FC Jeunesse Canach Jeunesse Canach
  Berbourg FC Berdenia Berbourg postponed FC Blo-Wäiss Medernach Medernach
  Weiler FC Yellow Boys Weiler-La-Tour postponed US Rumelange US Rumelange
matchday 9 12 de Octubre Club 12 de Octubre de Itauguá 3:0 Guaireña FC Guaireña FC
  CS San Lorenzo Club Sportivo San Lorenzo 2:2 Club Sol de América Sol de América
  Guaraní Club Guaraní 2:0 Olimpia Asunción Olimpia
matchday 30 Paide Paide Linnameeskond 7:4 Kalju FC Kalju FC
Final Shamrock Rovers Shamrock Rovers 2:4 AET Dundalk FC Dundalk FC
matchday 17 Ranong Utd. Grand Andaman Ranong United 1:2 Khon Kaen United Khon Kaen Utd.
Second Round Port FC Port FC 6:3 MOF Customs United Customs Utd.
  Dome FC Dome FC 1:4 Chiangmai FC Chiangmai FC
  Muangthong Utd. SCG Muangthong United 2:1 AET BG Pathum United BG Pathum Utd.
  Buriram Utd. Buriram United 4:0 Police Tero FC Police Tero FC
matchday 10 Reggiana AC Reggiana 1919 3:0 AC Monza Monza
  LR Vicenza LR Vicenza Virtus 1:1 Cosenza Calcio Cosenza
matchday 14 Juventus U23 Juventus U23 3:1 Aurora Pro Patria Pro Patria
  Pontedera US Città di Pontedera 2:2 Como 1907 Como
  UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 0:0 Olbia Calcio 1905 Olbia
  Lecco Calcio Lecco 1912 4:1 US Pistoiese 1921 Pistoiese
  Carrarese Carrarese Calcio 1908 1:2 US Pergolettese 1932 Pergolettese
  Lucchese Lucchese 1905 0:2 US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
  Grosseto US Grosseto 1912 1:1 Novara Calcio 1908 Novara
  Piacenza Piacenza Calcio 1919 6:0 SSD Pro Sesto Pro Sesto
  Arezzo SS Arezzo 0:4 FC Südtirol Südtirol
  Ravenna Ravenna FC 1:3 Calcio Padova Padova
  Triestina US Triestina 0:1 US Sambenedettese Sambenedettese
  Feralpisalò Feralpisalò 1:3 Mantova 1911 Mantova
  Perugia AC Perugia Calcio 2:0 Imolese Calcio 1919 Imolese
  Virtus Verona Virtusvecomp Verona 0:0 Carpi FC 1909 Carpi
  Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 0:0 Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
  Foggia Calcio Foggia 1920 2:0 Palermo FC Palermo
  Ternana Ternana Calcio 3:0 AS Bisceglie 1913 Bisceglie
  Catania Calcio Catania 1:1 Cavese 1919 Cavese
  Potenza Potenza Calcio 2:3 US Viterbese 1908 Viterbese
  Teramo Teramo Calcio 1913 2:2 US Vibonese Vibonese
  Catanzaro US Catanzaro 3:1 SS Turris Calcio Turris
  V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 1:0 US Avellino 1912 Avellino
matchday 21 Wanderers Santiago Wanderers 1:1 Coquimbo Unido Coquimbo Unido
  La Calera Unión La Calera 6:2 CD Everton CD Everton
matchday 17 Alcorcón AD Alcorcón 0:1 UD Almería UD Almería
  Espanyol RCD Espanyol Barcelona 2:0 Sporting Gijón Sporting Gijón
  Albacete Albacete Balompié 0:2 Girona FC Girona
  CE Sabadell CE Sabadell 0:1 Real Oviedo Real Oviedo
  Real Zaragoza Real Zaragoza 1:0 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
matchday 15 ASU Poli ASU Politehnica Timisoara 0:2 FC Rapid 1923 Rapid 1923
  FC Den Bosch FC Den Bosch 2:2 NEC Nijmegen NEC Nijmegen
  NAC Breda NAC Breda 0:1 FC Dordrecht FC Dordrecht
matchday 9 Nacional CD Nacional 1:3 CD Santa Clara Santa Clara
  Rio Ave FC Rio Ave FC 0:0 Boavista FC Boavista
  Belenenses SAD Belenenses SAD 2:1 SC Braga Braga
  Benfica SL Benfica 2:1 FC Paços de Ferreira Paços Ferreira
matchday 11 Vilafranquense UD Vilafranquense 0:1 GD Estoril Praia Estoril Praia
  FC Porto B FC Porto B 1:2 Académica Coimbra Coimbra
  Varzim Varzim SC 1:3 CD Cova Piedade Cova Piedade
matchday 12 Altinordu Altinordu FK 0:2 Ankara Keciörengücü A. Keciörengücü
  Adana Demirspor Adana Demirspor 2:0 Akhisarspor Akhisarspor
  FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko 0:1 FK Dukla Prag Dukla Prague
matchday 14 FC Fredericia FC Fredericia 0:1 Hvidovre IF Hvidovre IF
  Vendsyssel FF Vendsyssel FF 2:1 Silkeborg IF Silkeborg IF
matchday 28 Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt 5:2 Stabæk Fotball Stabæk Fotball
  Strømsgodset Strømsgodset IF 2:2 FK Haugesund Haugesund
  Mjøndalen Mjøndalen IF 1:0 IK Start Start
  Sandefjord Sandefjord Fotball 2:2 Viking Stavanger Viking FK
  Brann SK Brann 1:1 Sarpsborg 08 FF Sarpsborg 08
  Molde Molde FK 2:1 Aalesunds FK Aalesund
matchday 29 HamKam Hamarkameratene 1:1 Lillestrøm SK Lillestrøm SK
First Round 1st leg Asker Asker Fotball 1:1 Skeid Oslo Skeid
matchday 16 NK Osijek II NK Osijek II 0:0 HNK Cibalia Vinkovci Cibalia
  P. Niepolomice Puszcza Niepolomice 0:1 Sandecja Nowy Sacz Sandecja
  Radomiak Radomiak Radom 0:0 Arka Gdynia Arka Gdynia
  Gornik Leczna Gornik Leczna 4:1 Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
  GKS Tychy GKS Tychy 2:0 Odra Opole Odra Opole
matchday 17 Pogon Grodzisk Pogon Grodzisk Mazowiecki 4:0 Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz
matchday 14 Swit Szczecin Swit Szczecin 2:0 Pomorzanin Torun Pomorzanin
matchday 30 Djurgarden Djurgardens IF 1:0 Varbergs BoIS Varbergs BoIS
  Malmö FF Malmö FF 4:0 Östersunds FK Östersund
  Elfsborg IF Elfsborg 2:2 AIK AIK
  Kalmar FF Kalmar FF 0:0 BK Häcken Häcken
  Norrköping IFK Norrköping 3:4 Helsingborgs IF Helsingborg
  Falkenberg Falkenbergs FF 2:3 Mjällby AIF Mjällby AIF
  IFK Göteborg IFK Göteborg 2:0 IK Sirius Sirius
  Örebro SK Örebro SK 2:1 Hammarby IF Hammarby
matchday 17 Iskra D. FK Iskra Danilovgrad 0:1 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
  B. Podgorica Buducnost Podgorica 2:1 FK Jezero FK Jezero
  FK Podgorica FK Podgorica 1:1 FK Sutjeska Niksic Sutjeska Niksic
  OFK Petrovac OFK Petrovac 1:1 FK Zeta Golubovac Zeta Golubovac
  OFK Titograd OFK Titograd 1:1 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
Round of 16 FK Andijon FK Andijon 0:1 AET Nasaf Qarshi Nasaf Qarshi
  FK Oqtepa FK Oqtepa 0:2 Navbahor Namangan Navbahor
  Bukhara FK Bukhara 0:2 Metallurg Bekabad Metallurg Bk.
matchday 9 Hapoel Hadera Hapoel Hadera 1:1 Hapoel Kfar Saba H. Kfar Saba
matchday 20 Dorog Dorogi FC 0:4 Pécsi MFC Pécsi MFC
  Nyíregyháza Nyíregyháza Spartacus 1:1 Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
  ETO FC Győr ETO FC Győr 3:1 FC Ajka FC Ajka
  Csákvár Aqvital FC Csákvár 2:1 Gyirmót FC Győr Gyirmót FC
  Békéscsaba Békéscsaba 1912 Elöre SE 4:1 Szeged-Csanád - GA Szeged
  Debreceni EAC Debreceni EAC 1:0 Soroksár SC Soroksár
  Szentlőrinc SE Szentlőrinc SE 0:0 Szolnoki MÁV FC Szolnok
  Kazincbarcika Kazincbarcikai SC 1:2 Vasas FC Vasas FC
  Budaörs Budaörsi SC 3:4 Debreceni VSC Debrecen
matchday 17 Lech Poznan II Lech Poznan II 1:1 Bytovia Bytow Bytovia Bytow
  Olimpia Grudz. Olimpia Grudziadz 0:1 KKS 1925 Kalisz KKS Kalisz
  GKS Katowice GKS Katowice 1:2 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
matchday 7 Unionistas CF Unionistas CF 1:0 CD Guijuelo CD Guijuelo
  UP Langreo UP Langreo 2:2 Cultural Leonesa CyD Leonesa
  Celta Vigo B Celta Vigo B 0:3 SD Compostela SD Compostela
  Valladolid B Real Valladolid B 0:1 CD Lealtad CD Lealtad
  Racing Ferrol Racing Ferrol 4:0 Coruxo FC Coruxo FC
  Zamora CF Zamora CF 2:0 Salamanca CF UDS Salamanca CF
  SD Tarazona SD Tarazona 2:0 CD Ebro CD Ebro
  Calahorra CD Calahorra 1:0 SD Ejea SD Ejea
  SD Logroñés SD Logroñés 2:0 CA Osasuna Promesas CA Osasuna Prom
  CD Izarra CD Izarra 1:1 CD Tudelano CD Tudelano
matchday 8 SD Leioa SD Leioa 1:1 SD Amorebieta SD Amorebieta
  Penya Deportiva Penya Deportiva Santa Eulalia 0:1 CD Alcoyano CD Alcoyano
  Hércules CF Hércules CF 0:0 Villarreal CF B Villarreal CF B
  UE Llagostera UE Llagostera 1:0 FC Barcelona B FC Barcelona B
  Lleida Esportiu Lleida Esportiu 2:2 Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic
matchday 7 Las Palmas Atl. Las Palmas Atlético 1:1 Marbella FC Marbella FC
  CD El Ejido CD El Ejido 2012 0:2 Linares Deportivo Linares
  Sanluqueño Atlético Sanluqueño 0:0 UD Tamaraceite UD Tamaraceite
  Lorca Deportiva CF Lorca Deportiva 2:2 Recreativo Granada Recre Granada
  Betis B Betis Deportivo Balompié 3:0 Sevilla Atlético Sevilla Atl.
  Yeclano Yeclano Deportivo 0:2 UCAM Murcia CF UCAM Murcia
  Real Murcia Real Murcia CF 0:1 Córdoba CF Córdoba CF
  CP Villarrobledo CP Villarrobledo 3:2 CF Talavera de la Reina CF Talavera
  Navalcarnero CDA Navalcarnero 0:0 UD Poblense UD Poblense
  CD Badajoz CD Badajoz 1:0 CF Villanovense Villanovense
  R. Majadahonda CF Rayo Majadahonda 1:0 Atlético Madrid B Atl. Madrid B
  CD Don Benito CD Don Benito 1:0 UD Melilla UD Melilla
  Atl. Baleares Atlético Baleares 2:0 Las Rozas CF Las Rozas CF
  Extremadura Extremadura UD 1:1 Mérida AD Mérida AD
matchday 17 Holst. Kiel II Holstein Kiel II postponed Eintracht Norderstedt E. Norderstedt
  LSK Hansa Lüneburger SK Hansa postponed FC Teutonia 05 Ottensen Teutonia 05
  FC St. Pauli II FC St. Pauli II postponed Altona 93 Altona 93
matchday 19 F. Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II 0:1 FC Schalke 04 II Schalke 04 II
matchday 15 Santa Lucía C. Santa Lucía Cotzumalguapa FC 0:2 CSD Municipal CSD Municipal
  Antigua GFC Antigua GFC 0:1 Cobán Imperial Cobán Imperial
  Comunicaciones Comunicaciones FC 0:0 Deportivo Guastatoya Guastatoya
matchday 16 Pérez Zeledón Municipal Pérez Zeledón 1:4 CS Cartaginés Cartaginés
  Guadalupe FC Guadalupe FC 3:0 AD San Carlos AD San Carlos
  Grecia Municipal Grecia 0:3 Deportivo Saprissa Saprissa
matchday 19 FV Lörrach-Br. FV Lörrach-Brombach postponed SV Oberachern SV Oberachern
matchday 18 VfB Ginsheim VfB Ginsheim postponed Hünfelder SV Hünfelder SV
  FC Eddersheim FC Eddersheim postponed SV Rot-Weiss Walldorf RW Walldorf
  SV Steinbach SV Steinbach postponed FSV Fernwald FSV Fernwald
matchday 12 Arnoldsweiler Victoria Arnoldsweiler postponed BC Victoria Glesch-Paffendorf Glesch-Paffend.
  SV Breinig SV Breinig postponed FC BW Friesdorf BW Friesdorf
  Freialdenhoven SC Borussia Freialdenhoven postponed SC Fortuna Köln II Fortuna Köln II
  VfL Alfter VfL Alfter postponed FC Hennef 05 Hennef 05
  Huerth FC Huerth postponed VfL Vichttal VfL Vichttal
  Siegburger SV Siegburger SV 04 postponed Sports association Deutz 05 SA Deutz 05
  SV Eilendorf SV Eilendorf postponed Spvg Wesseling-Urfeld Spvg Wesseling
  Frechen 20 SpVg Frechen 20 postponed 1.FC Düren 1.FC Düren
matchday 18 1.FC Kleve 1.FC Kleve postponed SF Niederwenigern Niederwenigern
  SW Essen Schwarz-Weiß Essen postponed SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
  FC Kray FC Kray postponed SC Düsseldorf-West Düsseldorf-West
  TSV Meerbusch TSV Meerbusch postponed Cronenberger SC Cronenberger SC
  Velbert 02 SSVg Velbert 02 postponed 1.FC Monheim 1.FC Monheim
  Ratingen 04/19 Ratingen 04/19 postponed VfB 03 Hilden VfB Hilden
  1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach postponed TVD Velbert TVD Velbert
  SF Baumberg SF Baumberg postponed FSV Duisburg FSV Duisburg
  DJK St. Tönis DJK Teutonia St. Tönis postponed SC Union Nettetal Union Nettetal
  1.FC Bocholt 1.FC Bocholt postponed TV Jahn Hiesfeld Jahn Hiesfeld
  TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf postponed SpVg Schonnebeck Schonnebeck
matchday 15 SV Gonsenheim SV Gonsenheim postponed Hassia Bingen Hassia Bingen
  Elversberg II SV 07 Elversberg II postponed FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen
  1.FC Kaan-M. 1.FC Kaan-Marienborn postponed TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel
  ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund postponed TuS Haltern TuS Haltern
  FC Gütersloh FC Gütersloh postponed Holzwickeder SC Holzwickeder SC
  Westf. Rhynern SV Westfalia Rhynern postponed TuS Ennepetal TuS Ennepetal
  Eintr. Rheine FC Eintracht Rheine postponed Victoria Clarholz Vict. Clarholz
  SV Schermbeck SV Schermbeck postponed Hammer SpVg Hammer SpVg
  Pr. Münster II Preußen Münster II postponed TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück
  SC Paderborn II SC Paderborn 07 II postponed Sportfreunde Siegen Spfr. Siegen
  Finnentrop/Bam. SG Finnentrop/Bamenohl postponed RSV Meinerzhagen Meinerzhagen
  Westfalia Herne SC Westfalia Herne postponed SpVgg Vreden SpVgg Vreden
  Bardejov Partizan Bardejov 1:4 MSK Zilina B Zilina B
  STK Samorin STK 1914 Samorin 0:2 FK Zeleziarne Podbrezova Podbrezova
matchday 9 Vik. Berlin U19 FC Viktoria 1889 Berlin U19 postponed 1.FC Magdeburg U19 Magdeburg U19
  St. Pauli U19 FC St. Pauli U19 postponed Holstein Kiel U19 Holst. Kiel U19
  Osnabrück U19 VfL Osnabrück U19 postponed SV Werder Bremen U19 W. Bremen U19
  Nürnberg U19 1.FC Nürnberg U19 postponed SpVgg Greuther Fürth U19 Gr. Fürth U19
  A. Walldorf U19 FC-Astoria Walldorf U19 postponed SSV Ulm 1846 U19 SSV Ulm U19
matchday 10 Pr. Münster U17 Preußen Münster U17 postponed Alemannia Aachen U17 Aachen U17
  Leverkusen U17 Bayer 04 Leverkusen U17 postponed SC Paderborn 07 U17 Paderborn U17
  St. Kickers U17 Stuttgarter Kickers U17 postponed SV Darmstadt 98 U17 Darmstadt U17
  U'haching U17 SpVgg Unterhaching U17 postponed VfB Stuttgart U17 Stuttgart U17
  FSV Frankf. U17 FSV Frankfurt U17 postponed SC Freiburg U17 SC Freiburg U17
matchday 13 EN Paralimniou Enosis Neon Paralimniou 1:5 Apollon Limassol Apol. Limassol
  Ermis Aradippou Ermis Aradippou 1:1 Pafos FC Pafos FC
Semi-Finals 1st Leg WH Zall Wuhan Zall 0:5 Shandong Taishan SD Taishan
matchday 17 UKS SMS U19 UKS SMS Lodz U19 0:3 Wisla Cracow U19 Wisla U19
matchday 11 Independiente Independiente del Valle 2:0 CD El Nacional CD El Nacional
  Guayaquil City Guayaquil City FC 3:1 LDU de Portoviejo LDU Portoviejo
  CS Emelec CS Emelec 1:1 Barcelona SC Guayaquil Barcelona SC
matchday 16 FC Llapi FC Llapi 2:0 FC Besa Pejë FC Besa
  FC Drita FC Drita Gjilan 2:1 KF Ballkani KF Ballkani
matchday 7 Lincoln FC Lincoln Red Imps FC 3:0 Lions Gibraltar FC Lions Gibraltar
  St Joseph's FC St Joseph's FC 4:0 Europa Point FC Europa Point FC
matchday 15 Pyunik Yerevan FC Pyunik Yerevan 0:1 FC Ararat-Armenia Ararat-Armenia
matchday 10 Cittadella U17 Cittadella Under 17 postponed Cagliari Under 17 Cagliari U17
  Venezia U17 Venezia Under 17 postponed Udinese Under 17 Udinese U17
  Inter U17 Inter Under 17 postponed Vicenza Under 17 Vicenza U17
  Atalanta U17 Atalanta BC U17 postponed Milan Under 17 Milan U17
  Monza U17 Monza Under 17 postponed Brescia Under 17 Brescia U17
  Chievo U17 Chievo Under 17 postponed SPAL U17 SPAL U17
  Pordenone U17 Pordenone Under 17 postponed Hellas Under 17 Hellas U17
matchday 7 Caratese US Folgore Caratese 2:3 SC Caronnese Caronnese
matchday 4 Vis Nova ASD Vis Nova Giussano 3:2 USD Caravaggio Caravaggio
matchday 5 Calvina Desenzano Calvina 0:1 ASD Sona Calcio ASD Sona Calcio
matchday 6 Union Feltre Union Feltre 0:2 FC Arzignano Valchiampo Arzignano
matchday 4 Correggese Correggese Calcio 1948 2:1 Mezzolara Calcio Mezzolara
matchday 5 Prato AC Prato 1:0 Ghivizzano Borgo a Mozzano Ghiviborgo
matchday 15 Renova Renova Dzepciste 0:0 Sileks Kratovo Sileks
  Vardar Vardar Skopje 0:0 Rabotnicki Skopje Rabotnicki
  Pelister Bitola Pelister Bitola 1:3 FC Shkupi FC Shkupi
  Struga Struga Trim & Lum 1:1 Akademija Pandev Akad. Pandev
  Belasica Belasica Strumica 1:3 Makedonija Gjorce Petrov Makedonija
matchday 5 Siena ACN Siena 1904 0:1 ASD Grassina Grassina
matchday 6 Montespaccato Montespaccato Savoia 1:2 ASD Foligno Calcio Foligno Calcio
  Scandicci CS Scandicci 1908 1:1 Calcio Flaminia Flaminia
  Torres SEF Torres 1903 0:0 Vis Artena Vis Artena
  Gladiator Gladiator 1924 2:1 Nocerina 1910 Nocerina
  Latte Dolce Sassari Latte Dolce 2:1 Afragolese 1944 Afragolese
matchday 5 Puteolana Asd Puteolana 1902 1:3 ASD Team Altamura Team Altamura
matchday 6 Portici Portici 1906 1:3 FBC Gravina Gravina
  ACR Messina ACR Messina 2:2 Gelbison Vallo della Lucania Gelbison
matchday 10 Valletta Valletta FC 0:3 Floriana FC Floriana
  Senglea Ath. Senglea Athletic FC 1:2 Birkirkara FC Birkirkara FC
  Qrendi FC Qrendi FC 2:1 St. George's FC St.George's FC
  Fgura Utd Fgura United FC 2:0 Naxxar Lions FC Naxxar Lions FC
  Marsa FC Marsa FC 1:0 Zebbug Rangers FC Zebbug Rangers
  San Gwann FC San Gwann FC 1:1 St. Andrews FC St. Andrews FC
matchday 5 Zob Ahan Zob Ahan Esfahan 0:2 Shahr Khodrou FC Shahr Khodrou
  Naft M.I.S F.C. Naft Masjed Soleyman FC 3:1 Sepahan FC Sepahan
Semi-Finals 1st Leg CD América CD América de Cali 0:0 Junior FC Junior FC
Quarter-Finals 2nd leg Atlante CF Atlante 0:0 Pumas Tabasco Pumas Tabasco
Semi-Finals 2nd Leg UNAM Pumas UNAM Pumas 4:0 CD Cruz Azul CD Cruz Azul
Semi-Finals Columbus Crew Columbus Crew SC 1:0 New England Revolution Revolution
matchday 6 Baroka FC Baroka FC 2:1 Chippa United Chippa United
  TS Galaxy FC TS Galaxy FC 0:1 Stellenbosch FC Stellenbosch FC
matchday 4 Mumbai City Mumbai City FC 2:0 Odisha FC Odisha FC
  FC Goa FC Goa 3:1 Kerala Blasters FC Kerala Blasters

Select date

Player birthdays

  • John Terry
    Date of birth: Dec 7, 1980  England
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Retired
    Age: 39 years

Coach birthdays

  • Baye Bah
    Date of birth: Dec 7, 1977  Mali
    Function: Manager
    Unknown
    Age: 42 years

Transfers

  • Chadi Hammami
    Age: 34 Years  Tunisia
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 300 k €
    Fee: free transfer
    Al-Fahaheel Sporting Club
     
    Club Sportif Sfaxien
  • Lucão
    Age: 29 Years  Brazil
    Position: Centre-Forward
    Market value: 300 k €
    Fee: free transfer
    Goiás Esporte Clube
     
    Clube de Regatas Brasil (AL)
  • Frank Cédric Abogo
    Age: 25 Years  Cameroon
    Position: Centre-Forward
    Market value: 300 k €
    Fee: free transfer
    CS Chebba
     
    Etoile Sportive Metlaoui
  • Ibrahim Mouchili
    Age: 22 Years  Cameroon
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 300 k €
    Fee: free transfer
    Club Africain Tunis
     
    Etoile Sportive Metlaoui
  • Evandro Paulista
    Age: 33 Years  Brazil
    Position: Centre-Forward
    Market value: 250 k €
    Fee: free transfer
    Sukhothai FC
     
    Chiangmai United
  • Mahamadou Traoré
    Age: 25 Years  Mali
    Position: Centre-Back
    Market value: 250 k €
    Fee: free transfer
    Without Club
     
    Olympique Beja
  • Felipe Lima
    Age: 29 Years  Brazil
    Position: Attacking Midfield
    Market value: 200 k €
    Fee: free transfer
    Esporte Clube Novo Hamburgo (RS)
     
    Concórdia Atlético Clube (SC)
  • Denis Stracqualursi
    Age: 33 Years  Argentina
    Position: Centre-Forward
    Market value: 100 k €
    Fee: free transfer
    Taranto FC 1927
     
    US Città di Fasano
  • Seifallah Meskini
    Age: 27 Years  Tunisia
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 100 k €
    Fee: free transfer
    CO Medenine
     
    CS Hammam-Lif
  • Ali Brahima Doumbia
    Age: 20 Years  Cote d'Ivoire
    Position: Centre-Back
    Market value: 100 k €
    Fee: free transfer
    Unknown
     
    Club Athlétique Bizertin
  • Riccardo Santi
    Age: 30 Years  Italy
    Position: Centre-Forward
    Market value: 75 k €
    Fee: free transfer
    Cjarlins Muzane
     
    Luparense FC
  • Kavindu Ishan
    Age: 27 Years  Sri Lanka
    Position: Right Midfield
    Market value: 75 k €
    Fee: free transfer
    Air Force SC
     
    Up Country Lions SC
  • Shay Motai
    Age: 29 Years  Israel
    Position: Sturm
    Market value: 50 k €
    Fee: free transfer
    Ironi Modiin
     
    Hapoel Kfar Bara
  • Or Havivyan
    Age: 25 Years  Israel
    Position: Mittelfeld
    Market value: 50 k €
    Fee: free transfer
    SC Beer Sheva
     
    Hapoel Merhavim
  • Mohamed Aziz Ben Charnia
    Age: 22 Years  Tunisia
    Position: Left-Back
    Market value: 50 k €
    Fee: free transfer
    Esperance Tunis
     
    Club Athlétique Bizertin
  • Jorge Velázquez
    Age: 38 Years  Argentina
    Position: Left Midfield
    Market value: 25 k €
    Fee: free transfer
    Club Atlético Barracas Central
     
    San Martín de Mendoza
  • Selim Bacha
    Age: 34 Years  Tunisia
    Position: Centre-Back
    Market value: 25 k €
    Fee: free transfer
    JS Kairouanaise
     
    CS Hammam-Lif
  • Mohammed Al-Hardan
    Age: 23 Years  Bahrain
    Position: Central Midfield
    Market value: 25 k €
    Fee: free transfer
    Al-Muharraq SC
     
    East Riffa Club
  • Elyes Dhakouani
    Age: 26 Years  Tunisia
    Position: Right-Back
    Market value: 25 k €
    Fee: free transfer
    Stade Africain Menzel Bourguiba
     
    STIR Sportive Zarzouna
  • Fakhreddine Bguir
    Age: 24 Years  Tunisia
    Position: Centre-Back
    Market value: 25 k €
    Fee: free transfer
    US Tataouine
     
    Avenir Sportif Mhamdia
  • Renan
    Age: 35 Years  Brazil
    Position: Goalkeeper
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Esporte Clube Pelotas (RS)
     
    Paraná Clube
  • Lior Levy
    Age: 33 Years  Israel
    Position: Right-Back
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Hapoel Kfar Shalem
     
    Hapoel Hod haSharon
  • Andrew
    Age: 24 Years  Brazil
    Position: Right Winger
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Criciúma Esporte Clube
     
    Paraná Clube
  • Foguinho
    Age: 28 Years  Brazil
    Position: Defensive Midfield
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Criciúma Esporte Clube
     
    Avaí Futebol Clube (SC)
  • Vincenzo Lupo
    Age: 30 Years  Italy
    Position: Defensive Midfield
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Polisportiva Monti Cimini 2016
     
    Lupa Frascati
  • Callum Thompson
    Age: 19 Years  Ireland
    Position: Right Winger
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Bray Wanderers
     
    Longford Town FC
  • Magrão
    Age: 27 Years  Brazil
    Position: Defensive Midfield
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Friburguense Atlético Clube (RJ)
     
    Esporte Clube Passo Fundo (RS)
  • Hassen Masmoudi
    Age: 25 Years  France
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Paris 13 Atletico
     
    CS Hammam-Lif
  • Bradley House
    Age: 22 Years  England
    Position: Goalkeeper
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Horsham FC
     
    Sutton United
  • Everton
    Age: 25 Years  Brazil
    Position: Left Winger
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Sociedade Esportiva do Gama (DF)
     
    Esporte Clube Juventude
  • Melik Sermet Kayas
    Age: 24 Years  Turkey
    Position: Right-Back
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Yahyali Spor
     
    Kayseri Emar Grup FK
  • Totti
    Age: 18 Years  Spain
    Position: Central Midfield
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Lorca FC
     
    Real Murcia Imperial
  • Noam Cohen
    Age: 26 Years  Israel
    Position: Left-Back
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Ironi Modiin
     
    FC HaMakhtesh Givatayim
  • Maor Marciano
    Age: 33 Years  Israel
    Position: Left-Back
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Maccabi Ironi Sderot
     
    Beitar Ashdod
  • Charlie Ten-Grotenhuis
    Age: 23 Years  England
    Position: Central Midfield
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Paulton Rovers
     
    Hednesford Town
  • Martin Brennan
    Age: 38 Years  England
    Position: Goalkeeper
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Hampton & Richmond Borough
     
    Boreham Wood FC
  • Bambam
    Age: 26 Years  Brazil
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Esporte Clube São Bento (SP)
     
    Esporte Clube Juventude
  • Marco Michelutto
    Age: 18 Years  Italy
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: free transfer
    ASD Manzanese Calcio
     
    US Pro Fagagna
  • Shay Jones
    Age: 18 Years  Gibraltar
    Position: Left Midfield
    Market value: -
    Fee: loan transfer
    Lincoln Red Imps FC Reserve
     
    FC Bruno's Magpies
  • Raniele
    Age: 23 Years  Brazil
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Associação Ferroviária de Esportes (SP)
     
    Esporte Clube Jacuipense (BA)
  • Morgan Homson-Smith
    Age: - Years  England
    Position: Right Winger
    Market value: -
    Fee: free transfer
    FC United of Manchester
     
    City of Liverpool FC
  • Adam Cunnington
    Age: 33 Years  England
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Cheshunt FC
     
    Enfield Town
  • Iván Gutiérrez
    Age: 22 Years  Mexico
    Position: Left Winger
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Los Angeles Galaxy II
     
    Phoenix Rising FC
  • Wellissol
    Age: 22 Years  Brazil
    Position: Left Winger
    Market value: 325 k €
    Fee: loan transfer
    Coritiba Foot Ball Club
     
    Grêmio Esportivo Brasil (RS)
  • Evan Newton
    Age: 32 Years  United States
    Position: Goalkeeper
    Market value: 300 k €
    Fee: loan transfer
    Indy Eleven
     
    New York City FC
  • Mark O'Ojong
    Age: 23 Years  Cameroon
    Position: Central Midfield
    Market value: 250 k €
    Fee: ?
    Bamboutos FC
     
    AS Soliman
  • Samuel Atvati
    Age: 21 Years  Nigeria
    Position: Right-Back
    Market value: 200 k €
    Fee: loan transfer
    Esperance Tunis
     
    Etoile Sportive Metlaoui
  • Luke Armstrong
    Age: 24 Years  England
    Position: Centre-Forward
    Market value: 150 k €
    Fee: loan transfer
    Salford City
     
    Hartlepool United
  • Mohammad Hossein Houpanah
    Age: 21 Years  Iran
    Position: Goalkeeper
    Market value: 50 k €
    Fee: ?
    Shahin Bushehr FC
     
    Shahin Bandar Ameri
  • Serginho
    Age: 32 Years  Brazil
    Position: Defensive Midfield
    Market value: -
    Fee: loan transfer
    Esporte Clube São Bento (SP)
     
    Sampaio Corrêa Futebol Clube (MA)