For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 1:56:39 AM
Group Stage
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 4:0 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
Group Stage Olympiacos Olympiacos Piraeus 0:1 Manchester City Man City
Group Stage
Bayern Munich Bayern Munich 3:1 Red Bull Salzburg RB Salzburg
Group Stage
Atlético Madrid Atlético Madrid 0:0 Lokomotiv Moscow Loko Moscow
Group Stage
Inter Inter Milan 0:2 Real Madrid Real Madrid
Group Stage Marseille Olympique Marseille 0:2 FC Porto FC Porto
Group Stage
Liverpool Liverpool FC 0:2 Atalanta BC Atalanta
Group Stage
Ajax Ajax Amsterdam 3:1 FC Midtjylland FC Midtjylland
Matchday 12
FC Bayern II FC Bayern Munich II 1:3 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
Matchday 12
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 1:0 VfB Lübeck VfB Lübeck
Matchday 12
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 2:0 SpVgg Unterhaching Unterhaching
Matchday 12
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 1:1 FSV Zwickau FSV Zwickau
Matchday 12
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 1:1 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
Fourth Round Istanbulspor Istanbulspor 0:1 Tarsus Idman Yurdu Tarsus IY
Fourth Round Altinordu Altinordu FK 3:0 Corum FK Corum FK
Fourth Round Eskisehirspor Eskisehirspor 2:0 GMG Kastamonuspor GMG Kastamonu
Fourth Round Hatayspor Hatayspor 6:7 on pens Karacabey Belediye Spor Karacabey Bld
Fourth Round Gaziantep FK Gaziantep FK 3:0 Serik Belediyespor Serik Belediye
Fourth Round
Antalyaspor Antalyaspor 2:0 Pendikspor Pendikspor
Fourth Round Adana Demirspor Adana Demirspor 4:1 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
Fourth Round C. Rizespor Caykur Rizespor 6:0 Usak Spor Usak Spor
Fourth Round BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 3:2 AET Ankara Demirspor Ankara Demir
Matchday 16 Ceará SC Ceará Sporting Club moved São Paulo Futebol Clube São Paulo
Matchday 23 Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 2:1 Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo
Matchday 23 Coritiba FC Coritiba Foot Ball Club 0:1 Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
Matchday 8 Lens RC Lens 1:1 FC Nantes FC Nantes
Matchday 11 Spartak II Spartak Moskow II 0:1 FK Krasnodar II Krasnodar II
Matchday 11 Zenit II Zenit St. Petersburg II 4:0 Strogino Moskau II Strogino II
Matchday 11 Dynamo M II Dynamo Moscow II 11:3 Chertanovo Moskau II Chertanovo II
Matchday 5
FC Basel FC Basel 1893 2:1 FC Lausanne-Sport Lausanne-Sport
Matchday 5
FC Sion FC Sion 2:0 Servette FC Servette FC
last 16 Independiente Independiente del Valle 0:0 Club Nacional Nacional
last 16 Delfín SC Delfín SC 1:3 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
last 16 Libertad Club Libertad Asunción 3:1 Club Jorge Wilstermann Wilstermann
Matchday 13 Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 1:1 Aberdeen FC Aberdeen FC
Matchday 23 Náutico Clube Náutico Capibaribe 0:0 Esporte Clube Vitória EC Vitória
Matchday 10 Cercle Brugge Cercle Brugge 1:2 Royal Excel Mouscron Mouscron
Matchday 5 C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 2:1 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
Matchday 9 NK Istra NK Istra 1961 1:4 NK Osijek NK Osijek
Matchday 13 Tabor Sezana NK Tabor Sezana 1:1 NK Domzale NK Domzale
Matchday 13 NK Celje NK Celje 0:2 NK Maribor NK Maribor
Matchday 4 KF Tirana KF Tirana 0:0 FK Bylis Ballsh FK Bylis Ballsh
Matchday 4 FK Apolonia FK Apolonia 0:3 FK Partizani FK Partizani
Matchday 4 KF Skënderbeu KF Skënderbeu 1:2 KS Kastrioti Krujë KS Kastrioti
Matchday 4 KF Teuta KF Teuta 0:0 KF Vllaznia KF Vllaznia
Matchday 4 FK Kukësi FK Kukësi 1:0 KF Laçi KF Laçi
Second Round Widzew Lodz Widzew Lodz 0:1 Legia Warszawa Legia Warszawa
Matchday 13 Middlesbrough Middlesbrough FC 3:0 Derby County Derby
Matchday 13 Millwall Millwall FC 1:1 Reading FC Reading
Matchday 13 Bristol City Bristol City 0:0 Watford FC Watford
Matchday 13 Coventry Coventry City 1:0 Cardiff City Cardiff
Matchday 13
Swansea Swansea City 1:1 Sheffield Wednesday Sheff Wed
Round of 16
Austria Vienna Austria Vienna 5:3 TSV Hartberg TSV Hartberg
Round of 16
Vienna First Vienna FC 2:1 SCR Altach SCR Altach
last 16 Bolívar Bolívar La Paz 2:1 Club Atlético Lanús Lanús
last 16 CA Fénix CA Fénix 1:4 Club Atlético Independiente Independiente
last 16 Coquimbo Unido Coquimbo Unido 0:0 Sport Huancayo Sport Huancayo
Group Stage SH SIPG Shanghai SIPG 0:1 Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
Fourth Round FC Empoli FC Empoli moved Brescia Calcio Brescia
Fourth Round Parma Parma Calcio 1913 2:1 Cosenza Calcio Cosenza
Fourth Round Cagliari Calcio Cagliari Calcio 2:1 Hellas Verona Hellas Verona
Fourth Round Bologna Bologna FC 1909 2:4 AET Spezia Calcio Spezia Calcio
Fourth Round Udinese Calcio Udinese Calcio 0:1 AET ACF Fiorentina Fiorentina
Matchday 31 Pärnu Vaprus Pärnu JK Vaprus 4:1 FC Nomme United Nomme United
Matchday 31 FC Flora U21 FC Flora Tallinn U21 3:5 FC Elva FC Elva
Matchday 31 Maardu LM Maardu Linnameeskond 2:2 Jalgpallikool Tammeka U21 JK Tammeka U21
Matchday 8 Municipal Deportivo Municipal 2:5 Deportivo Llacuabamba Llacuabamba
Matchday 8 Mannucci Carlos A. Mannucci 1:0 Club Alianza Lima Alianza Lima
Quarter-Finals Sligo Rovers Sligo Rovers 3:1 on pens Derry City Derry City
Matchday 17 Hougang Utd. Hougang United FC 0:2 Tampines Rovers Tampines Rovers
Matchday 17 Balestier Khals Balestier Khalsa 2:2 Tanjong Pagar United Tanjong Pagar
Matchday 17 Albirex Niigata Albirex Niigata (S) 2:0 Garena Young Lions Young Lions
Matchday 17 Geylang Geylang International 0:3 Lion City Sailors LC Sailors
Matchday 9 Como Como 1907 2:2 Olbia Calcio 1905 Olbia
Matchday 9 Giana Erminio AS Giana Erminio 2:0 Piacenza Calcio 1919 Piacenza
Matchday 9 Lucchese Lucchese 1905 4:5 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
Matchday 9 Pergolettese US Pergolettese 1932 1:2 FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
Matchday 10 Juventus U23 Juventus U23 2:0 US Grosseto 1912 Grosseto
Matchday 9 AS Gubbio AS Gubbio 1910 1:0 US Triestina Triestina
Matchday 9 Mantova FC Mantova FC 2:0 SS Arezzo Arezzo
Matchday 9 Bisceglie AS Bisceglie 1913 1:1 SS Monopoli 1966 Monopoli
Matchday 6 Palermo Palermo FC 0:1 SS Turris Calcio Turris
Matchday 9 Vibonese US Vibonese 1:1 Calcio Foggia 1920 Foggia
Matchday 20 Colo Colo CSD Colo Colo 0:2 CDP Curicó Unido Curicó
Matchday 14 UD Las Palmas UD Las Palmas 0:2 CD Mirandés CD Mirandés
Matchday 14 Real Zaragoza Real Zaragoza 1:2 Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Matchday 14 Sporting Gijón Sporting Gijón 3:1 CE Sabadell CE Sabadell
Matchday 14 FC Cartagena FC Cartagena 1:2 RCD Mallorca RCD Mallorca
Matchday 14 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 1:1 SD Ponferradina Ponferradina
Matchday 24 Neftekhimik Neftekhimik Nizhnekamsk 0:1 FK Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
Matchday 24 Alania Vl. Alania Vladikavkaz 3:0 Enisey Krasnoyarsk Enisey
Matchday 24 Tekstilshchik Tekstilshchik Ivanovo 0:2 FK Orenburg Orenburg
Matchday 24 Irtysh Omsk Irtysh Omsk 1:0 Tom Tomsk Tom Tomsk
Matchday 24 Fakel Voronezh Fakel Voronezh 0:0 Veles Moskow Veles Moskow
Matchday 24 Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk 1:2 Chertanovo Moscow Chertanovo
Matchday 24 Akron Togliatti Akron Togliatti 0:0 Spartak 2 Moscow Spartak 2
Matchday 24 Volgar Volgar Astrakhan 0:1 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
Matchday 24 KS Samara Krylya Sovetov Samara 2:1 Chaika Peschanokopskoe Chaika Pes.
Matchday 24 Shinnik Shinnik Yaroslavl 1:3 Baltika Kaliningrad Baltika
Matchday 24 Torpedo Moscow Torpedo Moscow 4:2 FK Krasnodar 2 Krasnodar 2
Matchday 14 D. Calarasi Dunarea Calarasi 1:0 CS Mioveni CS Mioveni
Matchday 14 Viitorul Tg.Jiu ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu 1:0 Concordia Chiajna Concordia
Matchday 14 CSM Slatina CSM Slatina 2:1 AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele AFC Turris
Matchday 14 Comuna Recea ACS Fotbal Comuna Recea 2:0 Pandurii Targu Jiu Pandurii
Matchday 14 Aerostar Aerostar Bacau 2:2 ASU Politehnica Timisoara ASU Poli
Matchday 14 Petrolul Petrolul Ploiesti 1:1 SCM Gloria Buzau Gloria Buzau
Matchday 9 Cova Piedade CD Cova Piedade 2:3 SL Benfica B Benfica B
Matchday 15 Nyva Ternopil Nyva Ternopil moved Krystal Kherson Krystal Kherson
Matchday 15 Prykarpattya PFK Prykarpattya Ivano-Frankivsk moved Avangard Kramatorsk Avangard K.
Matchday 15 Veres Rivne NK Veres Rivne 3:0 Girnyk-Sport Gorishni Plavni Girnyk-Sport
Matchday 15 Kremin Kremin Kremenchuk 0:2 Alyans Lypova Dolyna Alyans
Matchday 15 VPK-Agro VPK-Agro Magdalynivka 0:1 Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925
Matchday 15 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv 0:2 Agrobiznes Volochysk Agrobiznes V.
Matchday 15 Chornomorets Chornomorets Odessa moved Volyn Lutsk Volyn Lutsk
Matchday 15 FK Obolon FK Obolon Kyiv 3:0 FK Polissya Zhytomyr FK Polissya
Matchday 9 Blansko FK Blansko 1:2 FC Hradec Králové Hradec Králové
Matchday 9 SK Lisen SK Lisen 4:2 FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj
Matchday 9 Vlašim FC Sellier & Bellot Vlašim 0:1 FC Vysocina Jihlava FC Vysocina
Matchday 9 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov 0:1 FK Ustí nad Labem Ustí nad Labem
Matchday 9 Dukla Prague FK Dukla Prag 0:2 MFK Chrudim Chrudim
Matchday 9 FK Varnsdorf FK Varnsdorf 1:3 FK Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
Matchday 9 Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec 2:0 FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
Matchday 14 Borac Cacak FK Borac 1926 Cacak 1:0 FK Zemun FK Zemun
Matchday 7 NK Rudes NK Rudes 4:2 HNK Hajduk Split II Hajduk Split II
Matchday 12 NK Dugopolje NK Dugopolje 1:0 GNK Dinamo Zagreb II Din. Zagreb II
Matchday 15 Ursus Warszawa Ursus Warszawa 0:0 Olimpia Zambrow O. Zambrow
Matchday 13 Swit N.D.M. Swit Nowy Dwor Mazowiecki 0:0 Ruch Wysokie Mazowieckie Ruch W.M.
Matchday 13 GKS Wikielec GKS Wikielec 1:0 Polonia Warsaw Pol. Warsaw
Matchday 10 P. Niepolomice Puszcza Niepolomice 0:0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
Matchday 17 Hetman Zamosc Hetman Zamosc 2:7 Chelmianka Chelm Chelmianka
Matchday 17 Cracovia II Cracovia II 1:2 Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa
Matchday 19 KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec Swietokrzyski 1:0 Stal Krasnik Stal Krasnik
Matchday 15 Polonia Sroda Polonia Sroda Wielkopolska 0:1 KP Starogard Gdanski KP Starogard
Matchday 15 Elana Torun Elana Torun 2:0 Górnik Konin Górnik Konin
Matchday 16 Gwarek T.G. Gwarek Tarnowskie Góry 1:2 Warta Gorzow Wielkopolski Warta Gorzow
Matchday 15 MKS Kluczbork MKS Kluczbork 3:3 Stal Brzeg Stal Brzeg
Matchday 24 Bunyodkor Bunyodkor Tashkent 1:0 Sogdiana Jizzakh Sogdiana
Matchday 5 Hapoel Hadera Hapoel Hadera 4:0 Ihud Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
Matchday 5 FC Ashdod FC Ashdod 4:0 Maccabi Netanya Maccabi Netanya
Matchday 5 B. Jerusalem Beitar Jerusalem 1:2 Maccabi Petah Tikva M. Petah Tikva
Matchday 18 Szolnok Szolnoki MÁV FC 0:0 Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
Matchday 18 BFC Siófok BFC Siófok 2:1 Aqvital FC Csákvár Csákvár
Matchday 18 Budaörs Budaörsi SC 4:0 Szombathelyi Haladás Haladás
Matchday 18 Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC 0:4 Soroksár SC Soroksár
Matchday 18 Pécsi MFC Pécsi MFC 2:1 Debreceni EAC Debreceni EAC
Matchday 18 FC Ajka FC Ajka 2:0 Dorogi FC Dorog
Matchday 18 Vasas FC Vasas FC 1:0 Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza
Matchday 18 Szeged Szeged-Csanád - GA 0:4 ETO FC Győr ETO FC Győr
Matchday 18 Gyirmót FC Gyirmót FC Győr 2:1 Kazincbarcikai SC Kazincbarcika
Matchday 18 Debrecen Debreceni VSC 4:1 Szentlőrinc SE Szentlőrinc SE
Matchday 2 Betis B Betis Deportivo Balompié 2:1 Real Murcia CF Real Murcia
Matchday 3 Linares Linares Deportivo 1:0 Recreativo Granada Recre Granada
Matchday 2 UE Olot UE Olot 2:1 FC Barcelona B FC Barcelona B
Matchday 4 Villarreal CF B Villarreal CF B 3:0 CD Alcoyano CD Alcoyano
Matchday 4 Lleida Esportiu Lleida Esportiu 1:0 UE Llagostera UE Llagostera
Matchday 4 Marino Luanco Marino Luanco 0:1 Real Valladolid B Valladolid B
Matchday 3 Arenas Club Arenas Club 1:0 SD Leioa SD Leioa
Matchday 4 RM Castilla Real Madrid Castilla 1:1 Atlético Baleares Atl. Baleares
Matchday 17 F. Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II 2:1 Borussia Mönchengladbach II M'gladbach II
Matchday 17
B. Dortmund II Borussia Dortmund II 1:2 SV Rödinghausen SV Rödinghausen
Matchday 17 SF Lotte Sportfreunde Lotte 1:0 Alemannia Aachen Alem. Aachen
Matchday 17
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 2:0 Preußen Münster Preußen Münster
Matchday 17 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08 1:1 Rot-Weiß Oberhausen RW Oberhausen
Matchday 17 Wegberg-Beeck FC Wegberg-Beeck 0:4 1.FC Köln II 1.FC Köln II
Matchday 17 Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen 1:1 FC Schalke 04 II Schalke 04 II
Matchday 17 Bonner SC Bonner SC 0:1 SV Straelen SV Straelen
Matchday 17 SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück 0:0 VfB Homberg VfB Homberg
Matchday 17 RW Essen Rot-Weiss Essen 6:1 Wuppertaler SV Wuppertaler SV
Matchday 12 Cobán Imperial Cobán Imperial 2:0 Santa Lucía Cotzumalguapa FC Santa Lucía C.
Matchday 12 CSD Municipal CSD Municipal 4:0 Antigua GFC Antigua GFC
Matchday 6 Xelajú CSD Xelajú MC moved Comunicaciones FC Comunicaciones
Matchday 13 Liptovsky Mik. Tatran Liptovsky Mikulas 2:1 Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov
Matchday 5 APOEL Nicosia APOEL Nicosia 2:0 Doxa Katokopias Doxa Katokopias
Second Round SH SIPG Shanghai SIPG 0:4 Changchun Yatai CC Yatai
Matchday 14 FC Llapi FC Llapi 0:2 FC Prishtina FC Prishtina
Matchday 14 KF Trepca 89 KF Trepca 89 4:2 FC Besa Pejë FC Besa
Matchday 4 Manchester 62 Manchester 62 FC 0:2 Glacis United Glacis United
Matchday 13 FC Van FC Van 3:1 FC Shirak Gyumri Shirak Gyumri
Matchday 10 AC Horsens U19 AC Horsens U19 1:0 Vejle Boldklub U19 Vejle BK U19
Quarter-Finals Víkingur Göta Víkingur Göta 1:0 TB Tvøroyri TB Tvøroyri
Quarter-Finals B36 Tórshavn B36 Tórshavn 3:0 AB Argir AB Argir
Quarter-Finals 07 Vestur 07 Vestur 5:6 on pens HB Tórshavn HB Tórshavn
Quarter-Finals NSÍ Runavík NSÍ Runavík 1:0 Skála IF Skála
Round of 16 IMT Belgrad FK IMT Belgrad 2:1 FK Radnicki Nis Radnicki Nis
Round of 16 Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 1:4 on pens FK Vozdovac Vozdovac
Round of 16 Spartak FK Spartak Subotica 5:3 on pens FK Mladost Lucani Mladost
Round of 16 Radnik FK Radnik Surdulica 6:4 on pens FK Cukaricki Cukaricki
Round of 16 FK TSC FK TSC Backa Topola 2:0 FK Napredak Krusevac Napredak
Round of 16 Metalac FK Metalac Gornji Milanovac 0:1 FK Partizan Belgrade Partizan
Matchday 6 Marsaxlokk Marsaxlokk FC 1:1 Vittoriosa Stars FC Vittoriosa
Matchday 6 FC Swieqi Utd. Swieqi United FC 0:1 Marsa FC Marsa FC
Matchday 6 Al-Khor SC Al-Khor SC 0:0 Al-Sailiya SC Al-Sailiya SC
Matchday 6 Al-Rayyan SC Al-Rayyan SC 2:0 Al-Kharaitiyat SC Al-Kharaitiyat
Matchday 20 Sfintul Gheor. FC Sfintul Gheorghe 0:2 Sheriff Tiraspol Sheriff
Matchday 20 CSF Speranta CSF Speranta Nisporeni 2:2 FC Zimbru Chisinau Zimbru Chisinau
Matchday 3 Gol Gohar Gol Gohar Sirjan FC 1:1 Foolad FC Foolad
Matchday 3 Esteghlal FC Esteghlal FC 1:0 Machine Sazi Tabriz Machine Sazi
Matchday 3 Saipa FC Saipa FC 1:0 FC Nassaji Mazandaran FC Nassaji M.
Matchday 3 Aluminium Arak Aluminium Arak FC 0:0 Mes Rafsanjan Mes Rafsanjan
intermediate stage Morelia Club Atlético Morelia 1:0 Venados FC Yucatán Venados FC
Quarter-Finals Puebla FC Puebla FC 2:1 Club León FC León
Quarter-Finals Chivas Deportivo Guadalajara 1:0 CF América América
Matchday 5 Bloemfontein Bloemfontein Celtic 1:0 Black Leopards FC Black Leopards
Matchday 2 FC Goa FC Goa 0:1 Mumbai City FC Mumbai City
Latest Goal Scorers
Player/Club Match
Hildeberto Hildeberto KS FC Guangzhou Evergrande Taobao 0:3 Kunshan FC
Janis Ikaunieks Janis Ikaunieks RFS FK RFS 3:0 Riga FC
Ariagner Smith Ariagner Smith Spartaks Spartaks Jurmala 7:0 FK Jelgava
V. Fjodorovs V. Fjodorovs RFS (Own Goal) FK RFS 2:0 Riga FC
M. Nwaorisa M. Nwaorisa Spartaks Spartaks Jurmala 6:0 FK Jelgava