Arsenal | 2:2 | Bayern Munich |
|
||||||||
Real Madrid | 3:3 | Man City |
|
||||||||
Millwall | 1:0 | Leicester |
|
||||||||
Plymouth | 1:1 | QPR |
|
||||||||
Preston | 4:1 | Huddersfield | |||||||||
Sheff Wed | 2:2 | Norwich |
|
||||||||
Southampton | 2:1 | Coventry | |||||||||
Leeds | 0:0 | Sunderland | |||||||||
Cyprus U17 | 0:2 | Ukraine U17 | |||||||||
S. Arabia U23 | 1:0 | South Korea U23 | |||||||||
SK Dnipro-1 | 2:2 | Zorya Lugansk | |||||||||
Atlético-GO U20 | 1:1 | Cruzeiro U20 | |||||||||
Fluminense U20 | 0:1 | Bahia U20 | |||||||||
Palmeiras U20 | 2:0 | Corinthians U20 | |||||||||
Loko Sofia | 1:0 | Beroe | |||||||||
NK Maribor | 5:0 | NS Mura | |||||||||
FCE Münchberg | 2:1 | VfR Katschenr. | |||||||||
Nieders. Döhren | 2:2 | TuS Garbsen | |||||||||
MSV Pampow | 5:2 | Doberaner FC | |||||||||
SGE Bedburg-Hau | 0:2 | SV Biemenhorst | |||||||||
Platense | 3:1 | Tigre | |||||||||
Godoy Cruz | 1:0 | Sarmiento Junin | |||||||||
Sport. Belgrano | 1:0 | DEPRO | |||||||||
Atlanta | 0:2 | CA Temperley | |||||||||
U. San Martín | 0:0 | Dep. Binacional | |||||||||
Banfield | 6:0 | Club Ciudad Bol | |||||||||
Ind. Petrolero | 3:2 | Guabirá | |||||||||
Cúcuta Dep. | 0:0 | Tigres FC | |||||||||
AC Barnechea | 2:3 | San Luis | |||||||||
Partizani U21 | 3:0 | FK Kukësi U21 | |||||||||
KF Egnatia U21 | 0:2 | Erzeni U21 | |||||||||
Apolonia U21 | 4:1 | Elbasani U21 | |||||||||
Vora U21 | 3:9 | KF Korabi U21 | |||||||||
KF Vllaznia U21 | 2:1 | KF Teuta U21 | |||||||||
FK Bylis U21 | 4:1 | KF Tirana U21 | |||||||||
Kozara U19 | 1:7 | S. Brijeg U19 | |||||||||
Hegelmann | 0:1 | DFK Dainava | |||||||||
El Gouna | 0:4 | Pyramids FC | |||||||||
FC Koper U19 | 2:1 | ND Ilirija U19 | |||||||||
Briton Ferry | 4:0 | Ammanford | |||||||||
Goytre United | 6:2 | Caerau Ely | |||||||||
Pontypridd | 0:0 | Aberystwyth | |||||||||
The New Saints | 4:1 | Bala | |||||||||
Maidstone | 2:0 | Weymouth FC | |||||||||
Braintree | 0:0 | Taunton Town | |||||||||
Dartford | 1:2 | Worthing | |||||||||
Hampton & Rich. | 0:1 | Bath City | |||||||||
Weston-super-M. | 2:1 | Chippenham | |||||||||
Alfreton | 3:0 | Gloucester | |||||||||
Peterb Sports | 1:0 | Farsley | |||||||||
Rushall | 4:0 | Bishop's St. | |||||||||
King's Lynn | 1:0 | Chorley | |||||||||
FCI Levadia | 2:1 | FC Flora | |||||||||
Cheltenham | 0:1 | Carlisle United | |||||||||
Stevenage | 2:1 | Barnsley FC | |||||||||
Blackpool | 1:0 | Fleetwood | |||||||||
Bristol Rovers | 0:2 | Reading | |||||||||
Charlton | 2:2 | Wigan | |||||||||
Leyton Orient | 2:2 | Exeter City | |||||||||
Maidenhead Utd. | 3:1 | Hartlepool | |||||||||
Wealdstone | 1:2 | Southend United | |||||||||
Barnet | 1:1 | Bromley | |||||||||
Solihull Moors | 3:0 | Ebbsfleet | |||||||||
Queen's Uni | 5:0 | Tobermore | |||||||||
Knockbreda | 0:3 | Ards FC | |||||||||
Estoril U23 | 3:1 | Torreense S23 | |||||||||
Sporting CP U23 | 3:1 | Gil Vicente U23 | |||||||||
Vizela U23 | 2:2 | Benfica U23 | |||||||||
Famalicão U23 | 4:0 | CF Estrela U23 | |||||||||
Santa Clara 23 | 1:1 | Ac. Viseu S23 | |||||||||
Portimonense 23 | 1:1 | Leixões U23 | |||||||||
SC Farense U23 | 1:2 | Rio Ave U23 | |||||||||
Ayr United | 1:1 | Morton | |||||||||
Raith Rovers | 1:3 | Airdrieonians | |||||||||
Olomouc U19 | postponed | Z. Brno U19 | |||||||||
Brønnøysund | 0:6 | Bodø/Glimt | |||||||||
NT Zhiyun | 0:3 | SH Port | |||||||||
SD Taishan | 2:2 | HN FC | |||||||||
BJ Guoan | 1:2 | SZ Peng City | |||||||||
SH Shenhua | 4:1 | WH Three Towns | |||||||||
Helsingborgs IF | 1:1 | Brage | |||||||||
FK Decic Tuzi | 1:1 | B. Podgorica | |||||||||
Brighton U18 | 3:5 | Arsenal U18 | |||||||||
H Rishon leZion | 1:0 | H. Nof HaGalil | |||||||||
Kotwica | 1:2 | Lubin II | |||||||||
Phönix Lübeck | 1:2 | Eimsbütteler TV | |||||||||
Vere United FC | 0:0 | Treasure Beach | |||||||||
FC Pipinsried | 0:2 | 1860 München II | |||||||||
VfB Eichstätt | 0:3 | Ingolstadt II | |||||||||
Bayern Hof | 1:3 | ATSV Erlangen | |||||||||
SpVgg Hankofen | 2:1 | TSV Kornburg | |||||||||
USC Paloma | 3:1 | FC Türkiye | |||||||||
SV Halstenbek | 3:0 | TSV Buchholz 08 | |||||||||
Est. Mollasani | 0:0 | Mes Kerman | |||||||||
Ario Eslamshahr | 0:1 | Mes Soongoun | |||||||||
Kheybar FC | 2:1 | Naft Gachsaran | |||||||||
Pars Jam | 3:2 | Damash Gilan | |||||||||
Utrecht U17 | 2:3 | Feyenoord U17 | |||||||||
Volendam U17 | 1:7 | Ajax U17 | |||||||||
Groningen U18 | 1:2 | Feyenoord U18 | |||||||||
Volendam U21 | 1:1 | Vitesse U21 | |||||||||
FV Illertissen | 1:4 | FC Ingolstadt |
|
||||||||
Imbabura SC | 0:1 | CD Macará | |||||||||
Valmiera | 1:1 | Grobina | |||||||||
Liepaja | 1:0 | Auda | |||||||||
Lincoln FC U17 | 14:0 | Coll. 1975 U17 | |||||||||
Mons Calpe Res | 0:2 | Europa PT Res | |||||||||
Shirak Gyumri | 1:2 | FC Urartu | |||||||||
FC Syunik | 1:0 | Pyunik II | |||||||||
Ararat-Arm. II | 2:1 | FC Noah II | |||||||||
07 Vestur II | 5:1 | ÍF II | |||||||||
MB Midvágur | 3:8 | EB/S II | |||||||||
Lecce U18 | 3:1 | Milan U18 | |||||||||
Verona U18 | 0:1 | Empoli U18 | |||||||||
Bramfelder SV | 2:2 | FC Voran Ohe | |||||||||
Cape Town Spurs | 0:1 | Sundowns | |||||||||
Jamshedpur FC | 2:3 | FC Goa | |||||||||
Chennaiyin FC | 2:1 | NorthEast Utd. | |||||||||
Aizawl FC | 3:30 PM | TRAU FC | |||||||||
FC Balzers | 0:5 | FC Vaduz | |||||||||
FC Triesenberg | 2:0 | FC Triesen | |||||||||