Crystal Palace | 2:4 | Man City |
|
||||||||
Brighton | 0:3 | Arsenal |
|
||||||||
Aston Villa | 3:3 | Brentford |
|
||||||||
Fulham | 0:1 | Newcastle |
|
||||||||
Wolves | 1:2 | West Ham |
|
||||||||
Everton | 1:0 | Burnley |
|
||||||||
Luton | 2:1 | Bournemouth | |||||||||
Paris SG | 1:1 | Clermont Foot | |||||||||
Lens | 1:1 | Le Havre AC | |||||||||
Heidenheim | 3:2 | Bayern Munich |
|
||||||||
Bor. Dortmund | 0:1 | VfB Stuttgart |
|
||||||||
Union Berlin | 0:1 | B. Leverkusen |
|
||||||||
SC Freiburg | 1:4 | RB Leipzig |
|
||||||||
1.FC Köln | 2:1 | VfL Bochum |
|
||||||||
1.FSV Mainz 05 | 4:0 | Darmstadt 98 |
|
||||||||
Sporting CP | 2:1 | Benfica |
|
||||||||
SC Braga | 0:3 | Arouca | |||||||||
Famalicão | 3:2 | Vizela | |||||||||
Rio Ave | 3:0 | Gil Vicente | |||||||||
AC Milan | 3:0 | Lecce | |||||||||
AS Roma | 1:0 | Lazio |
|
||||||||
FC Empoli | 3:2 | Torino | |||||||||
PSV Eindhoven | 5:1 | AZ Alkmaar | |||||||||
Twente FC | 2:0 | Fortuna Sittard | |||||||||
Sparta R. | 1:2 | Heracles Almelo | |||||||||
PEC Zwolle | 2:1 | Excelsior | |||||||||
Athletic | 5:3 on pens | RCD Mallorca | |||||||||
Royal Antwerp | 0:1 | KRC Genk |
|
||||||||
Pari NN | 3:4 | Krasnodar | |||||||||
Rostov | 2:2 | Sochi | |||||||||
Ural | 1:2 | KS Samara | |||||||||
Newell's | 1:3 | Boca Juniors |
|
||||||||
Vélez Sarsfield | 0:0 | Argentinos Jrs. | |||||||||
Banfield | 0:1 | Independiente |
|
||||||||
Standard Liège | 0:0 | OH Leuven | |||||||||
Grêmio | 3:1 | Juventude |
|
||||||||
Südtirol | 0:0 | Parma | |||||||||
Palermo | 2:2 | Sampdoria | |||||||||
Catanzaro | 1:2 | Como | |||||||||
Brescia | 3:1 | Pisa | |||||||||
Spezia Calcio | 1:1 | Lecco | |||||||||
Ternana | 0:0 | Modena | |||||||||
Reggiana | 0:2 | Cittadella | |||||||||
Feralpisalò | 2:2 | Cosenza | |||||||||
Al-Ettifaq | 1:0 | Al-Riyadh | |||||||||
Al-Tai | 0:0 | Al-Shabab | |||||||||
Mazatlán FC | 0:4 | UNAM Pumas |
|
||||||||
Club Tijuana | 2:3 | Necaxa | |||||||||
Slavia Prague | 2:1 | Bohemians 1905 | |||||||||
Karvina | 0:0 | Viktoria Plzen | |||||||||
Slovan Liberec | 4:1 | Slovacko | |||||||||
Zlin | 3:2 | Sigma Olomouc | |||||||||
Hamburger SV | 2:1 | 1.FC K'lautern |
|
||||||||
1.FC Nuremberg | 0:4 | Holstein Kiel |
|
||||||||
Karlsruher SC | 2:1 | FC St. Pauli |
|
||||||||
SV Elversberg | 0:0 | 1.FC Magdeburg |
|
||||||||
Athletico-PR | 3:0 | Maringá | |||||||||
R Charleroi SC | 0:0 | RWDM | |||||||||
Ceará SC | 4:3 on pens | Fortaleza |
|
||||||||
Levante | 2:1 | Real Zaragoza | |||||||||
Eldense | 0:2 | FC Andorra | |||||||||
Stade-Lausanne | 0:2 | FC Basel |
|
||||||||
FC Winterthur | 2:2 | FC Lugano |
|
||||||||
Servette FC | 0:1 | FC Zürich |
|
||||||||
Bodø/Glimt | 1:0 | Viking | |||||||||
FK TSC | 0:0 | FK Cukaricki | |||||||||
Zelez. Pancevo | 0:3 | Vojvodina | |||||||||
Al-Wahda | 3:1 | FC Baniyas | |||||||||
Hatta Club | 1:3 | Ittihad Kalba | |||||||||
Khor Fakkan | 0:3 | Al-Bataeh CSC | |||||||||
FC Rapid | 1:4 | CFR Cluj | |||||||||
Ñublense | 3:0 | Colo-Colo | |||||||||
U. Católica | 2:0 | Cobresal | |||||||||
Copiapó | 3:0 | CD Iquique | |||||||||
AEK Larnaca | 3:0 | Pafos FC | |||||||||
Omonia Nikosia | 3:0 | Aris Limassol | |||||||||
Gimcheon Sangmu | 2:1 | Gwangju FC | |||||||||
Ulsan HD | 3:0 | Suwon FC | |||||||||
Incheon Utd. | 0:1 | Jeju United | |||||||||
Nacional | 1:0 | Cerro Largo | |||||||||
Boston River | 2:2 | Defensor SC | |||||||||
River Plate | 3:1 | Wanderers | |||||||||
Racing Club | 1:1 | Miramar | |||||||||
Danubio FC | 1:1 | Progreso | |||||||||
CD El Nacional | 1:2 | LDU Quito | |||||||||
SD Aucas | 3:0 | Cumbayá FC | |||||||||
Orense SC | 2:2 | Mushuc Runa SC | |||||||||
Orlando Pirates | 7:1 | Golden Arrows | |||||||||
Chippa United | 2:0 | Kaizer Chiefs | |||||||||
Stellenbosch FC | 0:0 | Sekhukhune | |||||||||
SuperSport Utd. | 0:1 | TS Galaxy FC | |||||||||
Richards Bay | 1:0 | Moroka Swallows | |||||||||
St. Mirren | 1:2 | Heart of Midl. | |||||||||
Hibernian FC | 1:2 | St. Johnstone | |||||||||
Livingston FC | 0:0 | Aberdeen FC | |||||||||
Dundee FC | 2:3 | Motherwell FC | |||||||||
Kilmarnock FC | 1:0 | Ross County | |||||||||
Brommapojkarna | 2:2 | AIK | |||||||||
Mjällby AIF | 3:0 | Norrköping | |||||||||
Atl. Nacional | 1:2 | Fortaleza CEIF | |||||||||
Once Caldas | 2:1 | Deportes Tolima | |||||||||
Rionegro Águila | 0:1 | Deportivo Pasto | |||||||||
H. C. Sapporo | 1:0 | Gamba Osaka | |||||||||
U. Rondonópolis | 0:1 | Cuiabá-MT |
|
||||||||
Luverdense | 1:1 | Mixto-MT | |||||||||
Atromitos | 1:1 | Panserraikos | |||||||||
Panetolikos | 0:1 | Volos NPS | |||||||||
OFI Crete FC | 4:0 | PAS Giannina | |||||||||
Asteras Tripoli | 1:2 | AE Kifisias | |||||||||
Austria Vienna | 1:1 | A. Lustenau |
|
||||||||
Blau Weiss Linz | 0:0 | Wolfsberger AC |
|
||||||||
Slask Wroclaw | 2:1 | Warta Poznan | |||||||||
Korona Kielce | 1:0 | Stal Mielec | |||||||||
Ruch Chorzow | 0:0 | P. Niepolomice | |||||||||
Al-Ahli SC | 1:4 | Al-Markhiya SC | |||||||||
Al-Shamal SC | 1:2 | Qatar SC | |||||||||
NK Lokomotiva | 1:1 | HNK Gorica | |||||||||
Slaven Belupo | 0:1 | NK Varazdin | |||||||||
Akron Togliatti | 2:1 | Torpedo Moscow | |||||||||
Leningradets | 3:3 | Alania Vl. | |||||||||
Tyumen | 0:2 | Shinnik | |||||||||
KamAZ | 2:2 | Volgar | |||||||||
Universitario | 1:0 | Alianza Atl. | |||||||||
Los Chankas | 2:2 | FBC Melgar | |||||||||
Unión Comercio | 2:2 | César Vallejo | |||||||||
Qarabag FK | 4:2 | FK Sabail | |||||||||
Turan Tovuz | 2:0 | Sabah FK | |||||||||
Criciúma EC | 1:1 | Brusque | |||||||||
SV Sandhausen | 3:2 | B. Dortmund II |
|
||||||||
Erzgebirge Aue | 2:1 | SC Freiburg II |
|
||||||||
1860 Munich | 3:1 | Viktoria Köln |
|
||||||||
Pr. Münster | 1:3 | J. Regensburg |
|
||||||||
W. Mannheim | 6:1 | Unterhaching |
|
||||||||
VfB Lübeck | 0:0 | SC Verl |
|
||||||||
Petrolul | 0:4 | FC Voluntari | |||||||||
Sport Recife | 0:0 | Náutico | |||||||||
Melbourne | 2:1 | Melbourne City | |||||||||
Western United | 4:2 | Macarthur | |||||||||
Central Coast | 2:1 | Wellington | |||||||||
TJ Jinmen Tiger | 2:3 | CD Rongcheng | |||||||||
ZJ FC | 1:2 | QD West Coast | |||||||||
Lommel SK | 0:0 | RFC Seraing | |||||||||
FCV Dender EH | 3:0 | KMSK Deinze | |||||||||
KSK Lierse Kem. | 3:1 | Club NXT | |||||||||
ASEC Mimosas | 2:4 on pens | Esperance | |||||||||
Petro Luanda | 1:2 | TP Mazembe | |||||||||
Esteghlal FC | 2:2 | Mes Rafsanjan | |||||||||
FC Nassaji M. | 0:1 | Malavan | |||||||||
Zob Ahan | 0:2 | Shams Azar | |||||||||
Fehérvár | 5:0 | Mezőkövesd | |||||||||
Debrecen | 1:2 | MTK Budapest | |||||||||
Diósgyőr | 1:1 | Kisvárda | |||||||||
Doxa Katokopias | 0:2 | Apol. Limassol | |||||||||
The Strongest | 2:0 | CDSA Bulo | |||||||||
Club Blooming | 2:1 | Nacional Potosí | |||||||||
Royal Pari | 0:0 | Aurora | |||||||||
Feirense | 1:3 | Tondela | |||||||||
Leixões | 0:0 | Leiria | |||||||||
Nacional | 2:1 | Avs FS | |||||||||
Penafiel | 3:0 | Belenenses | |||||||||
CS Constantine | 2:1 | Paradou AC | |||||||||
ES Ben Aknoun | 3:2 | USM Khenchela | |||||||||
NK Rogaska | 2:3 | NK Olimpija | |||||||||
NS Mura | 1:3 | NK Celje | |||||||||
NK Radomlje | 1:1 | FC Koper | |||||||||
Arda Kardzhali | 2:1 | Slavia Sofia | |||||||||
Hebar P. | 3:0 | Etar | |||||||||
Buriram Utd. | 1:0 | PT Prachuap FC | |||||||||
Chiangrai Utd. | 2:3 | BG Pathum Utd. | |||||||||
Muangthong Utd. | 2:0 | Trat FC | |||||||||
Uthai Thani | 2:0 | Khon Kaen Utd. | |||||||||
FC Sion | 2:2 | FC Vaduz | |||||||||
FC Thun | 4:0 | Neuchâtel Xamax | |||||||||
FC Aarau | 1:2 | FC Schaffhausen | |||||||||
FC Wil 1900 | 4:1 | AC Bellinzona | |||||||||
Bodrum FK | 0:0 | A. Keciörengücü | |||||||||
Sakaryaspor | 2:0 | Boluspor | |||||||||
Ümraniyespor | 0:1 | Sanliurfaspor | |||||||||
Seoul E-Land | 1:1 | Gimpo FC | |||||||||
Chungnam Asan | 1:1 | Seongnam FC | |||||||||
FC Anyang | 1:0 | Ansan Greeners | |||||||||
Real Sociedad B | 2:3 | Sestao River | |||||||||
R. Majadahonda | 0:1 | Ponferradina | |||||||||
Celta Fortuna | 4:1 | Osasuna B | |||||||||
Real Unión | 1:0 | UE Cornellà | |||||||||
CE Sabadell | 1:1 | CD Teruel | |||||||||
Ruzomberok | 2:1 | Spartak Trnava | |||||||||
NEC U21 | 0:2 | Feyenoord U21 | |||||||||
Groningen U21 | 1:0 | FC Twente U21 | |||||||||
PEC Zwolle U21 | 2:1 | Graafschap U21 | |||||||||
Go Ahead U21 | 0:1 | SC Cambuur U21 | |||||||||
Bnei Sakhnin | 2:1 | Hapoel Haifa | |||||||||
Raufoss | 1:2 | Vålerenga | |||||||||
Start | 1:3 | Aalesund | |||||||||
Stabæk | 1:0 | Bryne | |||||||||
Ranheim | 3:1 | Sandnes Ulf | |||||||||
Sogndal | 3:1 | Mjøndalen | |||||||||
Levanger | 5:0 | Moss | |||||||||
Yelimay | 1:0 | Kaysar | |||||||||
Qyzyljar | 4:0 | FC Zhenis | |||||||||
Kairat Almaty | 0:0 | Zhetysu | |||||||||
Veres Rivne | 3:0 | Obolon | |||||||||
Nacional | 1:1 | CS Ameliano | |||||||||
Tacuary FBC | 1:1 | Gen. Caballero | |||||||||
Intercity | 1:2 | Castellón | |||||||||
CD Alcoyano | 1:1 | San Fernando CD | |||||||||
Surkhon | 2:1 | OKMK Olmaliq | |||||||||
GKS Tychy | 0:1 | Wisla Plock | |||||||||
Nieciecza | 1:1 | Z. Sosnowiec | |||||||||
Odra Opole | 0:0 | Miedz Legnica | |||||||||
Punjab FC | 0:1 | Mohun Bagan SG | |||||||||
NorthEast Utd. | 2:0 | Kerala Blasters | |||||||||
FK Sarajevo | 3:2 | Igman Konjic | |||||||||
HSK Posusje | 1:1 | FK Tuzla City | |||||||||
KuPS | 3:1 | HJK Helsinki | |||||||||
SJK Seinäjoki | 2:1 | AC Oulu | |||||||||
Ilves | 0:0 | FC Lahti | |||||||||
FC Haka | 1:2 | VPS | |||||||||
IF Gnistan | 2:1 | FC Inter | |||||||||
IFK Mariehamn | 3:2 | Ekenäs IF | |||||||||
Sönderjyske | 2:0 | Hobro IK | |||||||||
Kolding IF | 4:0 | FC Fredericia | |||||||||
Colon | 2:1 | Nueva Chicago | |||||||||
Chacarita Jrs. | 1:1 | San Martín (SJ) | |||||||||
Almirante Brown | 1:1 | CD Morón | |||||||||
San Telmo | 2:0 | Chaco For Ever | |||||||||
CADU (Zarate) | 1:1 | Brown (Adrogué) | |||||||||
Karpaty Lviv | 3:1 | FSK Mariupol | |||||||||
Agrobiznes | 1:0 | Ingulets | |||||||||
Kudrivka-Nyva | 2:2 | SK Poltava | |||||||||
Girnyk-Sport | 0:0 | Metalist | |||||||||
Dinaz Vyshgorod | 1:1 | Podillya | |||||||||
Raith Rovers | 2:1 | Ayr United | |||||||||
Queen's Park | 0:5 | Dundee United | |||||||||
Dunfermline A. | 1:1 | Partick Thistle | |||||||||
Inverness CT | 2:1 | Arbroath | |||||||||
Airdrieonians | 3:1 | Morton | |||||||||
Grazer AK 1902 | 1:1 | DSV Leoben | |||||||||
SW Bregenz | 3:3 | Sturm Graz II | |||||||||
SKU Amstetten | 0:1 | FC Dornbirn | |||||||||
Michalovce | 0:0 | AS Trencin | |||||||||
Kosice | 0:1 | Banska Bystrica | |||||||||
Skalica | 4:1 | FC ViOn | |||||||||
I. de Barinas | 1:0 | Puerto Cabello | |||||||||
Carabobo FC | 2:2 | Rayo Zuliano | |||||||||
Estudiantes | 3:1 | Zamora FC | |||||||||
Varbergs BoIS | 1:2 | Östers IF | |||||||||
Östersund | 1:0 | Trelleborg | |||||||||
Degerfors | 2:0 | GIF Sundsvall | |||||||||
Sandvikens IF | 2:1 | Örebro SK | |||||||||
Lecce U19 | 1:1 | Sassuolo U19 | |||||||||
Inter U19 | 1:0 | Frosinone U19 | |||||||||
Bologna U19 | 3:0 | Juventus U19 | |||||||||
Tigres UANL U23 | 0:3 | CF Pachuca U23 | |||||||||
Cruz Azul U23 | 4:3 | Monterrey U23 | |||||||||
Tijuana U23 | 1:2 | Necaxa U23 | |||||||||
Club León U23 | 1:3 | Querétaro U23 | |||||||||
Santos U23 | 0:2 | CF América U23 | |||||||||
Guadalajara U23 | 2:2 | Puebla FC U23 | |||||||||
CRB | 3:1 | ASA | |||||||||
Zbrojovka Brno | 1:2 | 1.SK Prostejov | |||||||||
Dukla Prague | 1:2 | Pribram | |||||||||
SILON Taborsko | 4:1 | Varnsdorf | |||||||||
Chrudim | 2:1 | Jihlava | |||||||||
HS Kromeriz | 1:1 | Lisen | |||||||||
FC Rouen 1899 | 1:1 | LB Châteauroux | |||||||||
Alverca | 1:0 | Braga B | |||||||||
Rangers Talca | 1:0 | Wanderers | |||||||||
La Serena | 1:0 | U. Concepción | |||||||||
Limache | 2:0 | Curicó Unido | |||||||||
CA Atenas | 0:1 | Rentistas | |||||||||
Louisville City | 5:3 | Indy Eleven | |||||||||
Memphis 901 | 0:2 | Orange County | |||||||||
Tulsa | 3:3 | Phoenix Rising | |||||||||
Detroit City | 1:0 | North Carolina | |||||||||
Hartford | 3:2 | Miami FC | |||||||||
Petrocub | 3:0 | Milsami | |||||||||
Kitchee | 0:0 | Eastern | |||||||||
Rangers | 1:4 | Tai Po | |||||||||
Southern | 2:1 | HKFC | |||||||||
Sorrento | 3:1 | Latina Calcio | |||||||||
Giugliano | 0:1 | Monopoli | |||||||||
Taranto | 2:0 | Potenza | |||||||||
Pro Vercelli | 3:1 | UC AlbinoLeffe | |||||||||
Trento | 0:0 | Giana Erminio | |||||||||
Legnago | 2:2 | Pro Sesto | |||||||||
Fiorenzuola | 2:0 | Alessandria | |||||||||
BATE Borisov | 1:3 | Gomel | |||||||||
Soligorsk | 0:4 | Dynamo Brest | |||||||||
FK Slutsk | 0:1 | Dnepr Mogilev | |||||||||
Sileks | 0:0 | Gostivar | |||||||||
Valletta | 0:2 | Floriana | |||||||||
Marsaxlokk | 1:1 | Gzira Utd. | |||||||||
Sirens FC | 1:4 | Balzan FC | |||||||||
Gudja United FC | 2:4 | Naxxar Lions FC | |||||||||
Racing Beirut | 1:1 | Al-Ansar FC | |||||||||
Hannover 96 II | 4:0 | Holst. Kiel II | |||||||||
VfB Oldenburg | 4:1 | Bremer SV | |||||||||
Phönix Lübeck | 6:0 | SC Weiche 08 | |||||||||
FC Kilia Kiel | 0:5 | SV Meppen | |||||||||
TSV Havelse | 4:0 | Spelle-Venhaus | |||||||||
Hamilton W. | 2:5 | Auckland City | |||||||||
Bay Olympic | 4:2 | West Coast | |||||||||
Eastern Suburbs | 4:3 | Tauranga City | |||||||||
East Coast Bays | 0:2 | Western Springs | |||||||||
Manurewa | 7:1 | Melville | |||||||||
Zrinski Osjecko | 3:0 | Croat. Zmijavci | |||||||||
NK Dubrava ZG | 1:2 | Cibalia | |||||||||
NK Jarun | 1:2 | NK Dugopolje | |||||||||
DFK Dainava | 2:2 | Banga | |||||||||
Dziugas | 0:0 | Hegelmann | |||||||||
Stuttgart II | 2:1 | Hessen Kassel | |||||||||
FSV Frankfurt | 2:3 | FSV Mainz 05 II | |||||||||
SGV Freiberg | 2:2 | K. Offenbach | |||||||||
Bahlinger SC | 2:2 | TSV Steinbach | |||||||||
SG Barockstadt | 0:0 | VfR Aalen |
|
||||||||
Chindia | 0:1 | Concordia | |||||||||
FC Arges | 4:1 | Ceahlaul | |||||||||
Slatina | 1:1 | CS Tunari | |||||||||
Dumbravita | 1:0 | CSM Resita | |||||||||
Metaloglobus | 0:0 | Alexandria | |||||||||
Progresul Sp. | 1:3 | Viitorul Tg.Jiu | |||||||||
Blackburn U21 | 1:0 | Liverpool U21 | |||||||||
Tottenham U21 | 2:2 | Reading U21 | |||||||||
Nottingham U21 | 4:0 | Leeds U21 | |||||||||
Chadormalu SC | 2:2 | Naft M.I.S F.C. | |||||||||
Mes Shahr Babak | 2:1 | Saipa FC | |||||||||
Shahin B.A | 0:3 | Fajr Sepasi | |||||||||
Shahr Raz FC | 1:0 | Khosheh Talaei | |||||||||
Sh. Astara | 0:0 | Darya Caspian | |||||||||
Kalju FC | 1:5 | FCI Levadia | |||||||||
Paide | 3:1 | Kuressaare | |||||||||
FC Flora | 4:3 | JK Trans Narva | |||||||||
O. Khouribga | 7:5 on pens | Union Touarga | |||||||||
Larne FC | 0:1 | Crusaders | |||||||||
Glentoran | 0:0 | Linfield | |||||||||
Coleraine | 2:2 | Cliftonville | |||||||||
Rayo Cantabria | 0:0 | Zamora CF | |||||||||
CD Guijuelo | 1:1 | Ourense CF | |||||||||
Kolkheti Poti | 1:2 | Iberia 1999 | |||||||||
SJZ Gongfu | 1:1 | GX PG Haliao | |||||||||
LN Tieren | 2:0 | SZ Dongwu | |||||||||
NJ City | 3:2 | HLJ Ice City | |||||||||
WX Wugo | 1:6 | QD Red Lions | |||||||||
FC Van | 2:2 | BKMA Yerevan | |||||||||
FC Malisheva | 1:1 | KF Dukagjini | |||||||||
SC Gjilani | 4:0 | KF Fushë Kosova | |||||||||
Barranquilla FC | 1:0 | Quindío | |||||||||
Real Santander | 3:0 | Bogotá FC | |||||||||
Malacateco | 1:0 | Guastatoya | |||||||||
Cobán Imperial | 1:1 | Antigua GFC | |||||||||
Montana | 2:2 | Chern. Burgas | |||||||||
Dunav | 2:1 | Maritsa | |||||||||
Litex Lovech | 0:0 | Sportist Svoge | |||||||||
C. Balchik | 2:1 | Yantra | |||||||||
Strumska Slava | 2:0 | Bdin Vidin | |||||||||
Spartak Pleven | 0:0 | Marek Dupnitsa | |||||||||
Víkingur | 2:0 | Stjarnan | |||||||||
CSC Selimbar | 0:0 | Corvinul | |||||||||
CE Carroi | 0:3 | UE Santa Coloma | |||||||||
ADA Jaén | 1:1 | Llacuabamba | |||||||||
Lobos UPNFM | 0:1 | Olancho FC | |||||||||
CE Andratx | 2:3 | Lleida Esportiu | |||||||||
CF La Nucía | 1:2 | Alzira | |||||||||
Komarno | 5:2 | Slovan U21 | |||||||||
Tatran Presov | 2:1 | Spartak Myjava | |||||||||
MSK Zilina B | 2:2 | Pohronie | |||||||||
Spisska N. Ves | 2:0 | Povazska Byst. | |||||||||
Humenne | 1:0 | Puchov | |||||||||
Árabe Unido | 1:4 | Independiente | |||||||||
Potros del Este | 2:3 | San Francisco | |||||||||
Tadamon Sour | 1:0 | Sagesse SC | |||||||||
TSV Aubstadt | 1:1 | FC Augsburg II | |||||||||
W. Burghausen | 0:1 | Würzb. Kickers |
|
||||||||
Gr. Fürth II | 0:1 | SpVgg Bayreuth |
|
||||||||
Eintr. Bamberg | 2:6 | Nuremberg II | |||||||||
Aschaffenburg | 0:2 | DJK Vilzing | |||||||||
SpVgg Ansbach | 0:1 | FC Memmingen | |||||||||
UD Sanse | 1:1 | Villanovense | |||||||||
Gernika | 2:0 | Utebo FC | |||||||||
AD San Juan | 1:0 | Alavés B | |||||||||
Real Sociedad C | 3:2 | CD Brea | |||||||||
Arenas Club | 3:1 | Valle de Egüés | |||||||||
Greifswalder FC | 1:3 | H. Rostock II | |||||||||
FSV Luckenwalde | 1:2 | Chemnitzer FC | |||||||||
FC Eilenburg | 1:3 | Chemie Leipzig | |||||||||
Sutjeska Niksic | 2:1 | FK Jezero | |||||||||
Sheikh Russel | 1:3 | Mohammedan | |||||||||
Sheikh Jamal | 2:2 | Bangl. Police | |||||||||
Cashmere Tech | 12:0 | FC Twenty 11 | |||||||||
Ferrymead | 3:4 | Christchurch | |||||||||
Nomads | 2:0 | Dunedin C.R. | |||||||||
Uni Canterbury | 1:2 | Selwyn | |||||||||
Shillong Lajong | 1:2 | Mohammedan | |||||||||
TRAU FC | 2:1 | Real Kashmir | |||||||||
Phoenix Res. | 3:2 | Petone | |||||||||
Wat. Karori | 1:5 | Napier City | |||||||||
Stop Out | 1:1 | N. Wellington | |||||||||
Island Bay | 0:2 | Miramar Rangers | |||||||||
Bechem United | 0:0 | Asante Kotoko | |||||||||
Accra Lions | 1:0 | Bofoakwa Tano | |||||||||
Suphanburi FC | 1:2 | Swat Cat | |||||||||
Lampang FC | 1:0 | Nongbua FC | |||||||||
Chiangmai Utd. | 4:1 | Phrae Utd. | |||||||||
Samut Prakan C. | 2:2 | Krabi FC | |||||||||
Kanchanaburi FC | 3:0 | Customs Utd. | |||||||||
Glenavon | 3:2 | Newry City | |||||||||
Dungannon | 3:2 | Carrick Rangers | |||||||||
Loughgall | 2:3 | Ballymena Utd | |||||||||
FC Bayern U19 | 2:3 | Mainz 05 U19 | |||||||||
Nürnberg U19 | 2:0 | K'lautern U19 | |||||||||
Hoffenheim U19 | 1:2 | Ingolstadt U19 | |||||||||
KS Lushnja | 1:2 | FK Bylis | |||||||||
FK Apolonia | 2:1 | KF Vora | |||||||||
KF Korabi | 2:3 | AF Elbasani | |||||||||
KS Kastrioti | 1:0 | KF Luzi United | |||||||||
Flamurtari FC | 3:1 | FK Tomori Berat | |||||||||
KS Burreli | 0:1 | KS Besa | |||||||||
Sioni Bolnisi | 4:0 | FC Locomotive | |||||||||
Shturmi | 1:1 | FC Gareji | |||||||||
WIT Georgia | 0:2 | Aragvi Dusheti | |||||||||
Dinamo II | 0:0 | Spaeri | |||||||||
Rustavi | 1:0 | Kolkheti Khobi | |||||||||
Zenit 2 S-Pb | 5:0 | Saturn | |||||||||
Zvezda S-Pb | 0:3 | Dynamo 2 | |||||||||
FK Rostov 2 | 2:0 | Angusht Nazran | |||||||||
Znamya Truda | 0:5 | Torpedo Vlad. | |||||||||
D-2 Makhachkala | 0:0 | Alania-2 V. | |||||||||
Astrakhan | 1:0 | Druzhba Maikop | |||||||||
Skála | 1:2 | KÍ Klaksvík | |||||||||
Visakha FC | 1:0 | Angkor Tiger | |||||||||
Svay Rieng | 4:1 | Kirivong FC | |||||||||
FC Limonest | 1:1 | Olymp. Lyon B | |||||||||
Simm-Bau | 1:2 | Stupcanica | |||||||||
FK Rudar Kakanj | 4:3 | FK Buducnost | |||||||||
HNK Tomislav T. | 1:0 | FK Gorazde | |||||||||
Celik Zenica | 3:0 | FK Gornji Rahic | |||||||||
Br. Gracanica | 2:0 | Mladost Kakanj | |||||||||
J. Bihac | 1:0 | OFK Gradina | |||||||||
NK Tolmin | 2:1 | NK Nafta 1903 | |||||||||
NK Fuzinar | 1:1 | Kety Bistrica | |||||||||
Brinje | 0:2 | Rudar Velenje | |||||||||
Tabor Sezana | 3:1 | ND Dravinja | |||||||||
FC Chambly U19 | 0:3 | Paris SG U19 | |||||||||
Cardiff Met | 0:3 | Connah's Quay | |||||||||
Aberystwyth | 0:3 | Penybont | |||||||||
Colwyn Bay | 1:0 | Pontypridd | |||||||||
Ischia | 1:0 | Atletico Uri | |||||||||
Lech Poznan II | 0:1 | Wisla Pulawy | |||||||||
Olimpia Grudz. | 2:1 | GKS Jastrzebie | |||||||||
Sandecja | 0:0 | Stomil Olsztyn | |||||||||
Hutnik Krakow | 2:1 | KKS Kalisz | |||||||||
Slonim | 0:2 | Belshina | |||||||||
Torpedo-BelAZ 2 | 1:1 | Orsha | |||||||||
Dinamo 2 | 1:2 | Niva Dolbizno | |||||||||
ABFF U17 | 2:1 | Bumprom | |||||||||
Strømsgodset II | 1:1 | Verdal IL | |||||||||
JX Dark Horse | 1:2 | GZ Ruishi | |||||||||
GX Hengchen | 1:2 | GD GZ-Power | |||||||||
HN Billows | 1:0 | QZ Yassin | |||||||||
Montpellier B | 6:0 | ES Cannet | |||||||||
AS Cagnes | 1:2 | Marseille B | |||||||||
Europa FC | 3:0 | Manchester 62 | |||||||||
GC Zürich U21 | 1:1 | SV Höngg | |||||||||
Floresti | 3:0 | Spartanii | |||||||||
Victoria | 1:2 | Saksan | |||||||||
Barqchi | 3:3 | Ravshan Kulob | |||||||||
FK Khujand | 2:1 | FK Eskhata | |||||||||
FC Regar-TadAZ | 2:0 | Vakhsh | |||||||||
SX Union | 2:2 | BJ IT | |||||||||
L'Aumône | 0:1 | RC Lens B | |||||||||
Barœul | 1:0 | Valenciennes B | |||||||||
LOSC Lille B | 2:1 | IC de Croix | |||||||||
SPS Football | 0:3 | G. Bordeaux B | |||||||||
Canet Rous. | 0:4 | Pau FC B | |||||||||
Ch.Gontier | 0:2 | FC Nantes B | |||||||||
Stade Laval B | 2:0 | FC Chauray | |||||||||
Niort B | 0:1 | Les Sables FCOC | |||||||||
Corinthians U20 | 0:1 | Fortaleza U20 | |||||||||
Inter U20 | 2:3 | Santos U20 | |||||||||
FF Jaro | 1:0 | SJK II | |||||||||
Panserraik. U19 | postponed | Olympiacos U19 | |||||||||
Ast.Tripoli U19 | postponed | PAOK U19 | |||||||||
Aris U19 | postponed | OFI Crete U19 | |||||||||
Panetolikos U19 | postponed | AEK Athens U19 | |||||||||
AE Kifisias U19 | postponed | PAS U19 | |||||||||
Atromitos U19 | postponed | PAO U19 | |||||||||
PAS Lamia U19 | postponed | Volos NPS U19 | |||||||||
Murata | 1:0 | Cosmos | |||||||||
SS Folgore | 2:2 | Fiorentino | |||||||||
Faetano | 0:3 | Juvenes-Dogana | |||||||||
San Giovanni | 9:0 | Pennarossa | |||||||||
Domagnano | 2:0 | San Marino Ac. | |||||||||
Rennes B | 1:2 | St-Pierre Mi. | |||||||||
Briochin B | 2:1 | FC Lannion | |||||||||
Stade Reims B | 0:2 | ES Thaon | |||||||||
US Thionville | 1:2 | Troyes B | |||||||||
Daegu Reserves | 1:2 | Ulsan Citizen | |||||||||
Chuncheon FC | 0:1 | Yeoju FC | |||||||||
Gangneung Cit. | 3:1 | Pocheon Citizen | |||||||||
Gyeongju KHNP | 2:0 | Yangpyeong FC | |||||||||
Groningen U18 | 2:3 | Ajax U18 | |||||||||
AZ U18 | 4:1 | Vitesse U18 | |||||||||
Willem II U18 | 0:4 | PSV U18 | |||||||||
Daejeon Reserve | 2:2 | Jeonju Citizen | |||||||||
Seoul Jungnang | 2:1 | Seoul N. United | |||||||||
Namyangju FC | 0:1 | FC Chungju | |||||||||
Dangjin Citizen | 0:0 | Geoje Citizen | |||||||||
Lausanne II | 1:3 | FC Sion U21 | |||||||||
FC Echallens | 3:2 | FC Portalban | |||||||||
Vevey-Sports | 1:1 | Chaux-de-Fonds | |||||||||
US Terre Sainte | 1:1 | CS Chênois | |||||||||
FC Naters | 0:1 | Sarraz-Eclépens | |||||||||
Rad Belgrad U19 | 0:6 | Partizan U19 | |||||||||
Mladost U19 | 2:0 | Jedinstvo U19 | |||||||||
Vozdovac U19 | 1:1 | Vojvodina U19 | |||||||||
Graficar U19 | 1:2 | Čukarički U19 | |||||||||
Novi Pazar U19 | 3:2 | Radn. Nis U19 | |||||||||
C.R.D. Libolo | 2:2 | 1º de Agosto | |||||||||
GD Interclube | 1:1 | Bravos do Maqui | |||||||||
Sagrada | 1:0 | Malanje | |||||||||
Zawisza | 3:0 | Pogon II | |||||||||
Gedania Gdansk | 0:1 | Unia Solec | |||||||||
Sokol Kleczew | 1:2 | Wikęd Luzino | |||||||||
W. Bremen II | 12:0 | Komet Arsten | |||||||||
OSC Bremerhaven | 1:3 | SV Hemelingen | |||||||||
KSV Vatan Sport | 1:5 | Brinkumer SV | |||||||||
Woltmershausen | 2:3 | Leher TS | |||||||||
Oberweikertsh. | 1:1 | Unterhaching II | |||||||||
North Texas SC | 6:5 on pens | The Town FC | |||||||||
Trofense | 1:0 | Vianense | |||||||||
Fafe | 1:0 | Anadia FC | |||||||||
FC Emmenbrücke | 1:5 | FC Thun U21 | |||||||||
FC Schötz | 0:0 | FC Courtételle | |||||||||
FC Muri | 2:5 | Concordia BS | |||||||||
Teleoptik U17 | 1:3 | Red Star U17 | |||||||||
Graficar U17 | 3:3 | Čukarički U17 | |||||||||
Kiker U17 | 0:1 | Radn. Nis U17 | |||||||||
Lucani U17 | 5:1 | FK Ole U17 | |||||||||
Aarhus Fremad | 5:0 | Nyköbing FC | |||||||||
Thisted FC | 3:3 | Fremad Amager | |||||||||
Akademisk BK | 1:3 | Middelfart | |||||||||
FA 2000 | 0:1 | FC Roskilde | |||||||||
Hellerup IK | 4:3 | Brabrand IF | |||||||||
Esbjerg fB | 2:0 | Skive IK | |||||||||
Digenis Ypsona | 0:2 | ASIL Lysi | |||||||||
Pegia 2014 | 0:3 | Agia Napa | |||||||||
AFC Eskilstuna | 0:0 | IF Karlstad | |||||||||
FC Stockholm | 3:0 | IFK Stocksund | |||||||||
Lorient B | 2:1 | Stade Briochin | |||||||||
EA Guingamp B | 1:4 | FC Chambly Oise | |||||||||
Valmiera II | 1:1 | RFS II | |||||||||
Tukums II | 1:1 | JFK Ventspils | |||||||||
Skanste | 1:1 | Mārupes SC | |||||||||
UF Mâcon | 2:3 | SR Colmar | |||||||||
Wasquehal | 2:2 | AJ Auxerre B | |||||||||
FR Haguenau | 1:3 | Bourg-en-Bresse | |||||||||
FC 93 Bobigny | 3:0 | US Créteil-L | |||||||||
EFAFC | 1:1 | AS Furiani | |||||||||
ASC Biesheim | 2:3 | Saint-Quentin | |||||||||
Trujillanos | 3:0 | Ureña SC | |||||||||
Marítimo | 3:0 | Bolívar SC | |||||||||
Nueva Esparta | 0:1 | Dynamo Puerto | |||||||||
FC Onor | 1:4 | FC Nikarm | |||||||||
Rukh 2 Lviv | 2:2 | Lokomotyv Kyiv | |||||||||
MFK Metalurg 2 | postponed | Real Farma | |||||||||
Magdeburg II | 0:3 | VfL Halle 96 | |||||||||
Mo. Marienberg | 1:5 | SV 09 Arnstadt | |||||||||
Ein. Rudolstadt | 0:5 | VfB Auerbach | |||||||||
VFC Plauen | 1:0 | G. Halberstadt | |||||||||
Ludwigsfelde | 1:1 | SC Freital | |||||||||
VfB Krieschow | 0:1 | Bischofswerda | |||||||||
Angers SCO B | 1:2 | Blois Foot 41 | |||||||||
Trélissac FC | 0:2 | Saumur | |||||||||
Paris 13 Atl. | 0:0 | Bergerac | |||||||||
Wolfsberg II | 0:3 | Bad Gleichenb. | |||||||||
Quick Boys | 4:1 | Almere City U23 | |||||||||
Sparta U21 | 1:0 | Kozakken Boys | |||||||||
Koninklijke HFC | 0:2 | AFC Amsterdam | |||||||||
Rijnsburgse B. | 0:3 | Katwijk | |||||||||
FC Balagne | 4:1 | AC Ajaccio B | |||||||||
SC Bastia B | 3:0 | US Orléans B | |||||||||
Hyères 83 | 4:1 | Toulouse B | |||||||||
Thonon Évian | 1:1 | Chamalières | |||||||||
Sousa | 0:0 | Botafogo-PB | |||||||||
Atenas | 1:1 | Gutiérrez SC | |||||||||
Club Ciudad Bol | 1:0 | San Martín (M) | |||||||||
Ferro (GP) | 1:2 | Estudiantes SL | |||||||||
Dordrecht U21 | 3:1 | Heerenveen U21 | |||||||||
NAC Breda U21 | 4:3 | Willem II U21 | |||||||||
ADO U21 | 3:1 | Roda JC U21 | |||||||||
Rosice | 0:0 | Trinec | |||||||||
Tatran Bohunice | 2:2 | Blansko | |||||||||
HB Tórshavn II | 1:6 | Víkingur II | |||||||||
B36 II | 5:1 | B71 Sandoy | |||||||||
NSÍ II | 3:1 | FC Suduroy | |||||||||
Gwarek T.G. | 0:3 | Gornik II | |||||||||
Raków II | 2:2 | LZS Starowice | |||||||||
Gornik Polk. | 1:1 | Warta Gorzow | |||||||||
Jelenia Gora | 0:1 | Carina Gubin | |||||||||
Zielona Gora | 3:6 | Unia Turza | |||||||||
PO Xylotymbou | 2:4 | Achyronas FC | |||||||||
PAEEK Kyrenia | 3:1 | ENAD | |||||||||
Akritas Chlor. | 3:0 | Ermis Aradippou | |||||||||
Regensburg II | 3:0 | Eltersdorf | |||||||||
Ingolstadt II | 0:1 | F. Regensburg | |||||||||
DJK Gebenbach | 2:3 | Ammerthal | |||||||||
TSV Kornburg | 1:2 | Bayern Hof | |||||||||
Lokeren-Temse | 0:1 | FC Knokke | |||||||||
La Louvière | 2:1 | KVK Tienen | |||||||||
Dessel Sport | 5:1 | Thes Sport | |||||||||
Hoogstraten VV | 0:2 | UR Namur | |||||||||
Norrby | 1:1 | J-Södra IF | |||||||||
BK Olympic | 1:1 | Onsala BK | |||||||||
FC Trollhättan | 0:1 | Eskilsminne IF | |||||||||
Ariana FC | 0:2 | Falkenbergs FF | |||||||||
Tvååkers IF | 0:1 | Oskarshamns AIK | |||||||||
FC Rosengård | 5:1 | Torns IF | |||||||||
Jerv | 1:0 | Ørn Horten | |||||||||
Brattvåg | 6:1 | Kvik Halden | |||||||||
Sotra | 2:1 | Notodden | |||||||||
Vard | 0:1 | Arendal | |||||||||
AKA Salzb. U18 | 5:0 | Vorarlberg U18 | |||||||||
Stmk.-Sturm U18 | 0:1 | AKA LASK U18 | |||||||||
AKA Rapid U18 | 3:1 | AKA Austria U18 | |||||||||
Clyde FC | 1:0 | Stranraer | |||||||||
Elgin City | 2:2 | Spartans | |||||||||
Bonnyrigg | 2:2 | Peterhead | |||||||||
Forfar Athletic | 0:2 | Dumbarton | |||||||||
Stenhousemuir | 0:0 | East Fife | |||||||||
FK Pohronie U19 | 4:1 | Podbrezova U19 | |||||||||
MSK Zilina U19 | 5:1 | Ruzomberok U19 | |||||||||
MFK Dukla U19 | 0:2 | Trnava U19 | |||||||||
Dun. Streda U19 | 2:3 | Kosice U19 | |||||||||
Strømmen | 2:0 | Follo FK | |||||||||
Grorud | 1:3 | Strindheim TF | |||||||||
Skeid | 2:2 | Tromsdalen | |||||||||
Klagenfurt II | 0:0 | ATSV Wolfsberg | |||||||||
Annan Athletic | 1:3 | Hamilton Acad. | |||||||||
Queen o. t. S. | 1:2 | Kelty Hearts | |||||||||
Stirling Albion | 1:5 | Alloa Athletic | |||||||||
Falkirk | 5:1 | Cove Rangers | |||||||||
Jong Essevee | 3:0 | KM Torhout | |||||||||
Manila Digger | 3:2 | Phil. Army | |||||||||
Cebu | 4:0 | Loyola | |||||||||
Tuloy | 2:3 | Maharlika | |||||||||
Phil. Air Force | 0:7 | Mendiola 1991 | |||||||||
St. George FA | 2:1 | Marc. Stallions | |||||||||
Sutherland | 2:1 | Hills United | |||||||||
NWS Spirit | 1:3 | St George FC | |||||||||
D. Dresden U19 | 4:1 | Hamburg U19 | |||||||||
SV Meppen U19 | 1:3 | St. Pauli U19 | |||||||||
Châteauroux B | 0:1 | FC O.Tourangeau | |||||||||
Dijon FCO B | 1:2 | Moulins-Yzeure | |||||||||
FC Sochaux B | 3:1 | Is-Selongey | |||||||||
Belisia SV | 1:1 | Sport. Hasselt | |||||||||
KSK Tongeren | 3:1 | FC Wezel Sport | |||||||||
Loko Vltavin | 0:0 | Kraluv Dvur | |||||||||
Motorlet Prague | 2:0 | Pisek | |||||||||
Ceska Lipa | 1:1 | Zapy | |||||||||
FK Robstav | 1:1 | Sokol Hostoun | |||||||||
Slovan Velvary | 1:1 | Sparta Kolin | |||||||||
Karlovy Vary | 0:2 | Domazlice | |||||||||
Bangor | 3:0 | HW Welders | |||||||||
Dundela | 3:4 | Institute | |||||||||
Portadown | 2:4 | Annagh United | |||||||||
K'lautern II | 3:0 | Wormatia Worms | |||||||||
Quierschied | 0:3 | Eintracht Trier | |||||||||
NK Bravo U19 | 2:2 | NK Aluminij U19 | |||||||||
NK Krka U19 | 6:1 | Gorica U19 | |||||||||
Helsingör U19 | 3:2 | AC Amager A U19 | |||||||||
B.93 U19 | 1:2 | Viborg FF U19 | |||||||||
Hvidovre IF U19 | 1:0 | Hobro IK U19 | |||||||||
Hellerup IK U19 | 3:2 | IF Lyseng U19 | |||||||||
Kolding IF U19 | 3:1 | Naestved BK U19 | |||||||||
AG Caen | 2:1 | SM Caen B | |||||||||
SV Meppen II | 1:0 | BW Bornreihe | |||||||||
FSV Schöningen | 2:3 | TuS Bersenbrück | |||||||||
BSV Rehden | 1:4 | VfV Hildesheim | |||||||||
FC Hard | 4:0 | A. Lustenau II | |||||||||
Preetzer TSV | 0:1 | Phönix II | |||||||||
Eutin 08 | 1:3 | TSV Lägerdorf | |||||||||
Kaltenkirchen | 3:3 | TSV Pansdorf | |||||||||
Coagh United | 1:2 | Dollingstown | |||||||||
Moyola Park | 1:0 | Portstewart | |||||||||
Limavady United | 4:1 | Queen's Uni | |||||||||
Ballyclare | 2:1 | Dergview | |||||||||
Ballinamallard | 3:1 | Newington | |||||||||
Kamigaku HS | 4:3 | Sagan U18 | |||||||||
Vissel U18 | 2:2 | Kumamoto Ozu HS | |||||||||
Bankhai Utd. | 1:2 | Mahasarakham FC | |||||||||
Sisaket Utd. | 3:0 | Kabin Utd. | |||||||||
Phitsanulok Un. | 2:2 | Maejo Utd. | |||||||||
FC Adliswil | 1:3 | KF Dardania SG | |||||||||
FC Bazenheid | 3:1 | Rapperswil II | |||||||||
SV Schaffhausen | 5:1 | FC Dübendorf | |||||||||
FC Lachen | 2:1 | FC Weesen | |||||||||
Perly-Certoux | 2:1 | FC Collex-Bossy | |||||||||
Urania Genève | 0:2 | Martigny-Sports | |||||||||
Skallagrímur | 1:3 | Aegir | |||||||||
KFR | 4:8 | KFK Kópavogur | |||||||||
KV Vesturbaejar | 3:0 | Framherjar | |||||||||
Vídir | 2:1 AET | Sindri | |||||||||
Thróttur Vogum | 1:3 | KÁ Ásvellir | |||||||||
SC Bengaluru | 3:0 | Dempo SC | |||||||||
SC de Goa | 1:0 | Bengaluru U. | |||||||||
Ullern | 3:4 | Gamle Oslo | |||||||||
Asker | 4:1 | Åssiden IF | |||||||||
Wa. Poznan U19 | 3:1 | Widzew U19 | |||||||||
Lubin U19 | 2:0 | Cracovia U19 | |||||||||
Jagiellonia U19 | 3:1 | Odra Opole U19 | |||||||||
Pogon U19 | 2:5 | Wisla U19 | |||||||||
Korona U19 | 3:1 | Lech U19 | |||||||||
Legia U19 | 3:1 | Rakow U19 | |||||||||
Berwick Rangers | 1:2 | Linlithgow Rose | |||||||||
Stade Brest U19 | 0:2 | FC Lorient U19 | |||||||||
Stade Laval U19 | 3:1 | Concarneau U19 | |||||||||
Pogon Grodzisk | 4:0 | Jagiellonia II | |||||||||
Lechia Tomaszow | 0:1 | Warta Sieradz | |||||||||
Mlawianka Mlawa | 0:0 | Pelikan Lowicz | |||||||||
C. Elblag | 5:0 | Bron Radom | |||||||||
APEP Pitsilia | 3:2 | Kouris Erimis | |||||||||
SC Dornach | 2:1 | FC Bosporus | |||||||||
SC Binningen | 3:1 | FC Tavannes | |||||||||
Tubize-Braine | 3:0 | RCS Verlaine | |||||||||
RFC Meux | 1:0 | FC Ganshoren | |||||||||
SG Bad Soden | 2:1 | Barockstadt II | |||||||||
Reichensachsen | 0:3 | OSC Vellmar | |||||||||
Llanidloes | 0:7 | Denbigh | |||||||||
Guilsfield | 1:2 | Bangor 1876 | |||||||||
Ruthin | 1:1 | Holywell | |||||||||
Av. Kawaguchi | 2:3 | tonan Maebashi | |||||||||
RKD Ryugasaki | 1:1 | Nihon Univ. N. | |||||||||
KSV Baunatal | 0:0 | Bayern Alzenau | |||||||||
Hünfelder SV | 2:2 | RW Walldorf | |||||||||
Stadtallendorf | 2:2 | Weidenhausen | |||||||||
VfB Marburg | 1:2 | SC Waldgirmes | |||||||||
FC Hürth | 4:1 | Germ. Teveren | |||||||||
Ira. Gerolakkou | 2:0 | PO Ormidias | |||||||||
Chalkanoras | 0:0 | Spartakos Kitiou | |||||||||
FV Ravensburg | 2:0 | TSG Backnang | |||||||||
FC Holzhausen | 2:2 | 1.Göppinger SV | |||||||||
FC Denzlingen | 4:2 | VfR Mannheim | |||||||||
Norm. Gmünd | 6:0 | Mutschelbach | |||||||||
Remo Stars FC | 2:1 | Akwa United | |||||||||
Briton Ferry | 3:1 | Llanelli AFC | |||||||||
Luqa FC | 0:4 | FC Swieqi Utd. | |||||||||
Nobeoka Agat. | 4:1 | Kaiho Bank | |||||||||
J-Lease FC | 3:3 | Ni.St. Oita | |||||||||
Veroskr. Tsuno | 7:0 | Itazuke FC | |||||||||
KMG Holdings FC | 1:1 | Brew Kashima | |||||||||
NIFS Kanoya FC | 0:1 | Kawasoe Club | |||||||||
P-Iirot | 3:2 | FC Honka | |||||||||
Skála IF II | 6:1 | Víkingur III | |||||||||
Llantwit Major | 0:1 | Goytre United | |||||||||
Briobe. Urayasu | 2:1 | Yoko. Musashino | |||||||||
Maru. Okazaki | 1:2 | Veertien Mie | |||||||||
Manningham | 1:2 | Knights | |||||||||
Avondale FC | 4:0 | Altona Magic | |||||||||
Hume City FC | 3:2 | Moreland | |||||||||
Dand. Thunder | 1:2 | South Melbourne | |||||||||
Tokyo 23 | 3:0 | aries Tokyo | |||||||||
Toho Titanium | 1:1 | Tokyo Int'l Uni | |||||||||
Tsukuba FC | 1:0 | Nankatsu SC | |||||||||
Tokyo United | 2:0 | Toin Univ. FC | |||||||||
Ichifuna HS | 0:2 | Aomori Yama. HS | |||||||||
Mainz 05 U17 | 5:3 | TSV 1860 U17 | |||||||||
FC Augsburg U17 | 2:2 | Frankfurt U17 | |||||||||
Regensburg U17 | 1:3 | Ingolstadt U17 | |||||||||
SC Freiburg U17 | 1:5 | Nürnberg U17 | |||||||||
Stuttgart U17 | 2:1 | Hoffenheim U17 | |||||||||
Hertha BSC U17 | 2:2 | Chemnitz U17 | |||||||||
Holst. Kiel U17 | 1:2 | Hannover 96 U17 | |||||||||
U. Berlin U17 | 2:1 | D. Dresden U17 | |||||||||
Wolfsburg U17 | 5:1 | Vik. Berlin U17 | |||||||||
St. Pauli U17 | 2:3 | W. Bremen U17 | |||||||||
1.FC Köln U17 | 0:2 | B. Dortmund U17 | |||||||||
Paderborn U17 | 1:5 | Leverkusen U17 | |||||||||
VfB Waltrop U17 | 0:4 | Schalke 04 U17 | |||||||||
M'gladbach U17 | 4:1 | Vikt. Köln U17 | |||||||||
Südtirol U17 | 2:1 | Cagliari U17 | |||||||||
FK Krupa U19 | 2:2 | Z. BL U19 | |||||||||
V. Mostar U19 | 1:2 | Zeljeznicar U19 | |||||||||
Winterthur U17 | 3:1 | BSC YB U17 | |||||||||
FC Aarau U17 | 2:4 | FC Sion U17 | |||||||||
Servette M-17 | 4:2 | Grasshopper U17 | |||||||||
Luzern U17 | 4:0 | FC Thun U17 | |||||||||
Team Ticino U17 | 1:2 | FC Zürich U17 | |||||||||
FC Kontu | 4:0 | Helsinki IFK | |||||||||
FC Marski | 1:7 | Pallo-Kerho 37 | |||||||||
ADO U18 | 0:4 | Excelsior U18 | |||||||||
Twente U18 | 3:1 | Heerenveen U18 | |||||||||
AKA Tirol U16 | 5:2 | AKA SV Ried U16 | |||||||||
AKA Salzb. U16 | 4:3 | Vorarlberg U16 | |||||||||
AKA Admira U16 | 5:0 | AKA WAC U16 | |||||||||
Aachen U19 | 2:2 | SC Verl U19 | |||||||||
Düneberger SV | 0:5 | Alsterbrüder | |||||||||
Træff | 1:0 | Bjørkelangen | |||||||||
Neubrandenburg | 3:0 | FSV Bentwisch | |||||||||
VfL 07 Bremen | 8:0 | 1.FC Burg | |||||||||
BW Berlin | 1:3 | TSV Mariendorf | |||||||||
SC Weiche 08 II | 0:0 | VfR Neumünster | |||||||||
Heider SV | 4:3 | Türkspor Kiel | |||||||||
PSV Neumünster | 0:2 | Pr. Reinfeld | |||||||||
Tikka U19 | 2:1 | MaPS U19 | |||||||||
Henndorf | 2:0 | Golling | |||||||||
Siezenheim | 2:0 | FC Puch | |||||||||
TSV Kropp | 1:1 | SpVg Eidertal | |||||||||
Slesvig IF | 0:4 | SV Frisia 03 | |||||||||
RS Kiel | 6:0 | IF Stjernen | |||||||||
Blau-Weiß Dölau | 4:0 | FSV Barleben | |||||||||
SV BW Zorbau | 6:1 | GW Ilsenburg | |||||||||
SV Dessau 05 | 2:0 | VfB Ottersleben | |||||||||
SSV Gardelegen | 3:2 | Haldensleber SC | |||||||||
Bitterfeld-W. | 1:2 | Halle-Ammendorf | |||||||||
SV Heimstetten | 2:0 | TSV Kottern | |||||||||
Schwaben Augsb. | 5:0 | Kirchheimer SC | |||||||||
TSV Rain/Lech | 1:2 | Nördlingen | |||||||||
Optik Rathenow | 3:0 | RSV Eintracht | |||||||||
Union Mauer | 4:0 | Wienerberg | |||||||||
Forstinning | 1:1 | FC Unterföhring | |||||||||