Czechia U16 | 1:2 | Mexico U17 | |||||||||
Japan U16 | 2:1 | Wales U16 | |||||||||
France U16 | 6:2 | S. Arabia U17 | |||||||||
Argentina U17 | 2:3 | Ivory Coast U17 | |||||||||
Ceará SC | 2:1 | Itabaiana | |||||||||
Sport Recife | 3:0 | Juazeirense-BA | |||||||||
CRB | 2:0 | Altos | |||||||||
EC Vitória | 3:0 | Treze | |||||||||
Botafogo-PB | 4:0 | EC Bahia |
|
||||||||
América-RN | 1:0 | Náutico | |||||||||
River-PI | 0:1 | ABC FC | |||||||||
Maranhão | 3:2 | Fortaleza |
|
||||||||
Cuiabá-MT | 4:1 | Brasiliense-DF | |||||||||
Corvinul | 1:1 | FC Buzău | |||||||||
VJS U19 | 2:3 | PPJ U19 | |||||||||
LehPa | 1:3 | Mikkeli II | |||||||||
Keuruun Pallo | 3:0 | Huima | |||||||||
TPS M35 | 2:1 | KuuLa | |||||||||
Valtti II | 0:7 | Atlantis FC III | |||||||||
Puistolan Urh. | 2:1 | Valtti | |||||||||
Halle-Ammendorf | 4:3 | Fort. Magdeburg | |||||||||
GW Ilsenburg | 0:2 | Haldensleber SC | |||||||||
SG Bockum-Hövel | 2:4 | Hammer SpVg | |||||||||
SV 1910 Neuhof | 1:0 | Buch. Flieden | |||||||||
FK Pirmasens II | 5:1 | SV Hermersberg | |||||||||
Bienwald Kandel | 2:2 | SVV Herxheim | |||||||||
TSV Reichenbach | 0:2 | SV Spielberg | |||||||||
SG Marpingen | 1:2 | SV Bliesmengen | |||||||||
Fort. Chemnitz | 0:2 | SG Rabenstein | |||||||||
TSV Kareth | 1:2 | SpVgg Weiden | |||||||||
GW Deggendorf | 3:2 | St. Hauzenberg | |||||||||
TSV Bogen | 0:2 | TSV Seebach | |||||||||
SV Empor Berlin | 1:2 | BFC Preussen | |||||||||
Altglienicke II | 2:1 | TSV Rudow 1888 | |||||||||
SF Schwaig | 2:1 | Forstinning | |||||||||
Homburg-Nü. | 5:1 | 1.FC Spich | |||||||||
Malchower SV | 4:0 | FCM Schwerin | |||||||||
MSV Pampow | 4:0 | FC Schönberg 95 | |||||||||
Kühlungsborn | 1:4 | Doberaner FC | |||||||||
FSV Salmrohr | 2:2 | SG 99 Andernach | |||||||||
Mülheim-Kärlich | 1:3 | SF Eisbachtal | |||||||||
MTV Soltau | 2:3 | LSK Hansa | |||||||||
Güldenst. Stade | 1:0 | FC Cuxhaven | |||||||||
BW Papenburg | 3:2 | H. Friesoythe | |||||||||
Braunschweig II | 4:1 | SVG Göttingen | |||||||||
SF/BG Marburg | 0:2 | TuS Hornau | |||||||||
1.FC Düren II | 4:3 | SV Helpenstein | |||||||||
SV Meppen | 2:0 | Blau-Weiß Lohne | |||||||||
Lanús | 2:2 | Unión Santa Fe | |||||||||
NYCFC II | 5:3 on pens | Chattanooga FC | |||||||||
Real Monarchs | 2:1 | Minnesota 2 | |||||||||
Cincinnati 2 | 2:3 | NY Red Bulls II | |||||||||
Atl. Nacional | 2:0 | Jaguares FC | |||||||||
Millonarios | 3:1 | Indep. Santa Fe | |||||||||
Club San José | 1:0 | Always Ready | |||||||||
Al-Batin | 1:1 | Hajer | |||||||||
Al-Ain | 3:2 | Al-Jandal | |||||||||
Al-Orobah | 1:2 | Jeddah FC | |||||||||
Leones Negros | 2:4 | Atlético La Paz | |||||||||
Correcaminos | 0:2 | Cimarrones | |||||||||
FK Igman U17 | 0:0 | Posusje U17 | |||||||||
KS Lushnja | 4:3 | KF Vora | |||||||||
Emirates Club | 1:2 | FC Baniyas | |||||||||
Al-Nasr SC | 1:0 | Hatta Club | |||||||||
MAS Fes | 5:2 on pens | Ittihad Tanger | |||||||||
KACM Marrakech | 1:2 | Hassania | |||||||||
Santos | 3:1 | RB Bragantino |
|
||||||||
Athletico-PR | 1:0 | Operário-PR | |||||||||
Águia de Marabá | 1:1 | Paysandu | |||||||||
Tacuary FBC | 1:1 | CS Ameliano | |||||||||
Trinidense | 0:1 | Luqueño | |||||||||
Dunedin C.R. | 1:5 | Cashmere Tech | |||||||||
Ferrymead | 1:0 | Uni Canterbury | |||||||||
Christchurch | 3:0 | Nomads | |||||||||
Hamilton W. | 1:2 | Melville | |||||||||
Dep. Garcilaso | 1:2 | Comerciantes | |||||||||
Padova | 2:1 | Pergolettese | |||||||||
Carrarese | 1:0 | Perugia | |||||||||
Vis Pesaro | 1:3 | Lucchese | |||||||||
Fermana | 3:2 | Rimini | |||||||||
AS Gubbio | 1:0 | Torres | |||||||||
Catania | 2:3 | Giugliano | |||||||||
Audax Italiano | 0:1 | Coquimbo Unido | |||||||||
M. Boleslav U19 | 3:0 | Budejovice U19 | |||||||||
Z. Brno U19 | 1:3 | Pardubice U19 | |||||||||
NK Dugopolje | 0:0 | NK Dubrava ZG | |||||||||
Bijelo Brdo | 2:1 | NK Sesvete | |||||||||
Sleza Wroclaw | 1:1 | Zielona Gora | |||||||||
Unia Swarzedz | 4:0 | Vineta Wolin | |||||||||
FC Buxoro | 0:0 | Xorazm FС | |||||||||
Dinamo | 2:1 | Metallurg Bk. | |||||||||
Wisla Pulawy | 4:0 | Olimpia Elblag | |||||||||
GKS Jastrzebie | 3:1 | Kotwica | |||||||||
Stalowa Wola | 2:1 | Sandecja | |||||||||
FSV Frankfurt | 3:1 | TuS Koblenz | |||||||||
FCA Walldorf | 2:0 | FC 08 Homburg | |||||||||
SG Barockstadt | 2:3 | TSV Steinbach | |||||||||
FSV Luckenwalde | 2:0 | BFC Dynamo | |||||||||
Rot-Weiß Erfurt | 1:1 | Greifswalder FC | |||||||||
FC Bayern II | 2:0 | Schweinfurt 05 | |||||||||
RW Oberhausen | 2:2 | 1.FC Düren | |||||||||
SC Weiche 08 | 2:2 | Drochtersen/A. | |||||||||
Spelle-Venhaus | 0:2 | E. Norderstedt | |||||||||
FC Breitenrain | 1:1 | FC Paradiso | |||||||||
Fremad Amager | 1:3 | Middelfart | |||||||||
Hellerup IK | 4:2 | FA 2000 | |||||||||
Aarhus Fremad | 0:1 | Skive IK | |||||||||
Esbjerg fB | 4:2 | FC Roskilde | |||||||||
Thisted FC | 0:1 | Brabrand IF | |||||||||
Akademisk BK | 2:3 | Nyköbing FC | |||||||||
FC Sion U21 | 1:2 | FC Naters | |||||||||
Vevey-Sports | 3:1 | Pully Football | |||||||||
Sarraz-Eclépens | 1:1 | FC Echallens | |||||||||
Grand-Saconnex | 1:0 | US Terre Sainte | |||||||||
Chaux-de-Fonds | 0:1 | CS Chênois | |||||||||
Meyrin FC | 1:0 | Lausanne II | |||||||||
SV Muttenz | 4:1 | FC Bassecourt | |||||||||
FC Thun U21 | 2:1 | FC Muri | |||||||||
FC Rotkreuz | 0:0 | FC Köniz | |||||||||
FC Münsingen | 0:1 | FC Solothurn | |||||||||
SC YF Juventus | 4:0 | FC Gossau | |||||||||
FC Tuggen | 3:1 | FC Balzers | |||||||||
SV Höngg | 1:0 | FC Kosova | |||||||||
FC Uzwil | 1:2 | FC Linth 04 | |||||||||
Antigua GFC | 3:0 | Comunicaciones | |||||||||
Zacapa | 1:1 | Xelajú | |||||||||
CSD Municipal | 2:1 | Cobán Imperial | |||||||||
Guastatoya | 0:0 | Coatepeque | |||||||||
Cartaginés | 3:4 | Saprissa | |||||||||
SV Heimstetten | 3:2 | FC Ismaning | |||||||||
Kirchheimer SC | 6:0 | 1860 München II | |||||||||
Neudrossenfeld | 2:0 | Regensburg II | |||||||||
Wormatia Worms | 3:1 | Quierschied | |||||||||
A. Ludwigshafen | 1:1 | VfR Baumholder | |||||||||
Mutschelbach | 2:2 | FC Nöttingen | |||||||||
KSV Baunatal | 4:1 | Weidenhausen | |||||||||
FSV Fernwald | 0:1 | Stadtallendorf | |||||||||
1.FC Erlensee | 1:4 | FC Gießen | |||||||||
RW Walldorf | 0:0 | Bayern Alzenau | |||||||||
Mülheimer FC | 3:2 | SF Baumberg | |||||||||
TSV Meerbusch | 0:1 | FC Büderich | |||||||||
SW Essen | 2:0 | Ratingen 04/19 | |||||||||
VfB Hilden | 1:2 | Hamborn 07 | |||||||||
Union Nettetal | 3:1 | KFC Uerdingen | |||||||||
Germ. Teveren | 1:1 | Freialdenhoven | |||||||||
SG Aumund-Veg. | 5:1 | Woltmershausen | |||||||||
TSV Bordesholm | 0:3 | SV Eichede | |||||||||
SV Atlas | 1:0 | BSV Rehden | |||||||||
Lupo-Martini | 3:1 | FSV Schöningen | |||||||||
MTVE Celle | 0:4 | Kickers Emden | |||||||||
SSV Vorsfelde | 1:0 | G. Egestorf/L. | |||||||||
Petro Palayesh | 3:0 | FC KIA | |||||||||
Povazska Byst. | 1:3 | Humenne | |||||||||
Weißkirchen | 1:1 | Ostermiething | |||||||||
FC Gamlitz | 2:3 | Wildon | |||||||||
Lebring | 1:4 | Schladming | |||||||||
VST Völkermarkt | 3:3 | SAK Klagenfurt | |||||||||
ATSV Wolfsberg | 2:1 | SV Kraig | |||||||||
FC Lendorf | 2:2 | Donau Klagenf. | |||||||||
KAC 1909 | 1:0 | SVG Bleiburg | |||||||||
Kematen | 2:1 | Telfs | |||||||||
AKA Tirol U18 | 2:1 | AKA Admira U18 | |||||||||
FC Tavannes | 2:1 | FC Ueberstorf | |||||||||
SC Schöftland | 3:1 | SC Binningen | |||||||||
FC Concordia LS | 1:1 | Ajoie-Monterri | |||||||||
Perlen-Buchr. | 2:1 | Cham II | |||||||||
SC Goldau | 0:2 | FC Sursee | |||||||||
FC Unterstrass | 0:1 | FC Brunnen | |||||||||
FC Thalwil | 1:2 | FC Frauenfeld | |||||||||
FC Bülach | 3:3 | FC Adliswil | |||||||||
FC Weesen | 0:1 | FC Bazenheid | |||||||||
SV Schaffhausen | 6:0 | FC Tägerwilen | |||||||||
AKA Tirol U16 | 1:0 | AKA Admira U16 | |||||||||
Rakow U19 | 0:0 | Jagiellonia U19 | |||||||||
Lech U19 | 3:1 | Lubin U19 | |||||||||
Sandecja U19 | 0:3 | Pogon U19 | |||||||||
Wisla U19 | 1:2 | Legia U19 | |||||||||
MKS Polonia U19 | 3:2 | Wa. Poznan U19 | |||||||||
Ind. Jrs. | 3:2 | Gualaceo SC | |||||||||
Chacaritas FC | 1:0 | Manta FC | |||||||||
Helsingör U19 | 3:2 | SfB-Oure FA U19 | |||||||||
Inter U18 | 4:1 | Empoli U18 | |||||||||
Sassuolo U18 | 0:1 | Milan U18 | |||||||||
Persik | 5:2 | Persikabo 1973 | |||||||||
PERSIB | 0:0 | Bhayangkara FC | |||||||||
Monte Prodeco | 0:0 | Atl Castegnato | |||||||||
Mori S.Stefano | 1:2 | USD Breno | |||||||||
Luparense | 1:2 | Chions | |||||||||
Adriese 1906 | 0:0 | Cjarlins Muzane | |||||||||
Portogruaro | 0:3 | Mestre | |||||||||
Bassano | 4:5 | Montecchio Mag. | |||||||||
Aglianese | 1:2 | Carpi | |||||||||
Progresso | 2:0 | US Corticella | |||||||||
Imolese | 2:0 | Fanfulla | |||||||||
Forlì | 1:3 | Lentigione | |||||||||
Mezzolara | 0:4 | Ravenna | |||||||||
Prato | 1:0 | Sangiuliano | |||||||||
Certaldo | 1:0 | Sant'Angelo | |||||||||
Sammaurese | 1:0 | Victor SM | |||||||||
Reggio Calabria | 5:1 | Akragas | |||||||||
Sancataldese | 0:0 | Canicatti | |||||||||
Portici | 1:1 | Città S.Agata | |||||||||
Licata | 4:0 | Gioiese | |||||||||
Igea Virtus | 3:1 | Casalnuovo | |||||||||
Siracusa | 0:0 | Ragusa | |||||||||
San Luca | 0:0 | Trapani | |||||||||
Acireale | 1:0 | Vibonese | |||||||||
SV Altengamme | 2:2 | ASV Hamburg | |||||||||
V/W Billstedt | 1:2 | SC Condor | |||||||||
SV Curslack-N. | 1:3 | HT 16 Hamburg | |||||||||
Ahrensburg | 3:0 | VfL Lohbrügge | |||||||||
Rahlstedter SC | 2:1 | Concordia II | |||||||||
Delhi FC | 3:1 | Shillong Lajong | |||||||||
Aizawl FC | 4:0 | Ch. Brothers | |||||||||