Arsenal | 2:0 | Luton | |||||||||
Brentford | 0:0 | Brighton |
|
||||||||
Man City | 4:1 | Aston Villa |
|
||||||||
Georgia U16 | 1:0 | Liechtenst. U17 | |||||||||
Malta U16 | 1:0 | Andorra U16 | |||||||||
Columbus | 1:1 | Tigres UANL |
|
||||||||
New England | 0:4 | América |
|
||||||||
B. Leverkusen | 4:0 | F. Düsseldorf |
|
||||||||
Cobresal | 1:1 | Barcelona SC | |||||||||
Millonarios | 1:1 | Flamengo |
|
||||||||
The Strongest | 2:0 | Grêmio |
|
||||||||
Táchira | 0:2 | River Plate |
|
||||||||
Universitario | 2:1 | LDU Quito | |||||||||
Sivasspor | 1:0 | Karagümrük | |||||||||
Kayserispor | 0:2 | Kasimpasa |
|
||||||||
Fenerbahce | 4:2 | Adana Demirspor | |||||||||
Konyaspor | 1:3 | Trabzonspor |
|
||||||||
Heracles Almelo | 5:0 | AZ Alkmaar | |||||||||
FC Utrecht | 5:1 | PEC Zwolle | |||||||||
Heerenveen | 3:3 | Twente FC | |||||||||
Servette FC | 1:2 | Stade-Lausanne |
|
||||||||
FC Zürich | 0:0 | FC Winterthur |
|
||||||||
AE Larisa | 2:2 | APO Levadiakos | |||||||||
AEK Athens B | 3:3 | Makedonikos | |||||||||
PS Kalamata | 0:1 | GS Ilioupolis | |||||||||
Anag. Karditsas | 0:0 | Iraklis | |||||||||
PAOK Salonika B | 4:2 | FS Kozani | |||||||||
Kampaniakos | 0:1 | Eolikos | |||||||||
Panathinaikos B | 3:0 | AO Giouchtas | |||||||||
Olympiacos B | 1:3 | AO Egaleo | |||||||||
Olympiacos | 3:0 | Aris Saloniki | |||||||||
PAOK Salonika | 3:1 | PAS Lamia | |||||||||
Panathinaikos | 2:1 | AEK Athens | |||||||||
Bragantino U20 | 2:2 | Atlético-MG U20 | |||||||||
Ceará U20 | 2:3 | Palmeiras U20 | |||||||||
Goiás EC U20 | 2:1 | Flamengo U20 | |||||||||
Cuiabá U20 | 1:1 | América-MG U20 | |||||||||
Bahia U20 | 0:1 | Atlético-GO U20 | |||||||||
Cruzeiro U20 | 3:1 | Fluminense U20 | |||||||||
Vojvodina | 1:1 | FK Cukaricki | |||||||||
Mladost | 2:0 | Radnicki 1923 | |||||||||
Vozdovac | 2:3 | Partizan | |||||||||
Spartak | 1:2 | Radnicki Nis | |||||||||
Red Star | 2:0 | IMT Belgrad | |||||||||
LAUTP II | 1:4 | LAUTP | |||||||||
PiPS | 0:2 | Ekenäs IF II | |||||||||
Toejoen Veikot | 5:1 | Pato | |||||||||
NK Lokomotiva | 0:1 | HNK Rijeka | |||||||||
Hajduk Split | 0:1 | Dinamo Zagreb | |||||||||
Krumovgrad | 3:2 | Hebar P. | |||||||||
CSKA-Sofia | 1:2 | Loko Plovdiv | |||||||||
Ludogorets | 5:1 | Levski Sofia | |||||||||
ND Gorica | 4:1 | NK Radomlje | |||||||||
FC Koper | 5:6 on pens | NS Mura | |||||||||
TSV Buch | 2:1 | TS Neckarsulm | |||||||||
SG Empfingen | 2:4 AET | Sonnenhof-Gr. | |||||||||
SC Pfullendorf | 3:1 | Konstanz-W. | |||||||||
FC N'roßbach | 1:6 | SF Eisbachtal | |||||||||
VfB Wissen | 4:0 | FC Metternich | |||||||||
FSV Tarforst | 1:2 | Mülheim-Kärlich | |||||||||
SpVgg Wirges | 4:1 | FSG Ehrang/P. | |||||||||
SG Malberg/R. | 4:1 | Ahrweiler BC | |||||||||
Orlando City B | 0:2 | Inter Miami II | |||||||||
Richmond | 5:2 | Bobcats | |||||||||
Charlotte Ind. | 4:3 on pens | SC United Heat | |||||||||
NYCFC II | 4:2 | NY Red Bulls II | |||||||||
Lubbock | 2:0 | FORO SC | |||||||||
Minnesota 2 | 0:2 AET | Michigan Stars | |||||||||
CV Fuego FC | 1:2 | El Farolito | |||||||||
Al-Fateh | 1:0 | Al-Ettifaq | |||||||||
Al-Shabab | 1:0 | Al-Riyadh | |||||||||
Tapatío | 0:0 | Atlante | |||||||||
Cimarrones | 2:1 | Atlético La Paz | |||||||||
Dorados Sinaloa | 1:3 | Oaxaca | |||||||||
Shakhtar D. | 4:1 | Chornomorets | |||||||||
Perth Glory | 1:1 | Sydney FC | |||||||||
Sarajevo U19 | 2:1 | Banja Luka U19 | |||||||||
Dinamo City | 1:0 | KF Teuta | |||||||||
Sharjah FC | 3:4 | Shabab Al-Ahli | |||||||||
Ittihad Kalba | 2:1 | Al-Ain FC | |||||||||
FK Kukësi | 2:0 | KF Tirana | |||||||||
KF Egnatia | 1:0 | KF Vllaznia | |||||||||
Zamalek | postponed | Baladiya | |||||||||
Modern Future | postponed | El Ahly | |||||||||
Cleopatra FC | 1:1 | Zed FC | |||||||||
Ismaily | 2:1 | Smouha | |||||||||
El Gouna | 1:2 | El Mokawloon | |||||||||
Gwangju FC | 2:3 | Incheon Utd. | |||||||||
FC Seoul | 5:1 | Gimcheon Sangmu | |||||||||
Jeju United | 2:0 | Jeonbuk Hyundai | |||||||||
Gangwon FC | 3:0 | Daegu FC | |||||||||
FC Samtredia | 2:0 | Samgurali | |||||||||
FC Telavi | 1:0 | FC Gagra | |||||||||
Dinamo Tbilisi | 2:2 | FC Dila | |||||||||
FC U Craiova | 2:4 on pens | FC Voluntari | |||||||||
U Cluj | 1:0 | FC Hermannstadt | |||||||||
Wisla Kraków | 2:1 | Piast Gliwice | |||||||||
Pogon Szczecin | 2:1 AET | Jagiellonia | |||||||||
SFC Opava | 0:2 | Sparta Prague | |||||||||
Belgrano | 0:0 | Internacional |
|
||||||||
Nacional | 2:3 | Argentinos Jrs. | |||||||||
CS Ameliano | 1:4 | Athletico-PR |
|
||||||||
Racing Club | 1:1 | Corinthians |
|
||||||||
César Vallejo | 0:1 | Defensa | |||||||||
DSV Leoben | 0:3 | Rapid Vienna |
|
||||||||
Forres | 3:1 | Wick Academy | |||||||||
Fiorentina | 1:0 | Atalanta BC | |||||||||
Paris SG | 1:0 | Stade Rennais |
|
||||||||
Ural | 1:0 | Loko Moscow | |||||||||
Baltika | 0:1 | CSKA Moscow | |||||||||
Spartak Moscow | 1:2 | Zenit S-Pb | |||||||||
Vasas FC | 2:5 AET | Paksi FC | |||||||||
Diósgyőr | 0:2 | Ferencváros | |||||||||
Taunton Town | 0:1 | Maidstone | |||||||||
Banbury | 1:2 | Hereford | |||||||||
Ethnikos | 1:2 | Doxa Katokopias | |||||||||
Karmiotissa | 0:0 | AEL Limassol | |||||||||
Othellos Athien | 0:1 | Apol. Limassol | |||||||||
Chonburi FC | 2:0 | Chiangrai Utd. | |||||||||
Khon Kaen Utd. | 4:0 | Police Tero FC | |||||||||
Muangthong Utd. | 5:2 | Uthai Thani | |||||||||
BG Pathum Utd. | 1:1 | Buriram Utd. | |||||||||
Triestina | 1:1 | Atalanta U23 | |||||||||
Juve Next Gen | 2:0 | Virtus Entella | |||||||||
Rimini | 5:0 | Olbia | |||||||||
FC Nantes U19 | 0:1 | Rennes U19 | |||||||||
Vit. Guimarães | 0:1 | FC Porto |
|
||||||||
Tuzlaspor | 1:1 | Ümraniyespor | |||||||||
Adanaspor | 1:0 | Eyüpspor | |||||||||
Altay SK | 0:6 | Bandirmaspor | |||||||||
Kocaelispor | 3:2 | Göztepe | |||||||||
Slovacko U19 | 1:0 | SK Slavia U19 | |||||||||
Zapy | 2:1 | Ml. Boleslav B | |||||||||
FK Indjija | 0:1 | Jedinstvo Ub | |||||||||
Vrsac | 2:3 | Graficar | |||||||||
Mladost GAT | 3:1 | OFK Beograd | |||||||||
Smederevo 1924 | 0:0 | Tekstilac | |||||||||
Radnicki Srem | 2:0 | Kolubara | |||||||||
Macva | 2:1 | RFK Novi Sad | |||||||||
Jedinstvo | 0:2 | FK Decic Tuzi | |||||||||
Arsenal Tivat | 4:2 | Rudar Pljevlja | |||||||||
Mornar Bar | 1:0 | OFK Petrovac | |||||||||
B. Podgorica | 1:2 | Mladost DG | |||||||||
FK Podgorica | 1:0 | FK Berane | |||||||||
Internacional | 0:4 | FK Bokelj | |||||||||
OFK Grbalj | 2:1 | Kom Podgorica | |||||||||
FK Lovcen | 1:0 | FK Iskra | |||||||||
Otrant-Olympic | 2:1 | OSK Igalo | |||||||||
Mash'al | 2:0 | Shurtan | |||||||||
Aral Nukus | 6:0 | Olimpik-Mobiuz | |||||||||
Spartak Trnava | 1:0 | Podbrezova | |||||||||
H. Petah Tikva | 0:1 | H. Beer Sheva | |||||||||
Maccabi Haifa | 1:3 | Maccabi Netanya | |||||||||
Stuttg. Kickers | 1:0 | SG Barockstadt | |||||||||
TSG Balingen | 2:3 | E. Frankfurt II | |||||||||
FC 08 Homburg | 0:3 | SGV Freiberg | |||||||||
Hamburger SV II | 0:0 | SV Meppen | |||||||||
FC Black Stars | 1:2 | Concordia BS | |||||||||
Zacapa | 2:2 | Comunicaciones | |||||||||
Moca FC | 4:0 | Atl. Vega Real | |||||||||
Atlántico | 0:2 | Universidad O&M | |||||||||
Diriangén FC | 7:0 | CD Ocotal | |||||||||
Real Estelí FC | 5:0 | Mun. Jalapa | |||||||||
F. Regensburg | 2:1 | SV Donaustauf | |||||||||
Damash Gilan | 0:1 | Kheybar FC | |||||||||
Naft Gachsaran | 1:1 | Est. Mollasani | |||||||||
Pars Jam | 1:2 | Ario Eslamshahr | |||||||||
SC Lahr | 5:0 | SV Oberachern | |||||||||
SC Schöftland | 1:1 | FC Tavannes | |||||||||
Perlen-Buchr. | 1:2 | FC Sursee | |||||||||
FC Dübendorf | 2:4 | FC Widnau | |||||||||
Tre Fiori | 0:2 | Virtus | |||||||||
Tre Penne | 1:3 | La Fiorita | |||||||||
Manta FC | 0:0 | Vargas Torres | |||||||||
San Antonio FC | 0:0 | Ind. Jrs. | |||||||||
Metta | 0:1 | Daugavpils | |||||||||
RFS | 5:1 | Jelgava | |||||||||
Siroki Brijeg | 1:3 | B. Banja Luka | |||||||||
Sloga Meridian | 0:0 | Zrinjski Mostar | |||||||||
Kitchee | 4:3 | Tai Po | |||||||||
FC Suhareka | 0:1 | FC Ballkani | |||||||||
FC Prishtina | 0:0 | FC Drita | |||||||||
Zira FC | 2:1 | FK Qabala | |||||||||
Lynx Reserve | 0:4 | Mons Calpe Res | |||||||||
Ararat Yerevan | 0:0 | FC Urartu | |||||||||
FC Noah II | 2:2 | Alashkert II | |||||||||
Esbjerg fB U19 | 1:6 | Copenhagen U19 | |||||||||
Bröndby IF U19 | 2:0 | Lyngby BK U19 | |||||||||
Desp. Huíla | 2:0 | SC Cabinda | |||||||||
Aca. Lobito | 2:2 | Malanje | |||||||||
Wiliete SC | 1:2 | GD Interclube | |||||||||
1º de Agosto | 0:0 | CD Lunda Sul | |||||||||
Gozzano | 1:2 | Alcione | |||||||||
Varesina | 0:3 | Pro Palazzolo | |||||||||
Montecchio Mag. | 1:2 | Dolomiti | |||||||||
Stăuceni | 1:4 | Petrocub | |||||||||
Victoria | 1:3 | FC Sheriff | |||||||||
Zimbru Chisinau | 3:0 | Milsami | |||||||||
Tractor | 0:0 | Sepahan | |||||||||
Aluminium Arak | 1:1 | Havadar SC | |||||||||
Moroka Swallows | 1:1 | Orlando Pirates | |||||||||
Golden Arrows | 2:2 | SuperSport Utd. | |||||||||
Chippa United | 2:0 | Cape Town Spurs | |||||||||
TS Galaxy FC | 3:0 | Royal AM | |||||||||
Bengaluru U. | 1:2 | Dempo SC | |||||||||
Oranje FC | 0:2 | SC Bengaluru | |||||||||
Sudeva Delhi | 1:0 | United SC | |||||||||
Kerala Blasters | 2:4 | East Bengal FC | |||||||||