Torino | 3:1 | AC Milan |
|
||||||||
Lecce | 0:2 | Atalanta BC | |||||||||
SC Braga | 0:1 | FC Porto |
|
||||||||
Sporting CP | 3:0 | Chaves | |||||||||
Arouca | 1:3 | Vit. Guimarães |
|
||||||||
Moreirense | 2:1 | Estoril Praia | |||||||||
Boavista | 2:2 | Vizela | |||||||||
CF Estrela | 1:0 | Gil Vicente | |||||||||
Farense | 1:3 | Portimonense | |||||||||
Alavés | 1:0 | Getafe | |||||||||
Al-Ahli | 5:1 | Abha | |||||||||
Al-Taawoun | 1:0 | Al-Shabab | |||||||||
Al-Hazem | 1:1 | Al-Riyadh | |||||||||
Besiktas | 2:2 | Hatayspor | |||||||||
Basaksehir | 0:1 | Trabzonspor |
|
||||||||
C. Rizespor | 0:0 | Kasimpasa |
|
||||||||
Samsunspor | 1:1 | Alanyaspor | |||||||||
Kayserispor | 2:2 | Konyaspor | |||||||||
Ankaragücü | 0:0 | Pendikspor | |||||||||
Gaziantep FK | 3:1 | Karagümrük | |||||||||
Standard Liège | 1:4 | KAA Gent |
|
||||||||
KVC Westerlo | 0:2 | KV Mechelen | |||||||||
Sochi | 2:3 | Krasnodar | |||||||||
Dynamo Moscow | 4:1 | KS Samara | |||||||||
Loko Moscow | 2:0 | Fakel Voronezh | |||||||||
River Plate | 3:0 | Belgrano | |||||||||
Ind. Rivadavia | 0:0 | Godoy Cruz | |||||||||
Heart of Midl. | 3:3 | Rangers | |||||||||
Celtic | 3:2 | St. Mirren | |||||||||
Dundee FC | 1:1 | Kilmarnock FC | |||||||||
Nashville | 1:1 | Atlanta | |||||||||
Al-Duhail SC | 0:1 | Al-Sadd SC | |||||||||
Slaven Belupo | 2:3 | Dinamo Zagreb | |||||||||
NK Rudes | 3:3 | NK Lokomotiva | |||||||||
Slovacko | 1:2 | Slavia Prague | |||||||||
Mlada Boleslav | 0:5 | Sparta Prague | |||||||||
Viktoria Plzen | 1:1 | Banik Ostrava | |||||||||
Dynamo Kyiv | 3:1 | Kryvbas | |||||||||
Grasshoppers | 0:1 | FC Basel |
|
||||||||
Stade-Lausanne | 0:4 | Lausanne-Sport |
|
||||||||
Yverdon Sport | 3:1 | FC Luzern |
|
||||||||
CD Leganés | 2:1 | Sporting Gijón | |||||||||
SD Huesca | 0:3 | Racing | |||||||||
FC Andorra | 1:0 | Burgos CF | |||||||||
Eldense | 0:0 | Levante | |||||||||
CD Tenerife | 0:1 | SD Amorebieta | |||||||||
Esperance | 0:0 | El Ahly | |||||||||
Defensor SC | 0:2 | Peñarol | |||||||||
River Plate | 0:2 | Rampla Jrs | |||||||||
CA Fénix | 1:0 | Progreso | |||||||||
CS U Craiova | 3:2 | Sepsi OSK | |||||||||
CFR Cluj | 5:1 | FCV Farul | |||||||||
Omonia Nikosia | 0:3 | Pafos FC | |||||||||
Olimpia | 2:1 | Guaraní | |||||||||
Tacuary FBC | 0:0 | Libertad | |||||||||
Nacional | 3:1 | 2 de Mayo | |||||||||
Catanzaro | 4:2 AET | Brescia | |||||||||
Bnei Sakhnin | 1:2 | Maccabi Haifa | |||||||||
M. Tel Aviv | 3:0 | H. Beer Sheva | |||||||||
M. Bnei Reineh | 0:1 | Hapoel Haifa | |||||||||
U. de Chile | 1:2 | U. Católica | |||||||||
CD Everton | 1:0 | Copiapó | |||||||||
Cobreloa | 2:2 | CD Iquique | |||||||||
Slask Wroclaw | 2:0 | Radomiak | |||||||||
Piast Gliwice | 1:1 | Jagiellonia | |||||||||
Korona Kielce | 2:0 | Ruch Chorzow | |||||||||
Novorizontino | 0:0 | Coritiba FC |
|
||||||||
Goiás | 4:0 | Botafogo-SP | |||||||||
CRB | 1:0 | Vila Nova FC | |||||||||
Amazonas | 1:1 | Paysandu | |||||||||
Gimcheon Sangmu | 1:0 | Jeju United | |||||||||
Daejeon Hana C. | 0:1 | Incheon Utd. | |||||||||
Avispa Fukuoka | 0:3 | Cerezo Osaka | |||||||||
Sagan Tosu | 0:2 | Nagoya Grampus | |||||||||
Loko Plovdiv | 1:2 | Levski Sofia | |||||||||
CSKA-Sofia | 2:2 | Krumovgrad | |||||||||
CD La Equidad | 2:3 | Deportes Tolima | |||||||||
Once Caldas | 0:0 | Indep. Santa Fe | |||||||||
Wolfsberger AC | 3:1 | WSG Tirol |
|
||||||||
Blau Weiss Linz | 1:2 | Austria Vienna |
|
||||||||
SCR Altach | 2:2 | A. Lustenau |
|
||||||||
Bolton | 0:2 | Oxford United | |||||||||
QD West Coast | 3:5 | SH Port | |||||||||
IMT Belgrad | 2:1 | Vozdovac | |||||||||
Radnik | 0:0 | Spartak | |||||||||
Radnicki Nis | 1:2 | Javor-Matis | |||||||||
Zelez. Pancevo | 3:1 | Novi Pazar | |||||||||
Aktobe | 0:0 | Ordabasy | |||||||||
Atyrau | 1:0 | FC Astana | |||||||||
Kaysar | 1:0 | FC Zhenis | |||||||||
Fehérvár | 0:0 | Diósgyőr | |||||||||
Puskás AFC | 4:1 | Debrecen | |||||||||
Paksi FC | 2:1 | Kisvárda | |||||||||
Sport. Cristal | 5:1 | Unión Comercio | |||||||||
MSK Zilina | 2:3 | Dunajska Streda | |||||||||
Slo. Bratislava | 5:1 | Ruzomberok | |||||||||
Spartak Trnava | 5:0 | Podbrezova | |||||||||
Catania | 0:1 | Atalanta U23 | |||||||||
Casertana | 1:3 | Juve Next Gen | |||||||||
Benevento | 2:1 | Triestina | |||||||||
LR Vicenza | 0:0 | Taranto | |||||||||
Carrarese | 1:2 | Perugia | |||||||||
Dinamo Makhach. | 2:0 | Rodina Moscow | |||||||||
Chernomorets N. | 0:2 | Enisey | |||||||||
Sabah FK | 2:0 | Sumgayit | |||||||||
FK Sabail | 0:3 | Neftchi Baku | |||||||||
Kapaz PFK | 0:1 | Zira FC | |||||||||
CS Emelec | 0:1 | CD Macará | |||||||||
Libertad FC | 0:2 | CD El Nacional | |||||||||
Dep. Cuenca | 5:2 | Imbabura SC | |||||||||
ADO Den Haag | 2:2 | De Graafschap | |||||||||
FC Dordrecht | 0:1 | FC Emmen | |||||||||
Central Coast | 0:0 | Sydney FC | |||||||||
Wellington | 1:2 AET | Melbourne | |||||||||
Suwon Bluewings | 0:1 | Bucheon FC | |||||||||
Seoul E-Land | 1:2 | Jeonnam Dragons | |||||||||
Ansan Greeners | 0:0 | Cheongju FC | |||||||||
Johor DT | 3:1 | N. Sembilan FC | |||||||||
Selangor FC | 1:0 | KDA FC | |||||||||
Perak | 2:3 | PDRM FC | |||||||||
NK Radomlje | 1:1 | NK Celje | |||||||||
NK Aluminij | 1:3 | NK Domzale | |||||||||
NS Mura | 1:2 | NK Rogaska | |||||||||
FC Ashdod | 3:1 | H. Jerusalem | |||||||||
Hapoel Hadera | 0:1 | Hapoel Tel Aviv | |||||||||
FC Sheriff | 2:1 | Balti | |||||||||
Petrocub | 4:1 | Zimbru Chisinau | |||||||||
Milsami | 1:1 | Dacia Buiucani | |||||||||
Uthai Thani | 0:2 | Buriram Utd. | |||||||||
Muangthong Utd. | 6:0 | Chonburi FC | |||||||||
PT Prachuap FC | 1:0 | Chiangrai Utd. | |||||||||
Trat FC | 2:2 | Lamphun Warrior | |||||||||
Go Ahead U21 | 1:4 | Feyenoord U21 | |||||||||
PEC Zwolle U21 | 1:2 | Groningen U21 | |||||||||
NEC U21 | 1:3 | FC Twente U21 | |||||||||
SC Cambuur U21 | 3:1 | Graafschap U21 | |||||||||
Nacional Potosí | 1:0 | Real Santa Cruz | |||||||||
Club Blooming | 1:0 | CDSA Bulo | |||||||||
Club San José | 2:2 | Ind. Petrolero | |||||||||
GKS Katowice | 5:2 | Wisla Kraków | |||||||||
Z. Sosnowiec | 1:2 | Miedz Legnica | |||||||||
Gornik Leczna | 1:3 | Stal Rzeszow | |||||||||
KF Llapi | 0:1 | FC Ballkani | |||||||||
SC Gjilani | 2:1 | FC Drita | |||||||||
FC Malisheva | 7:4 | KF Liria | |||||||||
FC Prishtina | 5:0 | KF Fushë Kosova | |||||||||
Feronikeli 74 | 3:2 | KF Dukagjini | |||||||||
Karpaty Lviv | 3:3 | Livyi Bereg | |||||||||
Epicentr | 1:3 | Ingulets | |||||||||
Prykarpattya | 1:0 | Viktoriya | |||||||||
Agrobiznes | 3:1 | SK Poltava | |||||||||
Kudrivka-Nyva | 1:1 | FSK Mariupol | |||||||||
Feirense | 1:1 | Länk FCV | |||||||||
Graficar | 1:1 | OFK Beograd | |||||||||
Macva | 2:2 | FK Indjija | |||||||||
Radnicki Srem | 0:1 | Jedinstvo Ub | |||||||||
Smederevo 1924 | 1:1 | Tekstilac | |||||||||
Panevezys | 0:2 | Hegelmann | |||||||||
FK TransINVEST | 1:3 | FA Siauliai | |||||||||
Rabotnicki | 0:2 | Shkendija | |||||||||
Struga | 1:2 | FC Shkupi | |||||||||
Brera Strumica | 5:3 | Makedonija | |||||||||
Voska Sport | 1:1 | Gostivar | |||||||||
Bregalnica Stip | 1:1 | Sileks | |||||||||
Vardar | 2:2 | Tikves | |||||||||
PERSIB | 3:0 | Bali United |
|
||||||||
Gomel | 0:0 | Torpedo Zhodino | |||||||||
FK Minsk | 1:2 | Vitebsk | |||||||||
Naftan | 2:1 | Dnepr Mogilev | |||||||||
Kosice | 2:0 | Michalovce | |||||||||
FC ViOn | 2:2 | AS Trencin | |||||||||
Banska Bystrica | 2:2 | Skalica | |||||||||
El Paso | 1:2 | Memphis 901 | |||||||||
Switchbacks FC | 3:1 | Rhode Island FC | |||||||||
FC Dila | 2:1 | Dinamo Tbilisi | |||||||||
Samgurali | 4:0 | FC Samtredia | |||||||||
Ahly Sfaxien | 0:1 | ES Sahel | |||||||||
Union Magdalena | 2:0 | Cúcuta Dep. | |||||||||
Quindío | 1:1 | Llaneros FC | |||||||||
Alianza UDH | 3:1 | FC San Marcos | |||||||||
Zrinski Osjecko | 1:0 | NK Sesvete | |||||||||
NK Orijent 1919 | 2:2 | NK Solin | |||||||||
Cibalia | 1:1 | NK Jarun | |||||||||
FK Andijon | 1:1 | Metallurg Bk. | |||||||||
Qizilqum | 2:4 | FC Olympic | |||||||||
Rentistas | 0:1 | Cerrito | |||||||||
CSyD Cooper | 1:1 | Club Oriental | |||||||||
Roma U19 | 4:1 | Bologna U19 | |||||||||
Empoli U19 | 0:0 | Lazio U19 | |||||||||
Inter U19 | 2:0 | Atalanta U19 | |||||||||
Frosinone U19 | 0:0 | Juventus U19 | |||||||||
LC Sailors | 3:1 | Young Lions | |||||||||
Albirex N. (S) | 1:0 | Hougang Utd. | |||||||||
Viettel FC | 2:1 | Nam Dinh FC | |||||||||
Binh Dinh FC | 1:1 | Hai Phong FC | |||||||||
SLNA FC | 2:1 | Khanh Hoa FC | |||||||||
Southern | 0:3 | Kitchee | |||||||||
RCFC | 1:1 | Tai Po | |||||||||
Deportes Temuco | 0:1 | AC Barnechea | |||||||||
La Serena | 3:0 | San Felipe | |||||||||
Degerfors | 4:1 | Örgryte | |||||||||
Skövde AIK | 1:0 | Östersund | |||||||||
IK Oddevold | 1:1 | Brage | |||||||||
AC Horsens | 1:1 | B.93 | |||||||||
Western Springs | 1:1 | Eastern Suburbs | |||||||||
Auckland United | 2:2 | Manurewa | |||||||||
Melville | 1:0 | Bay Olympic | |||||||||
West Coast | 2:2 | East Coast Bays | |||||||||
Tauranga City | 1:0 | Hamilton W. | |||||||||
Bashund. Kings | 2:2 | Bangl. Police | |||||||||
Fortis FC | 0:0 | Sheikh Jamal | |||||||||
B. Podgorica | 0:1 | Mornar Bar | |||||||||
Sutjeska Niksic | 0:1 | FK Decic Tuzi | |||||||||
Jedinstvo | 4:2 | OFK Petrovac | |||||||||
Arsenal Tivat | 3:1 | Mladost DG | |||||||||
FK Jezero | 2:1 | Rudar Pljevlja | |||||||||
Petone | 1:5 | Olympic | |||||||||
Western Suburbs | 2:1 | Phoenix Res. | |||||||||
Miramar Rangers | 4:3 | Wat. Karori | |||||||||
N. Wellington | 2:3 | Napier City | |||||||||
Island Bay | 4:3 | Stop Out | |||||||||
Dep. La Guaira | 2:1 | I. de Barinas | |||||||||
Forge FC | 1:2 | Vancouver FC | |||||||||
Pacific FC | 0:1 | Atl. Ottawa | |||||||||
Ludogorets II | 1:4 | Spartak Varna | |||||||||
Sportist Svoge | 1:0 | Chern. Burgas | |||||||||
Litex Lovech | 2:2 | Maritsa | |||||||||
C. Balchik | 2:0 | Dunav | |||||||||
Spartak Pleven | 0:1 | Belasitsa | |||||||||
CSKA 1948 II | 3:1 | Bdin Vidin | |||||||||
JK Tammeka | 1:2 | Paide | |||||||||
Kalju FC | 3:0 | Kuressaare | |||||||||
JK Trans Narva | 1:3 | FC Flora | |||||||||
UD Sanse | 1:0 AET | Rayo Cantabria | |||||||||
Barakaldo CF | 1:0 | CD Atl. Paso | |||||||||
Charlotte Ind. | 1:4 | Union Omaha | |||||||||
CV Fuego FC | 0:2 | Knoxville | |||||||||
Inverness CT | 2:3 | Hamilton Acad. | |||||||||
Selwyn | 1:5 | Christchurch | |||||||||
Cashmere Tech | 3:0 | Nomads | |||||||||
Coastal Spirit | 2:1 | Dunedin C.R. | |||||||||
FC Twenty 11 | 1:6 | Uni Canterbury | |||||||||
Tauro FC | 2:1 | San Francisco | |||||||||
San Miguel | 2:1 | Dep. Maipú | |||||||||
Talleres RE | 0:0 | CA Güemes | |||||||||
Berekum Chelsea | 2:1 | Asante Kotoko | |||||||||
Legon Cities FC | 2:1 | Great Olympics | |||||||||
Nakhonsi Utd. | 1:1 | Rayong FC | |||||||||
Clermont B | 5:2 | Olymp. Lyon B | |||||||||
Saint-Étienne B | 3:0 | Chassieu Déci. | |||||||||
Sandefjord II | 4:2 | IK Start II | |||||||||
HN Billows | 0:3 | SJZ Gongfu | |||||||||
GD GZ-Power | 0:1 | WX Wugo | |||||||||
SX Union | 8:7 on pens | GuaZ FC | |||||||||
LF Glory City | 5:3 on pens | HLJ Ice City | |||||||||
SZ Jixiang | 0:1 | NJ City | |||||||||
NK Tolmin | 0:0 | ND Gorica | |||||||||
Beltinci | 6:2 | NK Fuzinar | |||||||||
NK Triglav | 1:2 | NK Dekani | |||||||||
Belshina | 1:3 | Niva Dolbizno | |||||||||
Slonim | 2:3 | Molodechno | |||||||||
FK Lida | 1:5 | Shakhter 2 S. | |||||||||
ABFF U17 | 2:0 | FK Baranovichi | |||||||||
Dinamo 2 | 1:2 | BATE 2 Borisov | |||||||||
RC Lens B | 0:1 | Valenciennes B | |||||||||
LOSC Lille B | 2:2 | US Chantilly | |||||||||
IC de Croix | 4:0 | Barœul | |||||||||
Petro Luanda | 3:2 | Kabuscorp SC | |||||||||
Malanje | 0:1 | Wiliete SC | |||||||||
C.R.D. Libolo | 4:2 | SC Cabinda | |||||||||
Caernarfon | 3:1 | Penybont | |||||||||
Volta Redonda | 2:1 | Náutico | |||||||||
CSA | 0:0 | Sampaio-MA | |||||||||
Vojvodina U19 | 0:2 | Red Star U19 | |||||||||
Midtjylland U19 | 3:2 | Bröndby IF U19 | |||||||||
Aalborg BK U19 | 1:1 | Nordsjaell. U19 | |||||||||
Aarhus GF U19 | 4:4 | Sönderjyske U19 | |||||||||
Randers FC U19 | 1:4 | Esbjerg fB U19 | |||||||||
Lech Poznan II | 0:1 | Sandecja | |||||||||
Olimpia Grudz. | 0:1 | KKS Kalisz | |||||||||
Olimpia Elblag | 1:3 | Polonia Bytom | |||||||||
Pogon Siedlce | 2:3 | Chojniczanka | |||||||||
Montpellier B | 2:1 | USC Corte | |||||||||
IL Hødd II | 0:1 | Aalesund II | |||||||||
AE Kifisias U19 | postponed | Olympiacos U19 | |||||||||
PAOK U19 | postponed | PAS U19 | |||||||||
Panetolikos U19 | postponed | Aris U19 | |||||||||
AEK Athens U19 | postponed | PAO U19 | |||||||||
Atromitos U19 | postponed | OFI Crete U19 | |||||||||
PAS Lamia U19 | postponed | Panserraik. U19 | |||||||||
Ast.Tripoli U19 | postponed | Volos NPS U19 | |||||||||
TPS | 1:4 | FC KTP | |||||||||
JIPPO | 2:0 | Käpylän Pallo | |||||||||
Jeonbuk Reserve | 1:2 | Geoje Citizen | |||||||||
Jinju Citizen | 2:2 | Pyeongchang Utd | |||||||||
Seoul Jungnang | 1:1 | Pyeongtaek C. | |||||||||
Hekari United | 2:3 | Rewa FA | |||||||||
Murata | 2:3 AET | Tre Penne | |||||||||
Dalvík/Reynir | 0:0 | Fjölnir | |||||||||
Leiknir | 1:0 | ÍR | |||||||||
Thróttur | 0:1 | Njardvík | |||||||||
Genêts Anglet | 1:0 | G. Bordeaux B | |||||||||
Pau FC B | 1:2 | US Colomiers | |||||||||
FC Nantes B | 2:2 | Fontenay | |||||||||
Châtaigneraie | 2:4 | Stade Laval B | |||||||||
Niort B | 0:2 | St-Philibert | |||||||||
Stade Reims B | 3:1 | Troyes B | |||||||||
US Sarre-Union | 1:4 | R. Strasbourg B | |||||||||
FCM Troyes | 2:3 | AS Nancy B | |||||||||
FC Metz B | 4:0 | Reims Sainte-A. | |||||||||
Rennes B | 4:1 | Vannes | |||||||||
Briochin B | 2:4 | Plabennec | |||||||||
São José-SP | 0:0 | Inter Limeira | |||||||||
Santo André | 1:1 | Água Santa-SP | |||||||||
Ipatinga | 2:0 | Real Noroeste | |||||||||
Juazeirense-BA | 0:2 | CS Esportiva | |||||||||
Patrocinense | 1:2 | Maringá | |||||||||
Porto Velho | 2:0 | Manaus FC | |||||||||
Atlético-CE | 1:0 | Maracanã | |||||||||
West Sydney II | 2:5 | Marc. Stallions | |||||||||
NWS Spirit | 0:2 | APIA Leichhardt | |||||||||
Hills United | 0:2 | Blacktown City | |||||||||
St George FC | 3:1 | Sutherland | |||||||||
Manly United | 2:1 | Wolves FC | |||||||||
St. George FA | 2:1 | Sydney United | |||||||||
Volendam U21 | 1:4 | NAC Breda U21 | |||||||||
Dordrecht U21 | 1:9 | Willem II U21 | |||||||||
ADO U21 | 1:0 | Heerenveen U21 | |||||||||
Roda JC U21 | 2:0 | Vitesse U21 | |||||||||
Napoli U19 | 10:11 on pens | Udinese U19 | |||||||||
Parma U19 | 1:2 AET | Ascoli U19 | |||||||||
Venezia U19 | 6:4 on pens | Pisa U19 | |||||||||
Benevento U19 | 1:0 | AlbinoLeffe U19 | |||||||||
Alessandria U19 | 3:1 | Crotone U19 | |||||||||
Davao Aguilas | 1:1 | One Taguig | |||||||||
Stallion Laguna | 6:1 | Mendiola 1991 | |||||||||
Maharlika | 3:1 | Garelli United | |||||||||
Austin FC II | 7:6 on pens | Kansas City II | |||||||||
Kongsvinger II | 0:0 | Fredrikstad II | |||||||||
Fyllingsdalen | 1:1 | Innstranda | |||||||||
1.SC Znojmo | 0:2 | Banik Ostrava B | |||||||||
Rosice | 1:1 | Slovacko B | |||||||||
Tatran Bohunice | 0:4 | Frydek-Mistek | |||||||||
Domazlice | 2:1 | C. Budejovice B | |||||||||
Motorlet Prague | 3:0 | Kraluv Dvur | |||||||||
Karlovy Vary | 1:2 | Povltavska FA | |||||||||
Slovan Velvary | 2:0 | Banik Most-Sous | |||||||||
Prepere | 1:2 | Zivanice | |||||||||
Vojvodina U17 | 4:1 | Red Star U17 | |||||||||
Kiker U17 | 1:4 | Jagodina U17 | |||||||||
SR Colmar | 1:0 | AJ Auxerre B | |||||||||
UF Mâcon | 0:1 | FR Haguenau | |||||||||
Bourg-en-Bresse | 5:3 | Saint-Quentin | |||||||||
US Créteil-L | 1:3 | Wasquehal | |||||||||
AS Furiani | 0:1 | FC Fleury 91 | |||||||||
FC 93 Bobigny | 1:0 | EFAFC | |||||||||
Racing Besançon | 1:1 | ASC Biesheim | |||||||||
Nueva Esparta | 0:1 | Anzoátegui | |||||||||
Marítimo | 4:0 | Fundación AIFI | |||||||||
Yaracuyanos | 1:2 | Héroes Falcón | |||||||||
FC Onor | 2:3 | Alashkert II | |||||||||
Ferr. Nampula | 3:0 | UD Songo | |||||||||
Punjab FC U21 | 3:2 | East Bengal U21 | |||||||||
Angers SCO B | 1:4 | Saint-Pryvé FC | |||||||||
Bourges Foot 18 | 0:1 | La Roche Vendée | |||||||||
Angoulême CFC | 1:2 | Paris 13 Atl. | |||||||||
Trélissac FC | 0:2 | SO Romorantin | |||||||||
Lafnitz II | 3:2 | SV Tillmitsch | |||||||||
FA 2000 | 2:1 | Fremad Amager | |||||||||
Brabrand IF | 2:1 | Skive IK | |||||||||
CS Mainvilliers | 0:1 | AC Ajaccio B | |||||||||
Ste. Geneviève | 2:0 | SC Bastia B | |||||||||
US Orléans B | 2:2 | Linas-Montlhéry | |||||||||
Le Havre B | 2:1 | ASVH Villers Ho | |||||||||
SU Dives | 2:2 | QRM B | |||||||||
FC Saint-Lô | 0:1 | SM Caen B | |||||||||
Almere City U23 | 0:2 | Rijnsburgse B. | |||||||||
Sparta U21 | 2:2 | Excelsior M | |||||||||
Quick Boys | 4:1 | GVVV | |||||||||
FC Lisse | 2:1 | Koninklijke HFC | |||||||||
Noordwijk | 2:2 | Scheveningen | |||||||||
HHC Hardenberg | 1:2 | AFC Amsterdam | |||||||||
Barqchi | 1:2 | FC Regar-TadAZ | |||||||||
FK Istaravshan | 2:1 | Vakhsh | |||||||||
MSK Zilina U19 | 2:1 | Michalovce U19 | |||||||||
Ruzomberok U19 | 1:2 | Podbrezova U19 | |||||||||
Tatran P. U19 | 1:0 | Trnava U19 | |||||||||
Petrzalka U19 | 3:0 | Kosice U19 | |||||||||
MFK Dukla U19 | 0:0 | FK Pohronie U19 | |||||||||
NK Osijek U19 | 3:0 | HNK Gorica U19 | |||||||||
Mladost U19 | 0:1 | Istra 1961 U19 | |||||||||
NK Sesvete U19 | 3:4 | NK Rudes U19 | |||||||||
HNK Sibenik U19 | 0:0 | Hajduk U19 | |||||||||
HNK Rijeka U19 | 1:2 | Dugopolje U19 | |||||||||
Aarhus Fremad | 2:0 | Esbjerg fB | |||||||||
FC Roskilde | 0:0 | Middelfart | |||||||||
Valmiera II | 4:0 | Mārupes SC | |||||||||
Tukums II | 0:4 | Super Nova | |||||||||
RFS II | 3:0 | Riga II | |||||||||
AFA Olaine | 1:1 | FK Smiltene | |||||||||
EA Guingamp B | 2:3 | US Saint-Malo | |||||||||
US Boulogne | 2:4 | Lorient B | |||||||||
Dinan Léhon | 2:1 | Stade Briochin | |||||||||
Borgo | 3:4 | Racing CFF | |||||||||
Toulouse B | 1:2 | Fréjus-St-Raph. | |||||||||
Le Puy Foot | 1:1 | Hyères 83 | |||||||||
Chamalières | 2:2 | SC Toulon | |||||||||
Gornik II | 2:1 | Jelenia Gora | |||||||||
Carina Gubin | 2:0 | Odra Bytom | |||||||||
Gwarek T.G. | 1:1 | Stilon | |||||||||
Gornik Polk. | 2:0 | Zielona Gora | |||||||||
LZS Starowice | 1:4 | Unia Turza | |||||||||
Pniowek P. | 2:1 | MKS Kluczbork | |||||||||
Goczalkowice | 3:1 | Sleza Wroclaw | |||||||||
Víkingur II | 3:1 | FC Suduroy | |||||||||
B71 Sandoy | 1:1 | TB Tvøroyri | |||||||||
HB Tórshavn II | 0:3 | KÍ II | |||||||||
NSÍ II | 2:2 | B36 II | |||||||||
FC Hoyvík | 0:5 | AB Argir | |||||||||
Everton U18 | 8:0 | Newcastle U18 | |||||||||
BSC YB U19 | 8:0 | St. Gallen U19 | |||||||||
Eskilsminne IF | 0:3 | Torslanda IK | |||||||||
Oskarshamns AIK | 1:1 | Ängelholms FF | |||||||||
Falkenbergs FF | 5:0 | Torns IF | |||||||||
Bourges B | 2:1 | Châteauroux B | |||||||||
Dijon FCO B | 2:0 | FC Gueugnon | |||||||||
FC Vesoul | 1:2 | FC Sochaux B | |||||||||
FC Wil II | 1:2 | FC Thalwil | |||||||||
KF Dardania SG | 1:2 | FC Bülach | |||||||||
Rapperswil II | 5:0 | FC Tägerwilen | |||||||||
FC Bazenheid | 0:1 | SV Schaffhausen | |||||||||
FC Lachen | 0:1 | Chur 97 | |||||||||
FC Uster | 2:0 | FC Adliswil | |||||||||
FC Weesen | 3:3 | FC Dübendorf | |||||||||
Kochi Utd. | 0:1 | Reilac Shiga | |||||||||
MinebeaMitsumi | 0:1 | Tiamo Hirakata | |||||||||
Briobe. Urayasu | 0:1 | Honda FC | |||||||||
Helsingör U19 | 6:1 | HB Köge U19 | |||||||||
Naesby BK U19 | 1:4 | Viborg FF U19 | |||||||||
Hobro IK U19 | 1:0 | Roskilde U19 | |||||||||
Kolding IF U19 | 1:0 | B.93 U19 | |||||||||
Hvidovre IF U19 | 1:5 | IF Lyseng U19 | |||||||||
Akademisk U19 | 2:1 | AC Amager A U19 | |||||||||
Kamigaku HS | 2:2 | Vissel U18 | |||||||||
Fagiano U18 | 1:1 | Josei HS | |||||||||
Capo FC | 0:2 | Irvine Zeta | |||||||||
FC Suduroy II | 0:3 | EB/S II | |||||||||
B68 Toftir II | 4:0 | AB Argir II | |||||||||
ÍF II | 3:0 | Víkingur III | |||||||||
TB Tvöroyri II | 3:4 | Skála IF II | |||||||||
KÍ III | 4:3 | Royn | |||||||||
MB Midvágur | 0:2 | 07 Vestur II | |||||||||
Kremin 2 | 0:3 | Lokomotyv Kyiv | |||||||||
FK Kudrivka | 1:2 | Karpaty 2 Lviv | |||||||||
Antlers U18 | 1:0 | Shohei HS | |||||||||
RKU Kashiwa HS | 2:1 | Frontale U18 | |||||||||
Yokohama FC U18 | 2:1 | Maebashi Ik. HS | |||||||||
FC AWJ | 0:0 | Hannan Uni Club | |||||||||
Lagend Shiga | 0:1 | Asuka FC | |||||||||
Cen.Cuo. Harima | 3:1 | Moriyama Sam. | |||||||||
MaPS U19 | 4:2 | VPS U19 | |||||||||
KOPSE U19 | 4:1 | Pöxyt U19 | |||||||||
Tikka U19 | 2:4 | Ilves U19 | |||||||||
KuPS U19 | 1:1 | HJK U19 | |||||||||
Steinbach II | 6:1 | Niedernhausen | |||||||||
SF/BG Marburg | 3:0 | RSV Weyer | |||||||||
SG Walluf | 5:0 | TuS Hornau | |||||||||
FC Waldbrunn | 1:2 | TuBa Pohlheim | |||||||||
FC Dorndorf | 0:5 | SV Zeilsheim | |||||||||
FC Burgsolms | 1:0 | RW Hadamar | |||||||||
Unia Tarnow | 2:3 | Czarni Polaniec | |||||||||
Wieczysta | 1:0 | Swidniczanka | |||||||||
NKP Podhale | 5:1 | Sokol Sieniawa | |||||||||
KSZO Ostrowiec | 2:0 | Star St. | |||||||||
Orleta R.P. | 1:2 | Karpaty Krosno | |||||||||
Blauw Geel '38 | 3:0 | TEC | |||||||||
Höttur/Huginn | 3:2 | KFG | |||||||||
Selfoss | 2:1 | KFA | |||||||||
Reynir S | 0:5 | Völsungur ÍF | |||||||||
Víkingur Ó. | 2:0 | Thróttur Vogum | |||||||||
SX TYUT Yida | 2:3 | NJ Tehu | |||||||||
QD May Wind | 0:0 | SH Second | |||||||||
JS Landhouse D. | 2:1 | SH Mitsubishi | |||||||||
WH Juxing Sh. | 2:5 | QD Quick Boy | |||||||||
IF Karlstad | 2:1 | IFK Stocksund | |||||||||
Täby FK | 1:4 | Örebro Syr. | |||||||||
OFK Grbalj | 3:2 | FK Iskra | |||||||||
Internacional | 2:9 | Kom Podgorica | |||||||||
FK Podgorica | 3:7 | FK Bokelj | |||||||||
FK Lovcen | 2:0 | OSK Igalo | |||||||||
Otrant-Olympic | 6:0 | FK Berane | |||||||||
CD Rincón | 2:0 | Sol de Mayo | |||||||||
Wa. Poznan U19 | 1:0 | Rakow U19 | |||||||||
Wisla U19 | 2:3 | Odra Opole U19 | |||||||||
Jagiellonia U19 | 2:1 | Korona U19 | |||||||||
Sarajevo U19 | 3:0 | Zeljeznicar U19 | |||||||||
Sloboda T U19 | 6:3 | Bijeljina U19 | |||||||||
Tuzla City U19 | 0:1 | Banja Luka U19 | |||||||||
FK Krupa U19 | 0:3 | S. Brijeg U19 | |||||||||
Zvijezda 09 U19 | 2:0 | V. Mostar U19 | |||||||||
Zr. Mostar U19 | 4:0 | Kozara U19 | |||||||||
FC Rodange 91 | 5:2 | Jeunesse Canach | |||||||||
Berbourg | 0:0 | Weiler | |||||||||
Longford Town | 1:1 | Athlone Town | |||||||||
Mariehamn II | 0:4 | KaaPo | |||||||||
Loiske | 2:3 | AC Estudiantes | |||||||||
TP-49 | 3:3 | Pato | |||||||||
Peimari United | 1:1 | SalPa II | |||||||||
Kalev U21 | 4:0 | FC Elva | |||||||||
Tokyo Int'l Uni | 0:2 | Tsukuba FC | |||||||||
Esperanza SC | 1:0 | Sakai Trin. | |||||||||
Coedo Kawagoe | 1:3 | RKD Ryugasaki | |||||||||
Yokohama Takeru | 1:1 | Av. Kawaguchi | |||||||||
Laran. Kyoto | 1:1 | Kobe FC | |||||||||
AC Middlerange | 0:3 | OKFC | |||||||||
Busan Trans. C. | 2:1 | Pocheon Citizen | |||||||||
Hwaseong FC | 1:0 | Ulsan Citizen | |||||||||
Changwon FC | 2:2 | Siheung City | |||||||||
Paju Citizen | 1:1 | Yangpyeong FC | |||||||||
Manningham | 1:4 | Oakleigh Cannon | |||||||||
St Albans | 3:5 | Melbour. Sharks | |||||||||
Hume City FC | 0:0 | Dand. Thunder | |||||||||
FC Nomme U17 | 3:0 | FC Tallinn U17 | |||||||||
FC Flora U17 | 6:0 | Kalju FC U17 | |||||||||
FC Flora U16 | 0:7 | Kalev U17 | |||||||||
Levadia U17 | 11:0 | FC Phoenix U17 | |||||||||
Tammeka U17 | 2:0 | JK Vaprus U17 | |||||||||
AKA Austria U16 | 3:1 | Vorarlberg U16 | |||||||||
OsPa | 4:0 | KePS | |||||||||
HauPa | 2:0 | Kajaanin Haka | |||||||||
Rollon Pojat | 6:0 | Villan Pojat | |||||||||
AKA Austria U18 | 3:1 | Vorarlberg U18 | |||||||||
Twente U18 | 2:2 | Eindhoven U18 | |||||||||
ADO U18 | 3:2 | Heerenveen U18 | |||||||||
Anker Wismar | 4:1 | SC Staaken | |||||||||
Dyn. Schwerin | 4:1 | TuS Makkabi | |||||||||
Optik Rathenow | 0:4 | TSG Neustrelitz | |||||||||
Neubrandenburg | 4:4 | SV Pastow | |||||||||
Warnemünde | 2:5 | FSV Bentwisch | |||||||||
Siedenbollentin | 2:1 | Torgelow-Ueck. | |||||||||
FC Förderkader | 0:4 | Güstrower SC | |||||||||
FCM Schwerin | 4:0 | TSV Stralsund | |||||||||
Toukolan Teräs | 2:0 | PPJ/Ruoholahti | |||||||||
FC Espoo | 4:1 | VJS II | |||||||||
Ponnistus | 0:4 | Atletico Malmi | |||||||||
Haldensleber SC | 3:0 | SV Dessau 05 | |||||||||
SSV Gardelegen | 0:3 | SC Bernburg | |||||||||
MSC Preussen | 1:0 | Tangermünde | |||||||||
FSV Schöningen | 1:2 | Arm. Hannover | |||||||||
Lupo-Martini | 3:1 | MTVE Celle | |||||||||
Heeslinger SC | 2:1 | Ramlingen-E. | |||||||||
Kickers Emden | 4:1 | SSV Vorsfelde | |||||||||
VfL Oldenburg | 1:4 | TuS Bersenbrück | |||||||||
BW Bornreihe | 1:7 | STK Eilvese | |||||||||
Stadtallendorf | 1:1 | SC Waldgirmes | |||||||||
TuS Dietkirchen | 6:3 | Weidenhausen | |||||||||
SV Steinbach | 3:2 | 1.FC Erlensee | |||||||||
Vikt. Griesheim | 2:1 | Bayern Alzenau | |||||||||
TSV Wetschen | 0:1 | SV Bavenstedt | |||||||||
VfL Bückeburg | 2:1 | OSV Hannover | |||||||||
VfR Evesen | 3:2 | FC Eldagsen | |||||||||
Halvestorf/H. | 3:2 | 1.FC Sarstedt | |||||||||
Pallo-Kerho 37 | 1:1 | LehPa | |||||||||
Purha | 4:3 | Pallo-Kissat | |||||||||
RoPS | 4:2 | FC Vaajakoski | |||||||||
Kokkolan PV | 1:0 | KuPS II | |||||||||
Espoon PS | 2:0 | FC Jazz | |||||||||
Vaasa IFK | 0:5 | HJK Klubi 04 | |||||||||
MYPA | 2:3 | FC Kiffen | |||||||||
Atlantis FC II | 4:2 | PEPO | |||||||||
Reipas Lahti | 1:1 | Grankulla IFK | |||||||||
FC Sion U19 | postponed | FC Thun U19 | |||||||||
Ajax U17 | 8:1 | PEC Zwolle U17 | |||||||||
ADO U17 | 4:1 | PSV U17 | |||||||||
Utrecht U17 | 2:1 | Volendam U17 | |||||||||
AZ U17 | 2:3 | Feyenoord U17 | |||||||||
TuS Neetze | 0:3 | LSK Hansa | |||||||||
MTV Soltau | 1:7 | FC Cuxhaven | |||||||||
Zr. Mostar U17 | 3:1 | Sarajevo U17 | |||||||||
Banja Luka U17 | 1:3 | Zeljeznicar U17 | |||||||||
S.Meridian U17 | 6:3 | S. Brijeg U17 | |||||||||
SexyPöxyt | 0:3 | FC Honka | |||||||||
HJS | 1:1 | VJS Vantaa | |||||||||
Midleton | 3:0 | St. Francis FC | |||||||||
Maynooth | 1:4 | Gorey Rangers | |||||||||
Corinthians | 4:5 | Cobh Wanderers | |||||||||
Andelsbuch | 2:2 | Lauterach | |||||||||
FC Hard | 1:0 | Rotenberg | |||||||||
Hörbranz | 2:1 | SV Lochau | |||||||||
Alberschwende | 2:2 | FC Egg | |||||||||
GW Mühlen | 3:3 | BW Papenburg | |||||||||
FC Schüttorf 09 | 3:2 | TuS Esens | |||||||||
GW Firrel | 1:3 | Vikt. Gesmold | |||||||||
FC Zuzenhausen | 2:1 | VfB Bretten | |||||||||
F. Heddesheim | 3:1 | 1.FC Bruchsal | |||||||||
VfB Eppingen | 5:1 | FC Bammental | |||||||||
FV Mosbach | 1:0 | 1.FC Mühlhausen | |||||||||
Elversberg II | 4:2 | Ballweiler-We. | |||||||||
SV Bliesmengen | 3:2 | SV Saar 05 | |||||||||
VfL Primstal | 2:5 | FV Eppelborn | |||||||||
SR Donaufeld | 2:2 | Traiskirchen | |||||||||
Mauerwerk | 1:0 | Wiener SC | |||||||||
FC Stadlau | 4:1 | Hellas Kagran | |||||||||
JPS | 0:1 | Jakobstads BK | |||||||||
OTP | 0:1 | Närpes Kraft | |||||||||
Idar-Oberstein | 3:0 | SV Steinwenden | |||||||||
TuS Rüssingen | 3:2 | Bad Kreuznach | |||||||||
Stranraer | 3:1 AET | East Kilbride | |||||||||
07 Vestur III | 5:1 | FC Hoyvík II | |||||||||
Perlen-Buchr. | 0:2 | SC Emmen | |||||||||
SC Buochs | 0:0 | FC Ascona | |||||||||
SC Goldau | 2:0 | Collina d'Oro | |||||||||
FC Unterstrass | 3:4 | FC Locarno | |||||||||
Scheiblingkir. | 1:3 | Wiener Neustadt | |||||||||
Gloggnitz | 2:0 | Kottingbrunn | |||||||||
Horitschon | 3:1 | Klingenbach | |||||||||
Halbturn | 1:3 | Schattendorf | |||||||||
St. Margarethen | 2:2 | Edelserpentin | |||||||||
SV Bad Ischl | 3:2 | Bad Leonfelden | |||||||||
St. Valentin | 1:1 | SPG Pregarten | |||||||||
FC Türk Gücü | 1:1 | Wolfenbüttel | |||||||||
SV Lengede | 4:3 | SVG Göttingen | |||||||||
Saalfelden | 1:0 | Wals-Grünau | |||||||||
Reichenau | 3:1 | Röthis | |||||||||
Imst | 2:3 | Hohenems | |||||||||
St. Johann | 1:1 | A. Salzburg | |||||||||